Találatok a Joselu címkére

Találatok száma: 5

Kép: itt a bizonyíték, Vertonghen fejese gólt ért

2018-08-11 13:43:14

Gyorsan megszerezte a vezetést a Tottenham a Newcastle elleni bajnoki mérkőzésen. Egy szöglet után Davinson Sánchez fejelte le a labdát a 9. percben, a hosszú oldalon pedig az érkező Jan Vertonghen szintén fejjel ért labdába – a játékvezetők a gólvonal-technológia alapján gólt ítéltek, a képek alapján helyesen. Nem sokkal később Joselu fejes góljával egyenlített, majd Dele Alli visszavette a vezetést, a változatosság kedvéért fejjel.

videó angol labdarúgás Tottenham Premier League Newcastle United Joselu

PL: az edző lánya miatt váltott a korábbi Real-csatár?

2017-08-19 09:56:07

Egészen bizarr pletyka indult útjára a közösségi oldalakon Joselu átigazolását követően. A Real Madrid korábbi csatára a Stoke Citytől igazolt át a Newcastle Unitedhez, méghozzá a hírek szerint azért, mert túl közeli kapcsolatba került az edző lányával…

kép fotó Xenna Hughes Stoke City Newcastle United Mark Hughes

Videó: tragikomikus kirúgás után kapott gólt a PL-csapat

2016-03-19 18:04:05

A Watford–Stoke City (1–2) angol élvonalbeli bajnoki labdarúgó-mérkőzés legérdekesebb gólja a vendégek második találata volt az 52. percben. A Watford kapusának normálisnak látszó kirúgása után csak egyet pattant a labda, és Heurelho Gomes máris vehette ki a labdát a hálójából. A gólt Joselu szerezte.

videó Watford Stoke City Premier League Joselu Heurelho Gomes

PL: a Real korábbi csatára és a Málaga támadója is váltott

2015-06-16 20:22:10

Két spanyol támadó is az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) talált magának új csapatot kedden.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás Real Madrid Premier League Málaga Juanmi

Bundesliga: Husztiék korábbi Real-csatárral erősítettek

2014-06-09 16:02:12

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő és Huszti Szabolcsot foglalkoztató Hannover négyéves szerződést kötött Joseluval, aki ingyen vált klubot, miután a nyáron lejár a szerződése a Hoffenheimnél.

német átigazolás nemzetközi átigazolás Joselu Hoffenheim Eintracht Frankfurt Bundesliga