A hat év után újra az európai klubfutball nagyszínpadára jutó Mol Vidi FC-nek immár a nevében is szerepel a főtámogató, a Mol. A magyar központú nagyvállalat elnök-vezérigazgatója adott exkluzív interjút a Nemzeti Sportnak.

Videoton Mol Vidi FC Mol Hernádi Zsolt Garancsi István

Férfi vízi: a MOL lett a BL-győztes Szolnok főtámogatója

2017-09-20 14:28:00

Magyarország legnagyobb vállalata, a MOL lesz a főtámogatója az új szezontól a Bajnokok Ligája-győztes Szolnok férfi vízilabdacsapatának.

vízilabda támogatás sporttámogatás Szolnok vízilabda Szolnok MOL

Jégkorong: szakított a hazai szövetség és a Mol

2017-07-12 16:12:45

Véget ért a Magyar Jégkorongszövetség és a sportágat több módon is támogató MOL Nyrt. együttműködése.

jégkorong Mol MJSZ

Vízi: a férfi- és női válogatott prémium támogatója lett a Mol-csoport

2017-06-22 10:33:33

A magyar férfi és női vízilabda-válogatott prémium fokozatú támogatója lett a Mol-csoport.

vízilabda támogatás szponzoráció Mol

Utánpótlás: a Mol 29 millió forinttal segíti a fiatalokat

2017-05-27 13:41:02

Szilágyi Áron kétszeres olimpiai bajnok kardvívó, az Új Európa Alapítvány jószolgálati nagykövete adta át az elismerő okleveleket szombaton a Mol Tehetségtámogató Program Sport pályázata nyerteseinek. Idén – az alapítvány tájékoztatása szerint – 120 fiatal részesül támogatásban összesen 29 millió forint értékben.

utánpótlás Mol

Elismerés: edzők, tanárok vehették át a Mol Mester-M díjat

2017-03-08 21:08:48

A kiemelkedő munkát végzett utánpótlásedzők és tehetséggondozó tanárok közül idén is tízen vehették át a Mol Mester-M díjat.

Szilágyi Áron Mol Gyurta Dániel

DAC: nagyszabású együttműködés a MOL-lal

2016-11-16 14:19:31

Szerdán sajtótájékoztatón jelentették be, hogy a MOL olajvállalat 22 százalékos részesedést vásárolt a Dunaszerdahely még épülő stadionjában, amelynek MOL Aréna lesz a neve.

MOL Dunaszerdahely DAC

MLSZ: erre költik a Moltól kapott kétmilliárd forintot

2016-01-21 18:14:44

A Magyar Labdarúgó-szövetség szóvivője, Sipos Jenő a Sport Tv Mai helyzet című műsorában arról beszélt, hogy az Eb-re készülő szurkolóknak pénzt kell tölteniük bankkártyájukra, nehogy elveszítsék jogosultságukat. Elárulta azt is, a tervek szerint két év múlva már rövidülhet a téli bajnoki szünet hazánkban, ha a pályák megfelelőek lesznek.

MLSZ Mol NB I Sipos Jenő magyar labdarúgó-válogatott magyar válogatott

Férfi kézi: Mikler a szezon legjobb igazolása, Bombac a 2.

2015-05-21 17:09:01

Mikler Roland, az MKB-MVM Veszprém kézilabdacsapatának kapusa az idény legjobb igazolása a Handball Planet címû szaklap szerint.

férfi kézilabda Mol Mikler Roland Telekom Veszprém Dean Bombac

Úszás: új, magyar főtámogatót kapott Gyurta Dániel

2014-08-15 10:47:32

A MOL Magyarország főtámogatóként segíti az olimpiai, világ- és Európa-bajnok úszó, Gyurta Dániel felkészülését és versenyzését. Az olajtársaság a szegedi kézilabdacsapatot is támogatja, amely innentől a MOL-Pick Szeged nevet viseli.

úszás támogató főtámogató Mol-Pick Szeged MOL Gyurta Dániel

Videoton: a MOL a nemzetközi sikerek reményében támogatja a csapatot

2010-06-21 16:41:41

Gyémánt fokozatú támogatói együttműködést alakított ki a MOL a Videoton FC-vel, így főszponzora lesz a székesfehérvári csapatnak a 2010–2011-es bajnoki évadban. Erről a fehérvári klub hivatalos honlapja számolt be.

MOL Videoton

NSO Tv: Talmácsi meglepődött, hogy a Scot Racing szerződtette

2009-06-24 04:00:25

Bő egy hónapja a New York Palace Boscolo Hotelban jelentette be Talmácsi Gábor, hogy nem indul a Le Mans-i futamon a 250 köbcentis géposztályban, és kezdeményezi az Asparral kötött kétéves szerződés felbontását. Ma ugyanott első királykategóriás élményeit osztotta meg az újságírókkal. A sajtótájékoztatón jelen volt Hernádi Zsolt, a Mol elnök-vezérigazgatója, aki elmondta, profi versenyzővel profi szerződést kötöttek.

video Talmácsi_Gábor Mol Moto_GP

Benedek Dalma valószínűleg nem védheti meg Európa-bajnoki címét

2009-01-09 10:47:20

Óriási meglepetésre Benedek Dalma nem került be a fináléba ezer méteren, mert a középfutamában csak a negyedik helyen végzett. Ha Kovács Katalin a délutáni döntőben dobogóra áll, Benedek címvédőként nem indulhat a spanyolországi Európa-bajnokságon.