Találatok a Lance Stroll címkére

Találatok száma: 41

F1: rekordok, legek, mérföldkövek – avagy 2017 számokban

2017-12-27 13:07:25

20 verseny, 13 dobogó, 5 győztes pilóta, 435 előzés, 527 élen töltött kör, 4.071.400 kilátogató néző, megtört nyeretlenségi sorozatok, beállított és megdöntött rekordok, felére csökkent dominancia és jelenleg is futó szériák – avagy a 2017-es Formula–1-es szezon a számok nyelvén elmesélve.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Lance Stroll  Felipe Massa

F1: Kubica újabb nagy lépést tesz a visszatérés felé

2017-11-22 11:11:32

A Williams-istálló bejelentette, hogy Robert Kubicát is autóba ülteti a jövő hét végi abu-dzabi F1-es teszten, amelyen a lengyel pilóta kétszer is vezetheti a 2017-es autóját.

Williams  Szergej Szirotkin  Robert Kubica  Lance Stroll  F1  Abu-dzabi Nagydíj

F1: Nem alapozhatok arra, hogy Vettel hibázni fog – Hamilton

2017-10-22 02:01:38

Lewis Hamilton szerint Sebastian Vettel nem fog újabb nagy különbségű vereséget szenvedni tőle, így a vasárnapi Amerikai Nagydíjon még elmarad a bajnokavatás. Vettel jó versenyt vár, míg Max Verstappen úgy véli, a rajtrács végéről csak felfelé törhet. Íme, az Amerikai Nagydíj időmérőjének nyertesei és vesztesei!

Sebastian Vettel  Nico Hülkenberg  Max Verstappen  Lance Stroll  Kimi Räikkönen  Kevin Magnussen

F1: a három másodperces hiba hárommillió forintba kerülhet

2017-10-20 19:58:32

Hárommillió forintnak megfelelő összegbe kerülhet a Williams-istálló számára, hogy az F1-es Amerikai Nagydíj első szabadedzésén három másodperces (!) késéssel adta le egyik készlet gumiját a Pirellinek.

Williams  Lance Stroll  F1  Amerikai Nagydíj

F1: íme, Vettel ütközése Malajziából – Stroll szemszögéből

2017-10-05 14:16:32

Az elmúlt évek egyik legbizarrabb F1-es balesete történt a hétvégi Malajziai Nagydíj leintése után: Lance Stroll és Sebastian Vettel a levezető körben ütközött össze, s utóbbi Ferrarijának hátulja alaposan összetört – azóta kiderült, megússza váltócsere és büntetés nélkül Vettel. Az eset után a német pilóta és az ütköző felek mögött érkező Romain Grosjean autóján lévő fedélzeti kamera felvétele hamar nyilvánosságra került, ám a Williamsben ülő Lance Stroll szemszögére eddig kellett várni.

Sebastian Vettel  Malajziai Nagydíj  Lance Stroll  F1

F1: Vettel fellélegezhet, nem büntetik a váltója miatt

2017-10-03 16:56:03

Sebastian Vettel megússza a rajtbüntetést a Japán Nagydíjon – legalábbis váltócserére a Ferrari szerint nem lesz szüksége Szuzukában.

Sebastian Vettel  Malajziai Nagydíj  Lance Stroll  Japán Nagydíj  Ferrari  F1

Videó: Vettel a levezető körben törte össze a Ferrarit

2017-10-01 10:44:24

Mint arról beszámoltunk, Max Verstappen nyerte a Malajziai Nagydíjat, a második Lewis Hamilton, a harmadik pedig Daniel Ricciardo lett. Sebastian Vettel parádés versenyzésének köszönhetően 16 helyet jött föl, és a negyedik helyen végzett, majd a levezető körben Lance Stroll-lal ütközött. A Ferrari német pilótáját honfitársa, a Sauberrel a 17. helyen záró Pascal Wehrlein szállította vissza a bokszutcába.

Sebastian Vettel  Pascal Wehrlein  Malajziai Nagydíj  Lance Stroll  Formula–1  F1

68. OLASZ NAGYDÍJ

2017-09-11 09:20:06

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Olasz Nagydíj  Mercedes  Max Verstappen  Lewis Hamilton

Hamilton nagyon simán nyert, átvette a vezetést Vetteltől

2017-09-03 12:47:46

Lewis Hamilton az élről rajtolva simán megnyerte az Olasz Nagydíjat, és mivel a 6. helyről induló Sebastian Vettel csak harmadik lett Valtteri Bottas mögött, az angol átvette a vezetést a világbajnoki pontversenyben. A Mercedes uralta a futamot, sima kettős győzelmet aratott a versenynaptár leggyorsabb pályáján vívott, nem éppen izgalmas futamon.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Olasz Nagydíj  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Lance Stroll

F1: Először vezettem esőben – váratlan nyertesek és vesztesek

2017-09-02 20:14:31

Lewis Hamilton büszke rá, hogy karrierje 69. pole pozíciójával a Formula–1 csúcstartója lett, mindössze a hetedik, akinek a sportág történetében egyedüliként állt a neve mellett a legtöbb rajtelsőség. Az Olasz Nagydíj szombati napján az angol mellett Lance Stroll és Esteban Ocon tekinthető nyertesnek, míg a Red Bull a remeklése ellenére, a sok rajtbüntetése miatt vesztessé vált, hiszen sokkal több is lehetett volna ebben a hétvégében.

időmérő  Sebastian Vettel  Romain Grosjean  Olasz Nagydíj  Max Verstappen  Lewis Hamilton

Hamilton egyedül pole-rekorder, Stroll az első sorban

2017-09-02 13:14:26

Lewis Hamilton szerezte meg a pole pozíciót az Olasz Nagydíjon, és ezzel egyedül vezeti a kategória örökrangsorát. Mellőle a két Red Bull büntetését követően Lance Stroll rajtolhat a Williams-Mercedesszel. Az időmérő szakadó esőben kezdődött, Romain Grosjean kicsúszása után két és fél órán át szünetelt az időnként megerősödő eső miatt, majd amikor egy kisebb száraz szakaszban újraindították, meg lehetett tartani a hátralévő két és fél etapot. Az 53 körös verseny (az időjósok szerint napsütésben) vasárnap 14 órakor rajtol.

időmérő  Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Romain Grosjean  Olasz Nagydíj  Max Verstappen

F1: ki jár közel a büntetéshez? Ennyi motort használtak a csapatok

2017-07-27 14:44:15

Az F1-es idény második felébe lép a mezőny a Magyar Nagydíjon. A szabályok szerint a hajtómű 6-6 összetevőjéből az idényre egyenként 4-4 darab használatát engedélyezik. Az első tíz versenyen a McLaren már egy kivételével mindegyikkel átlépte a teljes éves kvótát, de mások is közelednek a büntetése felé.

Sebastian Vettel  McLaren  Magyar Nagydíj  Lance Stroll  Kimi Räikkönen  Fernando Alonso

F1: a Williamsnél korlátozzák Villeneuve belépését a motorhome-jukba

2017-07-19 12:31:43

Úgy tűnik, a Williamsnél betelt a pohár, amiért Jacques Villeneuve gyakran kritizálja fiatal versenyzőjüket, Lance Strollt, ezért nem szívesen látják motorhome-jukban korábbi világbajnokukat.

Williams  Lance Stroll  Jacques Villeneuve  F1  Claire Williams

F1: Strollék kijátsszák a szabályokat – Villeneuve

2017-07-06 11:47:36

Továbbra sem nyűgözte le a Jacques Villeneuve-t fiatal honfitársa, Lance Stroll teljesítménye. 1997 F1-es világbajnoka szerint ráadásul a Stroll család visszaél vagyonával, ami nem tisztességes a többi versenyzővel szemben.

Williams  Lance Stroll  Jacques Villeneuve  F1

1. AZERI NAGYDÍJ

2017-07-08 13:14:26

Valtteri Bottas  Sergio Pérez  Sebastian Vettel  Red Bull  Mercedes  Max Verstappen

F1: Stroll a sportág legfiatalabb dobogósai között

2017-06-27 22:00:10

Lance Stroll Azerbajdzsánban 12 nappal lemaradt arról, hogy letaszítsa a legfiatalabb dobogósok örökranglistájának éléről Max Verstappent, akivel közösen viszont még megdönthet egy rekordot.

Sebastian Vettel  Max Verstappen  Lance Stroll  Fernando Alonso  F1  Esteban Ocon

Vettelék cicaharca, Räikkönen ordibálása a csapatrádión – F1-legek

2017-06-26 11:10:00

Kaotikus versenyen van túl az F1. Az őrült azeri futamot Daniel Ricciardo (Red Bull) nyerte meg, a második a Mercedes-pilóta Valtteri Bottas lett, míg a dobogó legalsó fokára a 18 éves Lance Stroll állhatott fel. Volt minden, gyakorlatilag a roncsderbitől kezdve a kakaskodásokon keresztül a mindig mélyen higgadt Kimi Räikkönen reakciójáig. Íme, az F1-legek!

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Mercedes  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Lance Stroll

F1: Nem állok meg itt, a kritika mindig is csak zaj volt – Stroll

2017-06-26 10:44:49

Először állhatott dobogóra a Formula–1-ben Lance Stroll, a Williams versenyzője. A 18 éves kanadai elmondta, minek köszönheti ezt a nagyszerű eredményt, ahogy azt is, hogy mit gondol azokról, akik kritizálják őt.

Williams  Lance Stroll  F1  Azeri Nagydíj

F1: Ricciardo nyerte az őrült azeri futamot, Bottas a 2.!

2017-06-25 17:01:20

Daniel Ricciardo nyerte meg az őrült Azeri Nagydíjat. A Red Bull ausztrál pilótája mögött a verseny elején balesetet szenvedő, és még körhátrányban is lévő Valtteri Bottas zárt, mivel a célegyenesben megelőzte Lance Strollt. A világbajnoki pontversenyben éllovas Sebastian Vettel egy büntetés miatt végül a negyedik lett, Lewis Hamilton pedig egy kényszerű kiállás miatt az ötödik. A Ferrari német pilótája 14 pontra növelte előnyét a Mercedes brit versenyzőjével szemben.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Lewis Hamilton  Lance Stroll  F1  Azeri Nagydíj

Őrült azeri futam: Ricciardo nyert, Vettel nekiment Hamiltonnak

2017-06-25 14:11:01

Daniel Ricciardo nyerte meg az őrült Azeri Nagydíjat. A Red Bull ausztrál pilótája mögött a verseny elején balesetet szenvedő, és még körhátrányban is lévő, Lance Strollt a célvonal előtt megelőző Valtteri Bottas zárt. A világbajnoki pontversenyben éllovas Sebastian Vettel egy büntetés miatt végül a negyedik lett, Lewis Hamilton pedig egy kényszerű kiállás miatt az ötödik. A Ferrari német pilótája 14 pontra növelte előnyét a Mercedes brit versenyzőjével szemben.

Valtteri Bottas  Sergio Pérez  Sebastian Vettel  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Lance Stroll