Találatok a Hyundai címkére

Találatok száma: 39

WTCR: csapatutasítás miatt állhatott dobogóra Michelisz

2019-05-19 21:56:36

Rajtpozíciójában, a harmadik helyen ért célba Michelisz Norbert a túraautó-világkupa (WTCR) zandvoorti hétvégéjének utolsó versenyén. Márkatársa, Augusto Farfus már a rajtnál elvette tőle ezt a pozíciót, de Michelisz visszaállt a dobogót érő helyre az utolsó körben – mint kiderült, a Hyundai csapatutasításának köszönhetően.

Zandvoort WTCR Michelisz Norbert Hyundai Augusto Farfus

WTCR: Björk győzött; Micheliszék nem szereztek pontot

2019-05-18 15:05:40

Thed Björk aratott győzelmet a túraautó-világkupa (WTCR) holland hétvégéjének első versenyén, míg a dobogóra Yvan Muller és Mikel Azcona fért még fel. Tassi Attila eközben a 18. helyen zárt, Michelisz Norbert a 24. lett.

Zandvoort WTCR Thed Björk Tassi Attila Michelisz Norbert Lynk & Co

WTCR: Björk húzta be a második edzést, Michelisz harmadik

2019-05-17 15:57:18

Thed Björk végzett az élen a túraautó-világkupa holland versenyhétvégéjének második szabadedzésén, míg mögötte Yann Ehrlacher és Michelisz Norbert következett az első hármasban. Tassi Attila a 19. pozícióban zárt.

Zandvoort WTCR Thed Björk Tassi Attila Michelisz Norbert Hyundai

WTCR: Tassi nyitott az élen Hollandiában, Michelisz a 14. lett

2019-05-17 13:39:13

Szlovákia után Hollandiába vette az irányt a túraautó-világkupa (WTCR) mezőnye, amely már túl is van az első szabadedzésen. A leggyorsabbnak Tassi Attila bizonyult, míg mögötte Tom Coronel és Augusto Farfus következett. Michelisz Norbert eközben a 14. helyen zárt.

Zandvoort WTCR Tassi Attila Michelisz Norbert Hyundai

WTCR: Girolami nyert, Michelisz a hatodik helyen zárt

2019-05-12 15:42:59

Néstor Girolami nyert a túraautó-világkupa (WTCR) szlovákiai versenyhétvégéjének második futamán, míg Esteban Guerrieri és Kevin Ceccon fért még fel a dobogóra. Az élről rajtoló Rob Huff ötödikként zárt, míg a kilencedik pozícióból induló Michelisz Norbert a hatodik lett. Tassi Attila nem fejezte be a futamot.

WTCR Tassi Attila Szlovákia Néstor Girolami Michelisz Norbert Hyundai

WTCR: Tudom, hogy Norbi utál emiatt – Gabriele Tarquini

2019-04-28 19:22:22

Gabriele Tarquini győzelmével és Michelisz Norbert második helyével ért véget a túraautó-világkupa (WTCR) hungaroringi hétvégéje. A harmadik futam győztese a leintés utáni hivatalos sajtótájékoztatón elárulta, hogy részben minek köszönheti a diadalt, míg Tassi Attila (aki összesen 11 pontot szerzett a szezon második állomásán) kissé odaszúrt Rob Huffnak.

Yann Ehrlacher WTCR Tassi Attila Michelisz Norbert Hyundai Hungaroring

WTCR: a Honda a 2. edzést is behúzta, Michelisz és Tassi is az első 10-ben

2019-04-27 10:28:04

Esteban Guerrieri volt a leggyorsabb a túraautó-világkupa (WTCR) magyarországi hétvégéjének második szabadedzésen. A Honda pilótája mögött Aurélien Panis és Yvan Muller végzett, őket Michelisz Norbert követte a negyedik pozícióban. Tassi Attila is az első tízben végzett – a 19 éves magyar versenyző a hetedik leggyorsabb kört autózta a szombati tréningen.

Zengő Motorsport WTCR Tenke Tamás Tassi Attila Michelisz Norbert Hyundai

WTCR: Björk az élen; Michelisz és Tassi is pontot szerzett

2019-04-07 20:06:35

Thed Björk aratott győzelmet a túraautó-világkupa (WTCR) első versenyhétvégéjének utolsó futamán Marrákesben, miután a pole pozícióból induló Frédérich Vervisch már a rajtnál két helyett bukott, míg az élre ugró Yvan Muller vezető pozícióból esett ki előle. A második pozícióban így Vervisch zárt, míg dobogóra állhatott Mikel Azcona is. Michelisz Norbertet a nyolcadik, Tassi Attilát a 11. helyen intette le a kockás zászló, így mindkét magyar versenyző pontot szerzett.

Yvan Muller WTCR Thed Björk Tassi Attila Michelisz Norbert Marrákes

WTCR: módosított szabályok és erős mezőny – indul az idény!

2019-04-05 15:33:35

Hétvégén indul a túraautó-világkupa (WTCR) új idénye Marrákesben, a mezőnyben két magyar pilótával. A szabályok kissé változtak, ez pedig részben a mezőny átalakulásához vezetett, de ha minden jól megy, Michelisz Norbert idén is a bajnoki címet célozhatja meg – igaz, a BoP-rendszer nem a Hyundainak kedvez az idénynyitón.

Zengő Motorsport WTCR Tassi Attila Michelisz Norbert Marrákes Hyundai

WTCR: a Hyundai megmutatta Micheliszék 2019-es autóját

2019-03-18 14:21:45

Internetes élő közvetítésben fedte fel csapatainak 2019-es autóját a Hyundai. A dél-koreai gyártó két istállót, a BRC Racinget és Lukoil Racing Teamet indítja 2019-ben, és azt is elárulta, hogyan alakul a pilótafelállása.

WTCR Michelisz Norbert Hyundai Gabriele Tarquini

WTCR: Michelisz nagy kihívásokra számít az idei szezonban

2019-01-15 10:46:35

Csapaton belül és a teljes mezőnyt tekintve is nagy kihívásként tekint a túraautó-világkupa (WTCR) idei szezonjára Michelisz Norbert, a Hyundai magyar versenyzője, aki tavaly az összetett pontverseny negyedik helyén végzett.

WTCR Michelisz Norbert Hyundai

WTCR: Michelisz jövőre is a Hyundainál versenyez – hivatalos

2018-12-03 12:05:51

A túraautó-világkupa (WTCR) következő idényében is a Hyundai versenyzőjeként indul Michelisz Norbert – jelentették be a dél-koreaiak.

WTCR: Éreztem, kicsúszik az irányítás a kezeim közül – Michelisz

2018-11-25 08:56:45

Szeret későn fékezni – ezt emeli ki elsőként Michelisz Norbert, amikor a vezetési stílusáról kérdezik. Két futam között – főleg a gyengébben sikerültek után – krimikkel és thrillerekkel kapcsolódik ki, s egyértelmű csalódásként élte meg a negyedik hellyel végződő WTCR-szezont. De ez csak pluszerőt és motivációt ad neki a folytatáshoz.

WTCR: hatan Tarquini ellen – jön a szezonzáró!

2018-11-14 16:39:14

Az utolsó fordulójához érkezett a túraautó-világkupa (WTCR) 2018-as idénye, a szezonzáró előtt matematikailag még hét versenyzőnek van esélye a sorozat első bajnoki címének megnyerésére. Jó helyzetben van az összetettben élén álló Gabriele Tarquini, akinek előnye 39 pont, ám nem mehet biztosra, hiszen az utolsó versenyhétvégét Makaóban és annak kaotikus futamairól híres utcai pályáján rendezik. Bár Michelisz Norbert számára nem elérhetetlen a bajnoki trófea, a magyar pilótának hatalmas szerencsére és szinte tökéletes hétvégére lenne szüksége a diadalhoz.

Yvan Muller WTCR Thed Björk Michelisz Norbert Makaó Hyundai

WTCR: nagy balesettel indult, Shedden-győzelemmel ért véget a 3. futam

2018-10-07 12:19:17

Akárcsak a második versenyen, a túraautó-világkupa (WTCR) vuhani zárófutamán is rajt-cél győzelem született – az első helyen ezúttal Gordon Shedden ért célba. A második Frédéric Vervisch lett, míg harmadikként Denis Dupont látta meg a kockás zászlót. Kétszer is pályára kellett küldeni a biztonsági autót a 3. versenyen, melyen Michelisz Norbertet ismét a 14. helyen intették le. Nagy Norbert a 16. lett, míg Szabó Zsolt számára az első körben véget ért a küzdelem, ugyanis ő is belekeveredett a mezőny végi rajtbalesetbe.

Zengő Motorsport WTCR Vuhan Szabó Zsolt Nagy Norbert Michelisz Norbert

WTCR: Vernay simán nyert; Michelisz az utolsó helyen az első futamon

2018-10-06 10:38:59

Jean-Karl Vernay remek rajtot vett, és simán győzött a túraautó-világkupa (WTCR) első versenyén, míg Pepe Oriola a második lett a Cuprával. Rajtuk kívül Gordon Shedden állhatott fel még a dobogóra, míg a fantasztikusan rajtoló Yann Ehrlacher a negyedik lett. Nem zártak jó futamot a magyar pilóták: Michelisz Norbert fel sem állt a rajtrácsra, majd több körös hátrányban lett az utolsó, miközben a Zengő Motorsport versenyzői, Nagy Norbert és Szabó Zsolt is inkább tesztelésre használta a biztonsági autós szakasszal is tarkított futamot.

túraautó WTCR Szabó Zsolt Nagy Norbert Michelisz Norbert Hyundai

WTCR: Vernay és Oriola az élen, Michelisz a mezőny végén Vuhanban

2018-10-06 05:39:19

Jean-Karl Vernay szerezte meg a pole pozíciót a túraautó-világkupa (WTCR) vuhani állomásának első időmérőjén, melyet két alkalommal szakítottak meg piros zászlóval. Az Audi-versenyző mögött eközben Pepe Oriola zárt, akit Nathanaël Berthon, Denis Dupont és Gordon Shedden követett az első ötösben. Michelisz Norbert eközben a motorcseréje miatt tét nélkül körözhetett a kvalifikáción, hiszen annak következményeként a megszerzett pozíciójától függetlenül a mezőny végéről várhatja az első verseny rajtját.

túraautó Zengő Motorsport WTCR Szabó Zsolt Michelisz Norbert Hyundai

WTCR: Vervisch az élen a 2. edzésen; ismét hátráltatják a Hyundait

2018-10-05 11:15:32

Továbbra is szenvednek a túraautó-világkupa (WTCR) vuhani hétvégéjére 60 kg pluszsúllyal ellátott Hyundaiok. A gyártóval a legelőkelőbb helyeztést elérő Thed Björk is csak a 11. helyen zárt a második szabadedzésen. A tréning Frédéric Vervisch elsőségével ért véget, a második a nyitóedzés leggyorsabbja, Pepe Oriola lett, a harmadik pozícióban Gordon Shedden végzett. Michelisz Norbert csak a 17. lett, így talán a zandvoortihoz hasonló hétvége vár a Hyundaira.

WTCR: Oriola nyitott az élen a két óráig tartó első edzésen Vuhanban

2018-10-05 09:12:07

Mindössze egy hét szünet után folytatódik a túraautó-világkupa (WTCR) 2018-as idénye. A helyszín ismét Kína, ám a ningpói pálya után Vuhan utcáit veszik birtokba Michelisz Norberték. A Hyundaiokat ismét jelentős pluszsúllyal sújtották, így nehéz hétvége vár rájuk, amit már az első szabadedzés is megmutatott. A nyitó tréninget Pepe Oriola zárta az élen Nathanaël Berthon és Gordon Shedden előtt.

Zengő Motorsport WTCR Vuhan Szabó Zsolt Pepe Oriola Nagy Norbert

WTCR: Micheliszt megbüntették, két pontot bukott

2018-10-02 09:20:36

Öt másodperces időbüntetéssel sújtották Michelisz Norbertet, amiért a második ningpói WTCR-versenyen a 20-as kanyarban elhagyta a pályát a Nathanaël Berthon elleni csata során. A magyar pilóta így a 9.-ről visszacsúszott a 11. helyre, és elveszítette az ezen a futamon szerzett két pontját.