Találatok a Hyundai címkére

Találatok száma: 58

Az első bajnoki cím megvan – a következő szezonban jöhet a második

2020-01-01 19:24:25

Michelisz Norbert pályafutása és a magyar autósport legnagyobb sikerét aratva a túraautó-világkupa bajnoka lett. Ha választhatott volna, hogy melyik évben nyerjen, biztosan az ideit választja, mert szakmai szempontból ez volt a legnagyobb kihívás. Nos, ő kiállta a próbát.

túraautó NS Hosszabbítás Michelisz Norbert Michael Schumacher Hyundai Gabriele Tarquini

WTCR: így fogadták a reptéren a bajnok Micheliszt – videó

2019-12-17 12:27:09

Hazatért Michelisz Norbert, a 2019-es túraautó-világkupa (WTCR) győztese. A 35 éves magyar pilóta vasárnap biztosította be bajnoki címét Malajziában. Michelisz kedden érkezett meg Budapestre, a hosszú utazás után rengeteg rajongó várta a reptéren.

WTCR Michelisz Norbert Hyundai

WTCR: Michelisz üzent a magyar szurkolóknak a diadal után

2019-12-15 17:23:09

Michelisz Norbert bajnoki címét hozta a túraautó-világkupa (WTCR) szezonzáró hétvégéje Malajziában. A magyar pilóta már át is vette a diadalért járó (hatalmas) trófeát, és az ünneplés után mesélt a hétvégéről, valamint kifejezte a háláját magyar szurkolóinak.

WTCR Michelisz Norbert Malajzia Hyundai

WTCR: Micheliszt így vette át a trófeát Sepangban – videó

2019-12-15 16:12:59

Ötödik helyével tette biztossá a bajnoki címét Michelisz Norbert a WTCR idényzáró hétvégéjén Malajziában. Bár a szezon utolsó futamát Johan Kristoffersson nyerte meg, a záró hétvége legnagyobb győztese egyértelműen a magyar pilóta volt. Nem sokkal a futam után át is vehette a hatalmas bajnoki trófeát, és nem mindennapi „ceremónián” koronázták a túraautózás királyává.

WTCR: Kristoffersson-siker legvégül – Michelisz vk-győztes!

2019-12-15 13:50:34

Johan Kristoffersson nyert a túraautó-világkupa (WTCR) idényzáró versenyhétvégéjének utolsó futamán Malajziában, mögötte Mikel Azcona és Kevin Ceccon ért célba. A pole-ból induló Michelisz Norbert az 5. helyen szelte át a célvonalat, míg Esteban Guerrieri technikai hiba miatt hátraesett – a világkupagyőztes így a Hyundai magyar versenyzője lett! A másik magyar pilóta, Tassi Attila el sem tudott indulni a versenyen.

WTCR Sepang Michelisz Norbert Hyundai Esteban Guerrieri

WTCR: Guerrieri nyert a sepangi káoszban – Michelisz előnye 10 pont

2019-12-15 11:29:30

Esteban Guerrieri aratott győzelmet a túraautó-világkupa (WTCR) idényzáró versenyhétvégéjének már az első körben káoszba fulladt, piros zászlóval megszakított, majd biztonsági autó mögött újraindított második versenyén. Az argentin így 10 pontra közelítette meg a 8. helyen befutó Michelisz Norbertet az utolsó, mindent eldöntő futam előtt, míg Yvan Muller kiszállt a világkupa-győzelemért folyó csatából. A másik magyar versenyző, Tassi Attila kiesett.

Yvan Muller WTCR Tassi Attila Sepang Michelisz Norbert Hyundai

WTCR: Michelisz pole-lal nyitott Malajziában – tovább növelte az előnyét

2019-12-13 08:39:53

Michelisz Norbert szerezte meg a pole pozíciót a túraautó-világkupa (WTCR) idényzáró, malajziai versenyhétvégéjének az első időmérőjén. A Hyundai magyar versenyzője mögött Aurélien Panis és Néstor Girolami következett, míg a bajnoki riválisok közül Esteban Guerrieri végzett a legelőkelőbb helyen, ő a tizedik lett. Yvan Muller a 16., Thed Björk a 28. lett.

Yvan Muller WTCR Thed Björk Tassi Attila Spenag Michelisz Norbert

WTCR: Michelisz remek formában kezdett Malajziában

2019-12-13 07:30:34

A bajnoki címért küzdő Michelisz Norbert nem is kezdhetett volna jobban a túraautó-világkupa (WTCR) idényzáróján Malajziában. A Hyundai magyar versenyzője az első szabadedzésen az élen, míg a másodikon a második helyen zárt, miközben riválisai az első tízesbe sem fértek be. A másik magyar pilóta, Tassi Attila a 27., illetve a 18. pozíciót szerezte meg a két tréningen.

Yvan Muller Thed Björk Tassi Attila Sepang Michelisz Norbert Hyundai

WTCR: Michelisz a 2. lett Makaóban – 18 ponttal vezeti az összetettet

2019-11-16 08:21:12

Yvan Muller nyert a túraautó-világkupa (WTCR) makaói versenyhétvégéjének első futamán. Mögötte Michelisz Norbert szelte át a célvonalat, a Hyundai magyar versenyzője így 18 ponttal húzott el a vk-összetettben, miután Esteban Guerrieri nem szerzett pontot. A harmadik Kevin Ceccon lett, míg Tassi Attila a 18. pozícióban zárt.

Yvan Muller WTCR Tassi Attila Michelisz Norbert Makaó Hyundai

WTCR: hiába Michelisz pontszerzése, Guerrieri állt az összetett élére

2019-10-26 08:48:47

Esteban Guerrieri nyert a túraautó-világkupa (WTCR) szuzukai versenyhétvégéjének első futamán, miközben Michelisz Norbert a 13. helyen szelte át a célvonalat, az argentin így visszaállt a vk-összetett élére. A második helyen Niels Langeveld futott be, míg a dobogó alsó fokára Tiago Monteiro állhatott fel.

WTCR Tassi Attila Szuzuka Michelisz Norbert Hyundai Honda

WTCR: Michelisz nyert, és az összetett élére állt Ningpóban

2019-09-15 09:11:43

Michelisz Norbert nyert a túraautó-világkupa (WTCR) kínai versenyhétvégéjének vasárnapi első versenyén, ám az Andy Priaulx-lal történt incidense miatt vizsgálják a magyar versenyzőt. A második csapattársa, Gabriele Taquini lett, míg a dobogó alsó fokára Yvan Muller állhatott fel. Tassi Attila a hatodik helyen szelte át a célvonalat.

WTCR Ningpo Michelisz Norbert Hyundai

WTCR: Mulleré a pole; Michelisz indul az élről a fordított rajtrácsos futamon

2019-09-15 06:08:03

Yvan Muller szerezte meg a pole pozíciót a túraautó-világkupa (WTCR) kínai versenyhétvégéjének vasárnapi időmérőjén, míg a második Yann Ehrlacher lett, így a Lynk & Co kisajátította az első rajtsort a hazai pályán. A magyar versenyzők közül Tassi Attila a 17. lett a Hondával, Michelisz Norbert pedig a 10. pozícióban zárt, tehát a fordított rajtrácsos futamon ő indulhat az első rajtkockából Ningpóban.

Yvan Muller WTCR Tassi Attila Ningpo Michelisz Norbert Hyundai

WTCR: Mulleré a pole az első versenyre, Michelisz a 2. sorban

2019-09-14 05:33:11

Yvan Muller bizonyult a leggyorsabbnak a túraautó-világkupa (WTCR) kínai versenyhétvégéjének első időmérőjén. A francia pilóta mellől a hazai pályán versenyző Ma Csing-hua rajtolhat, míg  a második sorba Mikel Azcona és Michelisz Norbert kvalifikálta magát. Tassi Attila a 24. helyről várhatja a piros lámpák kialvását a nyitó futamon.

Yvan Muller WTCR Tassi Attila Ningpo Michelisz Norbert Ma Csing-hua

WTCR: a két hónapos szünet után Ningpóban a mezőny

2019-09-12 15:21:10

A hétvégén Kínában folytatódik a túraautó-világkupa (WTCR) 2019-es idénye. Michelisz Norbert magabiztosan várhatja a ningpói versenyeket, a bajnokság második helyén áll – lemaradása 24 pont Esteban Guerrieri mögött. Íme, minden hasznos információ a szezon folytatásáról!

WTCR Tassi Attila Ningpo Michelisz Norbert Hyundai Honda

Autósport: Nagy Dániel távozik Michelisz TCR-csapatától

2019-08-01 11:44:35

Nagy Dániel nem utazott el Németországba a TCR Európa-kupa ötödik fordulójára és másfél év után távozik a M1RA-tól.

WTCR TCR Európa-kupa Nagy Dániel Michelisz Norbert Hyundai

WTCR: Michelisz magabiztos győzelme az első versenyen

2019-07-06 16:46:44

Michelisz Norbert nyert a túraautó-világkupa (WTCR) portugáliai versenyhétvégéjének első versenyén, míg a dobogóra Yann Ehrlacher és Augusto Farfus fért fel mellé. A Hyundai magyar versenyzője Esteban Guerreri nullázása után sokat faragott a hátrányán a vk-összetettben. Tassi Attilát a 21. pozícióban intette le a kockás zászló.

WTCR Vila Real Tassi Attila Michelisz Norbert Hyundai Honda

WTCR: Micheliszé a pole pozíció az első időmérőn Portugáliában

2019-07-06 12:47:18

Michelisz Norbert szerezte meg a pole pozíciót a túraautó-világkupa (WTCR) portugáliai versenyhétvégéjének első időmérőjén. A Hyundai magyar pilótája mögött Augusto Farfus és Yann Ehrlacher végzett az első hármasban, míg Tassi Attila a 17. helyen zárt Vila Realban.

WTCR: Kristoffersson állt az élre Portugáliában, Michelisz a 2.

2019-07-06 10:50:58

Johan Kristoffersson zárt az élen a túraautó-világkupa (WTCR) portugáliai versenyhétvégéjének második szabadedzésén. Mögötte a Hyundai magyar pilótája, Michelisz Norbert, illetve Yann Ehrlacher következett. Tassi Attila a 16. helyen zárt.

WTCR: Michelisz nyert az első versenyen Németországban

2019-06-21 17:58:56

Michelisz Norbert diadalmaskodott a túraautó-világkupa (WTCR) németországi versenyhétvégéjének első versenyén, mögötte a pole pozícióból induló Esteban Guerrieri és Néstor Girolami végzett az első hármasban. Tassi Attila a 20. pozícióban zárt.

WTCR Tassi Attila Rob Huff Nürburgring Michelisz Norbert Hyundai

WTCR: csapatutasítás miatt állhatott dobogóra Michelisz

2019-05-19 21:56:36

Rajtpozíciójában, a harmadik helyen ért célba Michelisz Norbert a túraautó-világkupa (WTCR) zandvoorti hétvégéjének utolsó versenyén. Márkatársa, Augusto Farfus már a rajtnál elvette tőle ezt a pozíciót, de Michelisz visszaállt a dobogót érő helyre az utolsó körben – mint kiderült, a Hyundai csapatutasításának köszönhetően.