Találatok a Kim Ojo címkére

Találatok száma: 56

Videó: a volt újpesti bolondot csinált Kalmárék védelméből

2017-07-31 21:56:06

Remek góllal vétette észre magát Kim Ojo, a dán élvonalbeli Lyngby labdarúgója a Bröndby elleni idegenbeli bajnokin. A volt újpesti csatár (aki a 2014–2015-ös szezont töltötte kölcsönben a liláknál, és 15 bajnokin négyszer volt eredményes) a 43. percben szemfülesen labdát szerzett, majd előbb elfektette a kapust, aztán két védőt, végül az üres kapuba gurított. Ezzel csapata még 2–1-re vezetett a szünetben, a fordulás után azonban Kalmár Zsolt csapata fordított és 5–3-ra nyert. A magyar középpályást nem nevezték a találkozóra.

Lyngby Kim Ojo Bröndby

El: Futács győztes gólt szerzett, Kalmárék nyertek, Elekék ikszeltek

2017-07-13 22:24:47

A labdarúgó Európa-liga második selejtezőkörében a horvát Hajduk Split Futács Márkó góljával hazai környezetben 1–0-s előnyre tett szert a bolgár Levszki Szófia ellen. A magyar válogatott támadó – akinek ez volt az első meccse klubszinten a nemzetközi porondon – végig a pályán volt, a 24. percben büntetőből talált be.

légiósok Videoton Róbert Vittek Liban Abdi Kim Ojo Kalmár Zsolt

Eurofutball: kulcsember volt a korábbi Újpest-csatár

2016-02-13 21:52:23

A Genk a magyar kapusa, Köteles László nélkül ütötte ki 6–1-re a Beverent a belga labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának szombati játéknapján. Fontos szerep jutott Kim Ojónak, az Újpest korábbi légiósának, aki manapság a Leuven játékosa.

légiósok eurofutball Olympiakosz Pireusz Kim Ojo AEK Athén

Belgium: az Újpest volt csatára sokáig nem szerez még gólt

2015-10-26 20:00:10

Vállsérülés miatt hetekre kidőlt a sorból Kim Ojo, a belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Leuven csatára.

Újpest Leuven Kim Ojo Belgium

Belgium: az exújpesti klubjához került a liláktól távozó csatár

2015-09-09 07:58:48

A belga élvonalba feljutó Oud-Heverlee Leuven szerződtette Kim Ojót, az előző szezont Újpesten töltő csatárt.

Újpest magyar átigazolás OH Leuven Kim Ojo Genk

NB I: különleges Fradi-gólöröm, Ojo úszik a levegőben - galéria

2015-06-01 12:15:29

A hétvégén véget ért a labdarúgó NB I 2014–2015-ös kiírása. Az utolsó forduló is számos nagyszerű pillanatképet tartogatott, ezekből válogattuk össze a legjobbakat. Különleges Fradi-gólöröm, labda az arcba, Ojo úszik a levegőben és a többi. Galériánkat a képre kattintva érheti el!

Újpest képgaléria Videoton NB I 30. forduló NB I Kim Ojo

Újpest: középszerűnek tartják a legértékesebb játékost - Belgiumba sem kell

2015-05-29 09:43:05

A transfermarkt.de-nél 600 ezer eurós becsült piaci értékével még mindig az Újpest legértékesebb játékosának számító nigériai Kim Ojónak júniusban lejár a magyarországi kölcsönszerződése, de jelen állás szerint Genkben sem számolnak vele.

Újpest magyar átigazolás Kim Ojo

Videó: Szokolt úgy megkavarta Suljic, azt sem tudta, hol van

2015-05-09 08:26:19

Parádésan indult meg az újpesti Asmir Suljic a Nyíregyháza elleni bajnokin Kim Ojo második gólja előtt. A szólónak Szokol Zsolt esett áldozatul, aki megpróbálta megállítani a bosnyák középpályást. Nem jött össze…

Újpest videó labdarúgó NB I gólvideó Szokol Zsolt Nyíregyháza

Keveset játszó U20-asok; 1.2 millió eurós csalódás

2015-05-04 16:23:57

A labdarúgó NB I 26. fordulójának kétségkívül legkiemelkedőbb történése az volt, hogy a Videoton győzelmének és az FTC pécsi botlásának köszönhetően bajnoki címet ünnepelhetett. Ennek kapcsán már több történeti érdekességgel, rekorddal jelentkeztünk. Most lássuk a forduló egyéb legjeit, érdekességeit.

Újpest U20 Szatmári Lóránd PMFC NB I Kim Ojo

NB I: „Örülök neki, hogy Ojo nem ilyen halvérű”

2015-05-03 22:37:58

Balajcza Szabolcs és Forró Gyula is elmondta véleményét Kim Ojóról, aki kisebb összetűzésbe keveredett az Újpest–Győri ETO NB I-es bajnoki labdarúgó-mérkőzésen.

Újpest videó NSO Tv NB I Kim Ojo Forró Gyula

NB I: „Ojo, ki fogom állítani!”; „Speak English!” - videó

2015-05-03 18:11:49

Érdekes jelenet az Újpest–Győri ETO NB I-es labdarúgó-mérkőzésről: az újpesti Kim Ojót sárga lappal figyelmeztette Solymosi Péter, ám a játékvezető magyarázó szövegét nem értette, mert nem tud még olyan szinten magyarul. Ez érdekes párbeszédhez vezetett... Ojo a mérkőzés szünetében az MTVA kamerái előtt elmondta, elégedetlen a magyarországi helyzetével, valamint azzal is, ahogyan a pályán kezelik.

Újpest videó Solymosi Péter NB I 26. forduló NB I Kim Ojo

Győzelemmel köszöntötte Törőt az Újpest

2015-05-03 16:05:51

Mihailo Perovics találatával nyert az Újpest odahaza a Győri ETO ellen a labdarúgó NB I huszonhatodik fordulójában. A lila-fehérek sorozatban harmadszor győztek az élvonalban, erre 2011 májusa óta nem volt példa.

Újpest közvetítés focibajnokság NB I 26. forduló NB I Mihailo Perovics

NB I: egy újpesti lehet a középpontban a 25. fordulóban

2015-04-24 08:42:05

A labdarúgó NB I 25. fordulójának legjobb meccse a Fradi és a DVTK összecsapása lehet, de érdemes odafigyelni Dunaújvárosban egy bizonyos újpesti játékosra is, akinek gólját legutóbb különlegesen fogadták a társak.

Újpest videó Petur András NB I Lipcsei Betta Kim Ojo

Bővebb keret, Gera és Hajnal kontra hamis kilences, veszélyes szélsők

2015-04-12 09:07:41

A két csapat játékoskeretének különbsége, a tabellán elfoglalt helyezés, a tavaszi forma, a hazai pálya, egyszóval a papírforma a Fradi sikerét jósolja a 16.30-kor kezdődő FTC–Újpest találkozón. Van azonban néhány tényező, amiben bízhat az Újpest. Összeszedtünk négy-négy indokot, amely egyik, illetve másik oldalra döntheti el a derbit.

Újpest Vladan Csukics Thomas Doll Somália Nebojsa Vignjevics Mihajlo Perovics

NB I: Egyszerűen nem érzem jól magam Újpesten - Kim Ojo

2015-04-10 09:13:20

Nem lenne meglepő, ha Kim Ojo kihagyná a vasárnapi ferencvárosi derbit. A labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest nigériai csatára azok után, hogy szerdán a Videoton elleni (0–1) Magyar Kupa-mérkőzésen a 68. percben csereként lépett pályára, csütörtökön kihagyta a csapat edzését.

Újpest Kim Ojo Fradi Ferencváros FTC-Újpest FTC

Kovács Zoltán: A Barca vagy a Real sem működhet az Eibar szintjén

2015-03-19 10:15:43

Kovács Zoltán kedden közös megegyezéssel távozott a labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest sportigazgatói posztjáról. A korábbi csatár a Nemzeti Sportnak beszélt távozása részleteiről.

Újpest Kovács Zoltán Kim Ojo

Újpest: Nem lenne korrekt Ojóra kihegyezni a gyengébb rajtot - Kovács Z.

2015-03-11 10:56:49

Kovács Zoltán, a labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest sportigazgatója szerint nem szabad egyedül Kim Ojo nyakába varrni, hogy nem sikerült a legjobban a tavaszi szezonkezdet. A lilák két meccsen csupán egy pontot szereztek a bajnokságban, a Magyar Kupa negyeddöntőjében pedig csak döntetlent értek el Gyirmóttal szemben.

Újpest Nebojsa Vignjevics Litauszki Róbert Kovács Zoltán Kim Ojo

Újpest: Ojo súlytalan elöl - Litauszki csapattársát kritizálta

2015-03-10 09:35:17

Ahhoz mérten, hogy az őszi sereghajtó Pécs 2–0-s győzelemmel hagyta el az idénynyitón a Megyeri utat, a második tavaszi fordulóban 0–0-val lehozott debreceni kirándulás már-már fényes újpesti sikernek mondható. A gól nélküli döntetlen főképp a lila-fehér védelem érdeme, amelynek időnként nagy nyomást kellett átvészelnie.