Találatok a Moldova címkére

Találatok száma: 46

NL: a belgák hármat lőttek; Dzeko lett Ausztria végzete

2018-09-11 22:04:56

A svájci 6–0 után ismét kiadós vereségbe futottak Erik Hamrén tanítványai. Izland ezúttal a vb-bronzérmes Belgiumtól kapott ki 3–0-ra hazai pályán. A B-divízióban Bosznia-Hercegovina egy hajrágóllal múlta felül Ausztriát, míg a D-ben Luxemburg három góllal verte meg San Marinót.

San Marino Nemzetek Ligája Moldova Luxemburg Izland Fehéroroszország

NEMZETEK LIGÁJA, D-LIGA – ADATBANK

2018-02-07 13:55:42

Íme, a labdarúgó Nemzetek Ligája (2018–2019) negyedik vonalának (D-liga) menetrendje! A csoportmérkőzéseket 2018 őszén játsszák le, az Eb-playoffra 2020 tavaszán kerül sor.

Örményország San Marino Nemzetek Ligája Málta Moldova Macedónia

Vb 2018: Szerbia kijutott, Wales a csoport nagy vesztese

2017-10-09 21:18:23

Szerbia kijutott a 2018-as labdarúgó-világbajnokságra, miután a selejtezősorozat utolsó fordulójában hazai pályán 1–0-ra legyőzte Grúziát, így megnyerte a D-csoportot. A Walesben 1–0-ra győző Írország pótselejtezőt vívhat. Ausztria Moldova legyőzésével zárt.

Írország vb-selejtező foci vb 2018 Wales Szerbia Moldova

Vb 2018: a szerbek is a hajrában mentettek pontot

2017-06-11 19:51:43

A 2018-as labdarúgó-világbajnokság európai selejtezőzónájában Írország otthon 1–1-es döntetlent játszott a D-csoport 6. fordulójában Ausztriával.

Írország vb 2018 foci vb 2018 Wales Szerbia Moldova

Felkészülés: látványos góllal menekültek meg a németek

2017-06-06 21:59:34

A Konföderációs Kupára készülő német labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen 1–1-re végzett Dánia ellen. Az északiak szerezték meg a vezetést az első félidőben, a Nationalelf a hajrában egyenlíteni tudott.

felkészülési mérkőzés Ukrajna Németország Málta Moldova Izrael

Felkészülés: hárman is első góljukat szerezték a törököknél

2017-03-27 20:09:31

A török labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen 3–1-re legyőzte Moldovát. Érdekesség, hogy az egyaránt 19 éves Emre Mor és Cengiz Ünder, valamint a 23 esztendős Ahmet Calik is az első gólját szerezte a nemzeti csapat mezében.

török válogatott felkészülési mérkőzés Törökország Moldova

Vb 2018: Ausztria nem botlott; döntetlen Írországban

2017-03-24 22:41:50

Az osztrák labdarúgó-válogatott 2–0-ra nyert otthon Moldova ellen a vb-selejtezők D-csoportjában, míg az ír–walesi mérkőzésen nem született gól.

Ausztria Moldova Wales foci vb vb 2018 vb-selejtező

Vb 2018: osztrák zakó Szerbiában; nyertek az írek

2016-10-09 22:45:12

Nem áll túl jól Ausztria a világbajnoki selejtezők 3. fordulója után: az osztrákok Szerbiától szenvedtek vereséget, és a szerbek, az írek és a walesiek után csak a negyedik helyen állnak a D-csoportban. Wales megbotlott Grúzia ellen, Írország Moldovában győzött.

Írország vb-selejtezők vb-selejtező vb 2018 foci vb 2018 Wales

Vb 2018: döntetlen Belgrádban; Bale-ék nem vicceltek

2016-09-05 22:42:04

A szerb labdarúgó-válogatott fordulatos mérkőzésen 2–2-es döntetlent játszott Belgrádban az írekkel a vb-selejtezők D-csoportjában, míg Wales 4–0-ra győzött otthon Moldova ellen.

Írország vb-selejtező vb 2018 Wales Szerbia Moldova

Eb 2016: osztrák csodagól és győzelem; Ibra ficánkolt

2015-06-14 19:34:14

Az osztrák labdarúgó-válogatott továbbra is tartja remek formáját. Marcel Koller együttese a 2016-os Eb-selejtezősorozat 6. fordulójában 1–0-ra legyőzte idegenben Oroszországot, így továbbra is az első helyen áll a G-csoportban. Liechtenstein 1–1-es döntetlent játszott Moldovával, míg Svédország 3–1-re legyőzte Montenegrót.

osztrák válogatott orosz válogatott Oroszország Moldova Liechtenstein Ausztria

Eurofoci: dráma Moldovában, botrány Cipruson - félbeszakadt a döntő

2015-05-20 19:41:23

Az APOEL 4–1-es vezetésénél a 60. percben félbeszakadt a Ciprusi Kupa döntője, miután a vesztésre álló AEL szurkolói görögtüzet hajigáltak a pályára. A meccset háromnegyed órás szünet után folytatták, az APOEL nyerte meg a kupát. Drámai végjátékot hozott a moldovai bajnokság, amelynek utolsó fordulójában fordította meg az állást az Orhei városát képviselő Milsami a Dacia Chisinauval szemben, és hódította el története első bajnoki címét.

Moldova Milsami Lettország Jelgava Eurofutball Ciprus

Videó: óriási szerencse - Ibra a tizenhatos sarkáról fejelt gólt

2015-03-27 22:01:16

Némi szerencsével szerzett vezetést Zlatan Ibrahimovic, a svéd válogatott labdarúgója a Moldova elleni idegenbeli Európa-bajnoki selejtezőn. A hazaiak kapusa, Ilie Cebanu gyakorlatilag fejbe rúgta a tizenhatos sarkán kocogó támadót, aki érdekes mozdulattal az üres kapuba fejelt.

videó gólvideó gól Zlatan Ibrahimovic Svédország Moldova

Videó: gyönyörű szabadrúgással tört átkot Liechtenstein

2014-11-15 21:03:12

Tízéves átoknak vetett véget a Moldova elleni meccs Liechtenstein számára a két csapat egymás elleni Eb-selejtezőjén. A vendégek ezt megelőzően tíz éve győztek utoljára idegenben. Szombat este a 74. percben Franz Burgmeier gyönyörű szabadrúgással vette be a moldovaiak kapuját, s a gól el is döntötte a találkozót.

videó Moldova Liechtenstein

Eb 2016: az oroszok vereséggel „hangoltak” a mieink ellen

2014-11-15 19:43:49

Oroszország 1–0-s vereséget szenvedett Bécsben, ezzel elvesztette veretlenségét a 2016-os franciaországi Európa-bajnokság selejtezőjében. Ausztria győzelmével veretlenül vezeti a G-csoportot. Moldova és Liechtenstein története során először találkozott egymással, azon a mérkőzésen is egyetlen gól döntött. Montenegró hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott Svédországgal.

foci Eb 2016 Oroszország Moldova Liechtenstein Ausztria

Orosz botlás Moszkvában, svéd és osztrák győzelem

2014-10-12 22:48:36

A labdarúgó Európa-bajnokság G-csoportjában Ausztria és Svédország hazai pályán győzött Montenegró, illetve Liechtenstein ellen, Oroszország viszont pontokat hullajtott el Moldovával szemben.

Svédország Oroszország Montenegró Moldova Liechtenstein Euro 2016

Vb 2014: Kamerun győzelemmel melegített a tornára

2014-06-07 18:19:42

A 2014-es brazíliai világbajnokságra készülő Kamerun felkészülési mérkőzésen 1–0-ra legyőzte Moldovát. A találkozó egyetlen gólját Edgar Salli szerezte a 30. percben.

Vb 2014 Moldova Kamerun Edgar Salli

Videó: fél tucat szebbnél szebb gól Pintér Attila csapatától

2014-04-30 22:41:11

Az U20-as magyar labdarúgó-válogatott 6–0-ra kiütötte Moldovát a Nyíregyházán rendezett felkészülési mérkőzésen. Pintér Attila együtteséből Király Botond duplázott, mellett Márkvárt Dávid, Prosser Dániel, Szécsi Márk és Cseke Benjámin volt eredményes. Nézze meg a hat találatot!

videó magyar labdarúgó-válogatott U20-as válogatott U20 Moldova Magyarország

U20-as válogatott: hat gól Moldova ellen Nyíregyházán

2014-04-30 16:54:40

A magyar U20-as labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen 6–0-ra legyőzte Moldova korosztályos csapatát Nyíregyházán. A Pintér Attila irányította csapat az első félidőben kétszer, a másodikban négyszer vette be ellenfele kapuját, győzelméhez nem férhetett kétség.

U20-as válogatott Pintér Attila Moldova

Videó: Ibrahimovic nélkül is megy a svédeknek

2014-01-17 19:38:57

Abu-Dzabiban találkozott egy felkészülési mérkőzés keretében Moldova és Svédország labdarúgó-válogatottja. Az északiak keretéből ezúttal hiányoztak a légiósok, így Zlatan Ibrahimovic is. A svéd élvonalra, az Allsvenskanra épülő csapat 2–1-es győzelmet aratott, miután a honosított brazil, Henrique Luvannor borzasztó nagy góljára két szerencsés választ is adott a koszovói állampolgársággal is rendelkező Erton Fejzullahu.

videó felkészülési mérkőzés Zlatan Ibrahimovic Svédország Moldova

Felkészülés: Fejzullahu hajrábeli duplájával fordítottak a svédek

2014-01-17 18:56:21

Nemzetközi felkészülési mérkőzésen a svéd labdarúgó-válogatott 2–1-re legyőzte Abu-dzabiban Moldovát. A siker letéteményese a 71. percben csereként beálló Erton Fejzullahu volt, aki duplájával megfordította a mérkőzés kimenetelét.