Találatok a Magyar Kupa címkére

Találatok száma: 1432

MK: öngólokkal nyert a Haladás, megszenvedett a DVTK

2018-09-23 17:42:55

Vasárnap is továbbjutott az összes NB I-es klub a labdarúgó Magyar Kupában. A legnehezebben ez a DVTK-nak sikerült: a miskolciak hosszabbítás után tudták legyőzni a harmadosztályú ESMTK-t. A Haladás öngólokkal gyűrte le a Csepelt, a Kisvárda egy korai góllal nyert Szolnokon.

Magyar Kupa Kisvárda Haladás DVTK

MK: a Vidi úgy jutott tovább, mint a Ferencváros

2018-09-23 14:58:35

A labdarúgó Magyar Kupa 6. fordulójában a Mol Vidi FC 2–0-ra győzött az NB III-as Cigánd ellen, vagyis ugyanúgy 2–0-val jutott tovább, mint szombaton a Fradi a Szegedi VSE-vel szemben.

Mol Vidi FC Magyar Kupa Ferencváros

MK: Hidi máris duplázott, ahogy Tischler is – Honvéd-siker

2018-09-23 14:30:41

A labdarúgó Magyar Kupa 6. fordulójában a Honvéd két nemrég szerződtetett Patrik, Hidi Patrik és Tischler Patrik góljaival már 45 perc után 4–0-ra vezetett a Magyar Kupa 6. fordulójában a Bőny SE otthonában, végül 6–0-ra győzött.

Tischler Patrik Magyar Kupa Hidi Patrik

A Vidi könnyedén továbbjutott a becsülettel helytálló Cigánd ellen

2018-09-23 12:41:30

A labdarúgó Magyar Kupa 6. fordulójában a Mol Vidi az első félidőben szerzett két góllal, 2–0-ra győzött az NB III-as Cigánd otthonában és magabiztosan továbbjutott.

Mol Vidi FC Magyar Kupa 6. forduló Magyar Kupa Cigánd

Labdarúgás: „Szegeden az NB I-hez összefogás kellene, nemcsak stadion”

2018-09-23 00:02:29

A labdarúgó NB III-ban a Szeged-Grosics Akadémia és a SZEOL SC, Csongrád megye I. osztályában az FK 1899 Szeged és a Szegedi VSE együttesének szurkolhatnak a szegediek. Utóbbi gárda Ferencváros elleni Magyar Kupa-mérkőzésén (0–2) kérdezte az NSO Tv a drukkereket a város futballjáról, az épülő új stadionról.

Magyar Kupa Fradi Ferencváros FTC Szeged labdarúgás

MK: „Úgy tudtunk játszani a Fradi ellen, ahogy az illő egy ilyen mérkőzésen”

2018-09-22 19:02:29

Csaknem telt ház előtt játszotta a Szegedi VSE az FTC elleni Magyar Kupa-mérkőzését a Vasutas Sportpályán. A Csongrád megyei I. osztályban szereplő szegediekre motiválóan hatottak a szurkolók és természetesen az is, hogy a Ferencváros ellen léphettek pályára. A 2–0-s zöld-fehér sikerrel záruló találkozó után a hazaiaktól Baka Márk, Nagypál Patrik és Végh Ariel beszélt az NSO Tv-nek arról, hogyan élték meg a Fradi elleni összecsapást.

Szegedi VSE Nagypál Patrik Magyar Kupa Fradi Végh Ariel Ferencváros FTC

Magyar Kupa: Szeged ilyen lelkesen várta a Fradit – galéria

2018-09-22 19:45:21

Mint beszámoltunk róla, a Ferencváros 2–0-ra győzött a Szegedi VSE vendégeként a labdarúgó Magyar Kupa 6. fordulójának szombati játéknapján. Tekintse meg a meccsen készült képgalériánkat!

Szeged Magyar Kupa Fradi Ferencváros FTC

Magyar Kupa: menekülniük kellett a játékvezetőknek

2018-09-22 19:30:51

Régi „szép időket” idéző jelenetek zajlottak le a Gesztelyi FCE–Sajóbábony VSE labdarúgó Magyar Kupa-mérkőzés (0–1) után: a Nemzeti Sport értesülései szerint a játékvezetőknek menekülniük kellett.

Magyar Kupa

Magyar Kupa: hat góllal nyert az Újpest, nyolccal az MTK, eggyel a Loki

2018-09-22 16:43:17

A Ferencváros 2–0-ra megverte vendégként a Csongrád megyei első osztályban szereplő Szegedi VSE-t a labdarúgó Magyar Kupa 6. fordulójának szombati játéknapján. Az MTK, a Mezőkövesd, a Paks és az Újpest fölényes sikert aratott a legjobb 64 közé jutásért vívott mérkőzéseken, kettővel nyert a Puskás Akadémia, és ha csak egy góllal, de felülkerekedett ellenfelén a DVSC is. Pályaválasztóként mindössze öt csapat győzött szombaton, és az első két osztály képviselői közül csupán egy klub búcsúzott: a Dorog, amelynek három tizenegyesét is kivédte Lékai Soma, a Szekszárd kapusa a 120 percet követő párbaj során.

Újpest Puskás Akadémia Paksi FC Mezőkövesd Magyar Kupa MTK

Magyar Kupa: a Budaörs nyolc, a Monor hat gólt vágott

2018-09-22 16:06:23

Az NB II-es csapatok közül a Nyíregyháza után a Békéscsaba, a Budaörs, a Monor és a Vác is magabiztosan jutott tovább a labdarúgó Magyar Kupa 6. fordulójából – a szombati játéknapon az öt csapat összesen 23 gólt szerzett.

Vác Monor Magyar Kupa Békéscsaba Budaörs

A Ferencváros fél gőzzel nyert, és továbbjutott Szegeden

2018-09-22 14:07:52

A Ferencváros Leandro és Kjartan Finnbogason góljával 2–0-ra nyert a Csongrád megyei első osztályú Szegedi VSE otthonában, így könnyed játékkal jutott be a labdarúgó Magyar Kupa legjobb 64 csapata közé.

Szegedi VSE Magyar Kupa MK Ferencváros FTC

Magyar Kupa: a Nyíregyháza jutott elsőként a 64 közé

2018-09-22 13:53:10

A Nyíregyháza az NB III-as Nyírbátor otthonában aratott 3–0-s győzelmével bejutott a sorozat legjobb 64 csapata közé. A gól nélküli első félidő után az NB II-es csapat akcióból, tizenegyesből és szabadrúgásból is betalált elfáradó vendéglátója kapujába.

Nyíregyháza Spartacus Nyírbátor Magyar Kupa

Magyar Kupa: minden, amit a sorozatról tudni kell – infografika

2018-09-22 08:34:18

Szombaton megkezdődnek a labdarúgó Magyar Kupa 2018–2019-es főtáblájának a küzdelmei. A mezőny immár teljes – a sorozat selejtezőjében korábban öt fordulót rendeztek –, a tizenkét NB I-es és a húsz NB II-es klub mindegyike pályára lép.

infografika Magyar Kupa

FTC: kupa vagy bajnokság? Rebrovnak mindkettő fontos

2018-09-21 19:18:25

A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros a Magyar Kupa 6. fordulójának szombati játéknapján a Csongrád megyei első osztályú Szegedi VSE otthonába látogat. A mérkőzés előtt a vendégek vezetőedzője, Szerhij Rebrov nyilatkozott a fradi.hu-nak a várakozásairól.

Szerhij Rebrov Magyar Kupa Ferencváros

MK: sporttörténelmi lesz a Nyírbátor–Szpari találkozó

2018-09-19 11:18:44

Először lesz élő televíziós közvetítés a Nyírbátor FC mérkőzéséről – adta hírül a szombaton a Magyar Kupában az NB II-es Nyíregyháza Spartacust vendégül látó klub.

Nyíregyháza Nyírbátor Magyar Kupa

MAGYAR KUPA, 2018–2019 – ADATBANK

2018-09-11 15:51:20

A labdarúgó Magyar Kupa 2018–2019-es kiírásának eredményei és programja egy helyen. A mezőny már a főtábla első fordulójában teljes – a sorozat selejtezőjében korábban öt fordulót rendeztek –, a tizenkét NB I-es és a húsz NB II-es klub mindegyike pályára lép.

labdarúgó Magyar Kupa labdarúgó MK adatbank Magyar Kupa

MK: a Fradi és a Vidi meccsét adja a tévé – a 6. forduló pontos menetrendje

2018-09-10 17:33:51

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottsága elkészítette a Magyar Kupa 6. fordulójában rendezendő mérkőzések pontos időbeosztását. A Ferencváros és a Mol Vidi FC meccsét az M4 Sport élőben közvetíti. A találkozókra a szeptember 22–23-i hétvégén kerül sor.

Videoton Mol Vidi FC Magyar Kupa MLSZ Fradi Ferencváros

Magyar Kupa: szegedi ellenfelet kapott a Ferencváros – itt a teljes párosítás!

2018-09-04 10:19:30

A Csongrád megyei első osztályban szereplő Szegedi VSE lesz a Ferencváros ellenfele a labdarúgó Magyar Kupa 6. fordulójában, míg a címvédő Újpest Bátaszékre látogat – abban a fordulóban, amelyikben az élvonalbeli csapatok bekapcsolódnak a küzdelmekbe. Az MLSZ kedden elkészítette a főtábla első körének teljes párosítását. Íme!