Gyász: 35 évesen elhunyt az LA Galaxy korábbi labdarúgója

Harmincöt éves korában szívroham következtében elhunyt Colin Clark egyszeres válogatott amerikai labdarúgó, a Los Angeles Galaxy, a Colorado Rapids és a Houston Dynamo korábbi játékosa.

halálhír gyász MLS Los Angeles Galaxy Houston Dynamo Colorado Rapids

MLS: Nikolics góljával először nyert idegenben a Chicago

2019-08-04 07:07:44

Az alapszakasz végéhez közeledve elkönyvelte első idegenbeli győzelmét a Chicago Fire az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban: Nikolics Nemanjáék a Houston Dynamo vendégeként nyertek 1–0-ra, éppen a magyar csatár góljával.

légiósok Nikolics Nemanja MLS Houston Dynamo Chicago Fire

Ligák Kupája: Giovani dos Santos döntött; macska a pályán

2019-07-25 07:27:21

Mexikói sikereket hozott a Ligák Kupája negyeddöntőjének csütörtök hajnali két meccse, a Club América tizenegyespárbajban – egészen pontosan annak a hetedik körében, a korábbi Barca-játékos Giovani dos Santos találatával – győzte le a rendes játékidő hajrájában egyenlítő Houston Dynamót, a Tigrest pedig a pályára berohanó macska sem zavarta meg a Real Salt Lake otthonában.

macska Tigres Real Salt Lake Ligák Kupája Houston Dynamo Giovani dos Santos

Játékossors: visszavonul az utolsó aktív amerikai játékos a 2002-es vb-ről

2019-05-20 21:49:00

Bejelentette év végi visszavonulását DaMarcus Beasley, a Houston Dynamo korábbi amerikai válogatott labdarúgója.

visszavonulás MLS Houston Dynamo Egyesült Államok DaMarcus Beasley

Légiósok: hiába a Nikolics-gól és -gólpassz, kikapott a Chicago

2018-05-20 22:57:53

Az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) a Chicago Fire hazai pályán 3–2-re kikapott a Houston Dynamótól. A chicagóiak magyar csatára, Nikolics Nemanja gólt szerzett, majd egy gólpasszt is kiosztott, ez azonban kevésnek bizonyult a pontszerzéshez.

MLS: „Büszke vagyok rá és megtisztelő” – Nikolics az év csapatában

2017-12-01 07:36:34

A Chicago Fire magyar válogatott csatára, Nikolics Nemanja bekerült a Major League Soccer (MLS) 2017-es álomcsapatába.

álomcsapat légiósok Toronto FC Seattle Sounders Nikolics Nemanja MLS

MLS: fél lábbal a nagydöntőben a tavalyi bajnok

2017-11-22 10:20:46

Fél lábbal az MLS nagydöntőjében érezheti magát a címvédő Seattle Sounders, miután a Nyugati főcsoport döntőjének első mérkőzésén idegenben 2–0-ra legyőzte a Houstont.

Toronto FC Seattle Sounders MLS Houston Dynamo Columbus Crew

MLS: balhé, dupla kiállítás – kialakult a főcsoportdöntő párosítása

2017-11-06 08:14:51

A Seattle Sounders után a Houston Dynamo is bejutott az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) rájátszásának főcsoportdöntőjébe a nyugati konferenciában. Keleten a Toronto FC szoros, és nem mellesleg indulatokkal fűtött meccsen vívta ki a továbbjutást, míg a Columbus Crew majdnem elszórakozta háromgólos előnyét a New York City FC otthonában, ám végül megúszta 2–0-s vereséggel, ami szintén főcsoportdöntőt ért.

Vancouver Whitecaps Toronto Seattle Sounders Portland Timbers New York Red Bulls New York City FC

Légiósok: Sallóiék hosszabbítás után zúgtak ki a rájátszásból

2017-10-27 06:53:26

Sallói Dániel csapata, a Sporting Kansas City az első körben kiesett a tengerentúli profi labdarúgó-bajnokság (MLS) rájátszásából, miután 1–0-ra kikapott a Houston Dynamótól.

légiósok Sporting Kansas City Sallói Dániel MLS Houston Dynamo Egyesült Államok

MLS: Amerikában az Arsenal és a Milan korábbi játékosa

2017-08-08 14:38:58

Az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) szereplő Houston Dynamóban folytatja pályafutását Philippe Senderos.

Philippe Senderos Milan MLS Houston Dynamo Arsenal

Videó: ezért volt könnyebb ollózva nagyot rúgni a derbin

2016-06-03 08:25:47

A rendkívül heves vihar miatt a 4. percben félbe kellett szakítani a Texas Derbyt, vagyis az FC Dallas–Houston Dynamo (1–1) labdarúgó-mérkőzést az észak-amerikai profi bajnokságban (MLS).

videó Texas Derby Houston Dynamo FC Dallas

MLS: Gerrard remek gólpasszt adott Giovaninak – videó

2016-04-16 09:18:08

A Los Angeles Galaxy 4–1-re győzött a Houston Dynamo otthonában az észak-amerikai labdarúgó-bajnokság (MLS) pénteki mérkőzésén.

Steven Gerrard MLS Los Angeles Galaxy Houston Dynamo Giovani dos Santos

Videó: szöglet után nagyon furcsán ítélt a játékvezető

2015-07-04 20:48:59

Érdekes jelenet a Houston Dynamo–Chicago Fire amerikai bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. Már csak pár másodperc volt hátra, amikor a hazaiak szögleténél a játékvezető lest jelzett. Pedig a szabályok szerint szögletnél nincs les...

MLS Houston Dynamo Chicago Fire

Man. City: tomboló vihar miatt elmaradt a jótékonysági meccs

2015-05-29 09:01:05

A Manchester City labdarúgócsapata tegnap jótékonysági serlegmeccsen lépett volna pályára a Houston Dynamo ellen az Egyesült Államokban, de az eseménynek otthont adó Texasra, illetve Oklahomára és Új-Mexikóra lecsapó vihar következtében felázott pályát nem sikerült rendbe hozni a találkozóra.

jótékonysági mérkőzés Manchester City Houston Dynamo

A riporternőt megalázó Arsenal-drukkert váratlan helyről büntette meg az élet

2015-05-13 14:26:30

Az internet olykor cifra helyzeteket teremt, ez ismételten bizonyossá vált. Egy meggondolatlan, Arsenal-mezt viselő futballdrukker megalázó hangnemben beszélt egy kanadai riporternővel, aki bátran kiállt magáért, majd további lavinát indított el.

riporternő Toronto MLS Houston Dynamo

Videó: Henry öt méterről üres kapura lőtt győztes gólt

2014-10-05 09:26:27

Thierry Henry győztes gólt lőtt a New York Red Bulls–Houston Dynamo labdarúgó-mérkőzés 46. percében, így csapata 1–0-ra megnyerte a találkozót. A hazaiak francia csatára öt méterről talált az üres kapuba, ezzel pedig szezonbeli tízedik gólját szerezte meg. Egy másik Európában jól ismert játékos, az ír Robbie Keane három perc alatt két gólt rúgott a hétvégén, mellyel Los Angeles Galaxy 3–0-s győzelmet aratott a Toronto FC felett.

video labdarúgás Toronto FC Thierry Henry Robbie Keane New York Red Bulls

Videó: popcornt kért a mezéért cserébe Dempsey

2014-08-12 08:49:33

Az amerikai élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Seattle Sounders 2–0-ra nyert a Houston Dynamo ellen. A mérkőzés végén egy fiatal szurkoló elkérte Clint Dempsey mezét, aki igen készséges volt, csupán a fiú pattogatott kukoricáját kérte cserébe. Íme!

videó Seattle Sounders Houston Dynamo Clint Dempsey

Videó: ilyet még biztosan nem látott! Klasszisgól az USA-ból

2014-06-30 10:43:03

A vb ideje alatt sem tartanak szünetet minden ligában, így például az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) sem. Magyar idő szerint ma hajnalban a Montreal Impact fogadta a Houston Dynamót, s a találkozó 75. percében a házigazdák csatára, Jack McInerney (aki duplázott a találkozón) egészen szenzációs gólt szerzett a kapunak háttal állva.

videó Montreal Impact MLS Jack McInerney Houston Dynamo

Videó: Henry gólpasszt adott triplázó társának, majd betalált

2014-04-24 08:35:49

A New York Red Bulls labdarúgócsapata magabiztos, 4–0-s győzelmet aratott a Houston Dynamo felett az észak-amerikai profi bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján. A hazai pályán szereplő Red Bulls hőse a triplázó Bradley Wright-Phillips volt, de a szurkolók nagy kedvence, Thierry Henry is eredményes volt, sőt, gólpasszt adott a volt Manchester City-játékosnak. Nézze meg a mérkőzés összefoglalóját!

videó Thierry Henry New York Red Bulls MLS Houston Dynamo

Videó: 8 mp - rekordgyorsaságú gól az MLS-ben

2013-10-21 09:45:03

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) történetének leggyorsabb gólját szerezte Tim Cahill. A New York Red Bulls 33 éves ausztrál játékosa mindössze nyolc másodperccel a kezdő sípszó elhangzása után juttatta vezetéshez csapatát vasárnap a Houston Dynamo elleni idegenbeli meccsen. Cahill Dwayne De Rosario 2003-as csúcsát döntötte meg, neki 11 másodpercre volt szüksége ahhoz, hogy gólt szerezzen. A vasárnapi találkozót 3-0-ra nyerték meg a New York-iak.