Találatok a kajak-kenu eb címkére

Találatok száma: 90

Kajak-kenu Eb: „Kozák Danuta visszatérése minden várakozást felülmúlt”

2018-06-11 11:28:01

Hüttner Csaba szövetségi kapitány elégedetten értékelt a vasárnap befejeződött belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság után, amelyen a magyar versenyzők remekül teljesítve 15 érmet – hat aranyat, öt ezüstöt és négy bronzot – gyűjtöttek, és az olimpiai számokat tekintve 3-3-2 volt a dobogós mérlegük.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Kozák Danuta Hüttner Csaba

Kajak-kenu Eb: Takács arany-, Lakatos ezüstérmes 5000-en

2018-06-10 18:51:41

A magyar versenyzők egy aranyérmet és egy ezüstérmet nyertek az 5000 méteres számokban, így a küldöttség 6 első, 5 második és 4 harmadik hellyel zárta a vasárnap véget ért belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokságot. Az olimpiai számokat tekintve 3–3–2 a mérleg.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Takács Tamara Lakatos Zsanett

Kajak-kenu Eb: egy arany, egy ezüst és két bronz a mérleg 200-on

2018-06-10 13:53:44

A magyar versenyzők egy-egy arany- és ezüst-, valamint két bronzérmet gyűjtöttek a vasárnapi 200 méteres döntőkben a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokságon.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Kozák Danuta Birkás Balázs Balla Virág Balaska Márk

Kajak-kenu Eb: három arany, összesen öt magyar érem vasárnap délelőtt

2018-06-10 12:31:06

Kozák Danuta K–1 500 méteren, Balla Virág és Devecseriné Takács Kincső C–2 500 méteren, míg Mozgi Milán és Somorácz Tamás K–2 500 méteren nyert aranyérmet a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi versenynapján. A Medveczky Erika, Csipes Tamara duó második lett K–2 500 méteren, a férfi kajaknégyes pedig bronzérmet szerzett hasonló távon.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Somorácz Tamás Mozgi Milán Medveczky Erika Kozák Danuta

Kajak-kenu Eb: hét magyar hajó a döntőben 200 méteren

2018-06-09 18:04:14

Hét magyar hajó szerepelhet a vasárnapi 200 méteres A-döntőkben a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokságon.

kajak-kenu Eb kajak-kenu

Kajak-kenu Eb: négy döntős, négy középfutamos magyar egység 200 méteren

2018-06-09 16:31:05

Az előfutamban érdekelt hét magyar egység közül négy középfutamra kényszerül 200 méteren a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokságon, három hajó ugyanakkor egyből bejutott a vasárnapi döntőbe.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Szabó Ágnes Juhász Tamás Hajdu Jonatán Hagymási Réka

Kajak-kenu Eb: aranyérmes a női kajaknégyes, két ezüst K–1 1000 méteren

2018-06-09 10:30:34

A magyar versenyzők négy érmet, egy aranyat, két ezüstöt és egy bronzot gyűjtöttek a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság szombati 500 és 1000 méteres döntőiben.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Takács Tamara Medveczky Erika Kárász Anna Kozák Danuta

Kajak-kenu Eb: öt középdöntős magyarból négy A-döntős

2018-06-08 19:32:38

Az öt középfutamos magyar egység közül négy bejutott az A-döntőbe a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság pénteki nyitónapján, amelyen az 500 és 1000 méteres előcsatározásokat rendezték meg.

kajak-kenu Eb

Kajak-kenu Eb: tizenegy magyar egyenes ági továbbjutó, egy kieső

2018-06-08 13:10:46

A pénteki program első felében érdekelt 17 magyar egység közül tizenegy egyből bejutott a döntőbe a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokságon. A nyitó napon az 500 és 1000 méteres előcsatározások zajlanak, öt magyar hajó később, a középfutamból biztosíthatja helyét a hétvégi finálékban, a Hufnágel Tibor, Ilyés Róbert kajakos duó viszont kiesett.

Kajak-kenu Eb: Kopasz futamgyőzelemmel döntős, 40 ország versenyzői a rajtnál

2018-06-08 10:13:29

Magyar szempontból remekül kezdődött a kajak-kenu Európa-bajnokság Belgrádban: Kopasz Bálint megnyerte előfutamát K–1 1000 méteren, s ezzel egyből bejutott a szombati döntőbe.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Kopasz Bálint

Kajak-kenu Eb: kihirdették a magyar csapatot

2018-06-04 19:04:05

A Magyar Kajak-Kenu Szövetség (MKKSZ) elnöksége elfogadta a szövetségi kapitány előterjesztését, így Hüttner Csaba hétfőn délután kihirdette, hogy kik képviselhetik a magyar színeket a pénteken kezdődő belgrádi Európa-bajnokságon.

kajak-kenu Eb Hüttner Csaba

Kajak-kenu Eb: Mi itt most taroltunk – Hüttner Csaba

2017-07-16 19:16:18

Hüttner Csaba vezetőedző szerint a magyar válogatott minden várakozást felülmúlóan szerepelt a Plovdivban vasárnap befejeződött kajak-kenu Európa-bajnokságon, amelyen 10 arany-, 3 ezüst- és 3 bronzéremmel zárt.

Hüttner Csaba kajak-kenu kajak-kenu Eb

Kajak-kenu Eb: egy-egy arany és ezüst 5000 méteren

2017-07-16 15:12:05

A magyar versenyzők egy-egy arany- és ezüstérmet nyertek a vasárnap délutáni 5000 méteres döntőkben plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokságon, így 10 első, 3 második és 3 harmadik hellyel, minden idők egyik legjobb szereplésével zárták a kontinensviadalt.

kajak-kenu Eb Kajak-kenu Bodonyi Dóra

Kajak-kenu Eb: hibátlan magyar kezdés 200 méteren

2017-07-15 15:09:27

Remekül kezdték a 200 méteres versenyeket a magyarok a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokságon: a szombat délutáni előfutamokból minden egységük egyenes ágon került a vasárnapi döntőbe, azaz a később sorra kerülő középfutamokban már egyetlen hajójuk sem lesz érdekelt.

Kajak-kenu Eb: öt magyar arany született szombaton

2017-07-15 09:12:45

Bodonyi Dóra nyerte meg a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokság női K–1 1000 méteres döntőjét. A magyar sportoló 3:57.984 perc alatt teljesítette a távot. Hozzá hasonlóan aranyérmes lett 1000 méteren a női K–2-es csapat, valamint 500 méteren a női K–4-es és C–2-es egység, illetve a férfi K–4-esek is!

kajak-kenu Eb kajak-kenu Vasbányai Henrik Vad Ninetta Tótka Sándor Takács Tamara

Kajak-kenu Eb: Fekete és Kopasz is továbbjutott

2017-07-14 16:38:22

Mindhárom magyar egység továbbjutott a péntek délutáni középfutamokból a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokságon, az öröm mellett azonban egy kis ijedségben is része volt a küldöttségnek, a kenus Vasbányai Henrik ugyanis rosszul lett a befutót követően.

Kajak-kenu Eb: öt győzelemmel mutatkozott be a magyar csapat

2017-07-14 11:24:02

A magyar egységek öt győzelemmel mutatkoztak be a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokság pénteki nyitónapjának reggelén, amikor az 1000 méteres és a K-4 500 méteres előfutamokat bonyolították le.

Kajak-kenu Eb: a kapitány minden szakágban érmet remél

2017-07-13 08:11:01

Hüttner Csaba szövetségi kapitány akkor lenne elégedett a péntektől vasárnapig tartó plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokság után, ha minden szakágban szereznének érmet a magyar versenyzők, összességében pedig tíz dobogós helyet remél a csapattól.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Hüttner Csaba

Kajak-kenu: az Eb után kerül sor a vb-szétlövésekre

2017-07-10 22:54:23

A Magyar Kajak-Kenu Szövetség (MKKSZ) elnöksége jóváhagyta Hüttner Csaba szövetségi kapitány javaslatát, amely szerint a világbajnoki indulást eldöntő szétlövéseket a péntektől vasárnapig tartó plovdivi Európa-bajnokságot követően, jövő szerdán rendezzék meg.

kajak-kenu vb kajak-kenu Eb kajak-kenu MKKSZ Hüttner Csaba

Kajak-kenu Eb: eldőlt minden kérdés, teljes a magyar csapat

2017-06-30 08:26:08

Az utolsó kérdés is eldőlt a július 14-16-án Plovdivban sorra kerülő kajak-kenu Európa-bajnokságon induló magyar csapattal kapcsolatban: Hüttner Csaba szövetségi kapitány férfi K-4 1000 méteren a Kammerer Zoltán, Noé Bálint, Ceiner Benjámin, Bárdfalvi Márk összeállítású egységet nevezi.