Találatok a MOL Liga címkére

Találatok száma: 624

Mol Liga: a bajnokcsapat magához láncolta kapusait

2017-05-19 12:59:04

A magyar jégkorongbajnokság (Mol Liga) győztese, a DVTK hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződést hosszabbított mindkét kapusával: Adorján Attilával és Kiss Bencével. Farkas Tamás kapusedző is folytatja a megkezdett munkát – írja a dvtk.eu.

jégkorong Mol Liga  Mol Liga  DVTK Jegesmedvék

Jégkorong: visszavonul három fehérvári fiatal, edzők lesznek

2017-05-15 19:45:48

Három játékos távozik a Fehérvári Titánoktól: Arany Máté, Pillók Martin és Sofron Ádám a 2017–2018-as szezonban már nem lesz a csapat tagja. A fiatal játékosok úgy döntöttek, hogy befejezik profi jégkorong pályafutásukat és edzőként folytatják az Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémiánál – írja a fehervarav19.hu.

Mol Liga  Fehérvári Titánok

Hoki: magyar felmenőkkel rendelkező cseh Fehérváron

2017-05-11 15:33:51

A magyar felmenőkkel rendelkező cseh támadó, Marek Györi a következő szezontól a Mol Ligában szereplő Fehérvári Titánokat erősíti – írja a klub hivatalos honlapja.

Mol Liga  Marek Györi  Fehérvári Titánok

Jégkorong: finn védőt szerződtetett a DVTK

2017-05-05 10:06:16

Tovább folytatja az erősítést a DVTK Jegesmedvék: Vas János után a finn Anssi Rantanent is szerződtette.

jégkorong  Vas János  Mol Liga  DVTK Jegesmedvék  Anssi Rantanen

Mol Liga: Hetényi Péter és az ukrán bekk Dunaújvárosban folytatja

2017-04-25 08:41:35

A jégkorong Mol Liga 2016–2017-es kiírásában hatodik helyen végző Dunaújvárosi Acélbikák bejelentette Hetényi Péter és az ukrán Danil Skripec szerződtetését.

jégkorong  Mol Liga  Hetényi Péter  Dunaújvárosi Acélbikák  Danil Skripec

Mol Liga: 2020-ig hosszabbított az UTE vezetőedzője

2017-04-21 13:01:00

A jégkorong Mol Ligában szereplő UTE meghosszabbította Szilassy Zoltán vezetőedző szerződését.

jégkorong Mol Liga  jégkorong  UTE  Szilassy Zoltán  Mol Liga

Jégkorong: az FTC hosszabbított a svéd vezetőedzővel

2017-03-23 13:58:05

A jégkorong Mol Ligában hetedik helyen végző Ferencváros bejelentette, hogy Greg Lindqvist vezetőedző egy évvel meghosszabbította a szerződését.

jégkorong  Mol Liga  Greg Lindqvist  FTC jégkorong

Mol Liga: a fővárosban nyert a DVTK, egy lépésre a címvédés

2017-03-20 20:14:53

A jégkorong Mol Liga döntőjének negyedik mérkőzésén a címvédő DVTK a Tüskecsarnokban 4–3-ra legyőzte a MAC Budapestet, ezzel 3–1-es előnyre tett szert az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.

jégkorong Mol Liga  jégkorong  Mol Liga  MAC Budapest  DVTK Jegesmedvék

Mol Liga: miskolci siker, előny ismét a Jegesmedvéknél

2017-03-18 21:17:01

A jégkorong Mol Liga döntőjének harmadik felvonásán hazai környezetben nyert a DVTK Jegesmedvék, így a címvédő az egyik fél negyedik megnyert mérkőzéséig tartó párharcban 2–1-es előnyhöz jutott. Folytatás hétfőn, a Tüskecsarnokban.

jégkorong  Mol Liga  Miskolc jégkorong  MAC jégkorong  DVTK Jegesmedvék

Mol Liga: három mérkőzésről eltiltották a DVTK játékosát

2017-03-18 10:28:10

Összesen három mérkőzésre szóló eltiltást kapott Magosi Bálint, a DVTK Jegesmedvék jégkorongozója, aki a MAC elleni Mol Liga-döntőjük második találkozóján meglökte az egyik játékvezetőt.

jégkorong  eltiltás  Mol Liga  Magosi Bálint  DVTK Jegesmedvék

Mol Liga: a MAC sima sikerrel egyenlített a döntőben

2017-03-16 21:50:17

A MAC Budapest jégkorongcsapata 3–0-ra nyert a Tüskecsarnokban a címvédő DVTK Jegesmedvék ellen a Mol Liga döntőjének második mérkőzésén, ezzel 1–1-re alakította a párharc állását.

jégkorong  Mol Liga  MAC Budapest  DVTK Jegesmedvék

Mol Liga: drámai finis a döntő nyitányán, vezet a DVTK

2017-03-14 18:55:00

A címvédő DVTK Jegesmedvék csapata hazai pályán, hosszabbítást követően 5–4-re legyőzte a MAC Budapestet a jégkorong Mol Liga döntőjének kedd esti nyitányán. A MAC kétgólos hátrányt dolgozott le a harmadik harmad utolsó perceiben, de a ráadásban nem tudott élni a lélektani előnnyel.

Jégkorong Mol Liga: a DVTK és a MAC is döntőbe jutott

2017-03-08 21:06:48

A címvédő és alapszakaszelső DVTK Jegesmedvék és a MAC Budapest játssza a döntőt a jégkorong Mol Ligában, miután mindkét csapat sikerrel vette az elődöntő 5. felvonását.

Mol Liga: a DVTK 0–2-ről nyert Újpesten; élnek a DHK reményei

2017-03-06 21:09:53

A jégkorong Mol Liga elődöntőjének negyedik mérkőzésén a DVTK kétgólos hátrányból felállva 5–2-re győzött Újpesten, ezzel már 3–1-re vezet az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban. A Debrecen hazai közönség előtt 4–2-re megverte a MAC Budapestet, így elkerülte a söprést, és 3–1-re szépített.

Újpest jégkorong  Mol Liga  MAC jégkorong  MAC  Debrecen jégkorong  DVTK Jegesmedvék

Mol Liga: újra nyert a DVTK; a MAC egy lépésre a döntőtől

2017-03-04 19:38:26

Szombat este rendezték meg a jégkorong Mol Liga elődöntőinek harmadik mérkőzéseit. A DVTK Jegesmedvék hazai pályán, parázs összecsapáson nyert 4–2-re az Újpest ellen. A nap másik találkozóján a MAC a hajrában teljesen bedarálta a Debreceni HK-t – 7–2-re győzött –, így már csak egy lépésre van a finálétól.

Újpest jégkorong  jégkorong Mol Liga  jégkorong  UTE  Mol Liga  MAC Budapest

Mol Liga: egalizált a DVTK; a MAC ismét könnyedén nyert

2017-03-02 19:12:21

Csütörtökön este rendezték meg a jégkorong Mol Liga elődöntőinek második mérkőzéseit. A MAC Budapest a könnyed hazai győzelme (6–1) után idegenben is gond nélkül – 5–1-re – nyert a Debreceni HK ellen, így újabb lépést tett a döntő felé. A nap második találkozóján a címvédő DVTK Jegesmedvék magabiztos, 4–1-es győzelmet aratott az Újpest otthonában, így összesítésben egalizált.

Mol Liga: drámai újpesti, sima MAC-siker az elődöntő nyitányán

2017-02-28 20:58:39

A jégkorong Mol Liga címvédője, az alapszakaszgyőztes DVTK Jegesmedvék csapata hazai pályán 2–1-re kapott ki az Újpesttől, míg a MAC Budapest könnyedén verte 6–1-re a Debrecent az elődöntő első felvonásán.

Újpest  jégkorong  UTE  Mol Liga  MAC Budapest  Debrecen

Hoki Mol Liga: az Újpest vár a címvédőre az elődöntőben

2017-02-27 15:54:19

A címvédő és alapszakaszgyőztes DVTK Jegesmedvék együttese az Újpestet választotta ellenfélnek a jégkorong MOL Liga elődöntőjében, ahol a MAC Budapest a Debrecennel találkozik.

jégkorong  Mol liga  Mol Liga

Mol Liga: egy másodpercig sem vezetett, de elődöntőben az Újpest

2017-02-26 20:27:08

A jégkorong Mol Liga címvédője, az alapszakaszgyőztes DVTK Jegesmedvék csapata hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Ferencvárost a negyeddöntő hetedik, mindent eldöntő meccsén. Továbbment az Újpest és a Debrecen is. Az elődöntő párosítása hétfőn derül ki.

Újpest  jégkorong  Mol Liga  Ferencváros  Dunaújvárosi Acélbikák  Debrecen

Jégkorong Mol Liga: egyenlített a DVTK és a Dunaújváros

2017-02-24 21:09:14

A DVTK, a Dunaújváros és a Brassó is hetedik mérkőzésre mentette negyeddöntős párharcát a jégkorong Mol Liga pénteki játéknapján.