Találatok a Hali címkére

Találatok száma: 15

NB II: a Csaba a Fradi után a Kécskét is legyőzte, újabb Hali-baki

2019-12-08 18:13:34

A labdarúgó NB II 20. fordulójának esti mérkőzésein a minap a Ferencvárost a Magyar Kupából búcsúztató Békéscsaba folytatta jó sorozatát, és Tiszakécskéről is hazavitte a három pontot. Újabb vereséget gyűjtött be a Haladás, amely otthon kapott ki a Gyirmóttól. A Vasasnak nem okozott gondot a vendég Dorog legyőzése.

labdarúgó NB II Vasas Tiszakécske Szombathelyi Haladás Kécske Hali

NB I: győzött Kisvárdán, és tovább menekül a Haladás

2019-04-27 18:35:42

Hamar megszerezte a vezetést a Kisvárda a labdarúgó NB I 30. fordulójában Grozav révén, ám a Haladás Priskin tizenegyesével kiegyenlített, majd Rui Pedro góljával fordítani tudott. A második félidőben már nem történt fordulat, így megnyerték a mérkőzést a szombathelyiek 2–1-re.

labdarúgó NB I Várda NB I 30. forduló Kisvárda Hali Haladás

NB I: győzni tudott a Loki a Haladás ellen

2019-04-20 18:31:39

Az első félidőben megszerezte a vezetést a Debrecen Szatmári góljával az NB I 29. fordulójában. A folytatásban még egy tizenegyesgólt is lőtt a Loki Bódi révén, aztán Ivanov szépített. Bár több helyzet is adódott még a Haladás előtt, nem tudott egyenlíteni, így 2–1 lett a vége.

labdarúgó NB I Loki Hali Haladás Debrecen DVSC

NB I: Újabb Haladás-bravúr, ezúttal Diósgyőrben

2019-04-06 17:51:54

A labdarúgó NB I 27. fordulójában a Haladás egy hajrában szerzett góllal idegenben 1–0-ra legyőzte az erőtlen Diósgyőrt, és öt pontra megközelítette a borsodi csapatot. A sereghajtó szombathelyi együttes a második idegenbeli diadalát aratta, és a legutóbbi öt mérkőzéséből négyet nyert meg.

labdarúgó NB I Hali Haladás Diósgyőr DVTK 27. forduló

NB I: győzelmet szalasztott el a DVTK Szombathelyen

2018-12-01 17:49:55

Nem bírt egy egymással Szombathelyen a Haladás és a Diósgyőr a labdarúgó NB I 16. fordulójának alsóházi helyosztóján (1–1).

labdarúgó NB I Hali Haladás Diósgyőr DVTK 16. forduló

NB I: Kiss Tamás két villanásával verte a PAFC a Haladást

2018-11-24 17:55:07

A labdarúgó NB I 15. fordulójában a Puskás Akadémia hazai pályán 2–0-ra megverte a sereghajtó Haladást.

labdarúgó NB I Puskás Akadémia PFLA Hali Haladás

NB I: büntetőt hibázott a Haladás, Szombathelyen nyert a Honvéd

2018-10-27 17:59:37

A labdarúgó NB I 12. fordulójában a Haladás hazai pályán 1–0-ra kikapott a Honvédtól, így a szombathelyi együttes sorozatban ötödik vereségét szenvedte el. A mérkőzést 10 emberről befejező hazaiak még büntetőből sem tudtak betalálni.

labdarúgó NB I Honvéd Hali Haladás Bp. Honvéd 12. forduló

Haladás: az új szerzemény állítja, tud ennél jobban focizni

2015-07-21 15:47:06

Gosztonyi András, a Szombathelyi Haladás nyáron szerződtetett futballistája állítja, tud jobban futballozni annál, mint a Ferencvárostól elszenvedett 2–0-s vereség alkalmával mutatott.

Szombathelyi Haladás Hali Haladás Gosztonyi András Fradi Ferencváros

Haladás: Halmosi elhagyta a kórházat, korábban visszatérhet

2015-07-20 12:27:04

Mint beszámoltunk róla, vasárnap este megműtötték Halmosi Pétert, a Haladás labdarúgóját, aki a Ferencváros elleni bajnoki nyitányon eltörött a járomcsontja. A szélső azonban a vártnál hamarabb, két hét múlva visszatérhet.

sérülés Szombathelyi Haladás Halmosi Péter Hali Haladás Fradi

NB I: így küzdöttek a játékosok a hőséggel – képgaléria

2015-07-20 10:13:15

Hatalmas hőségben indult el a labdarúgó NB I 2015–2016-os szezonja, a játékosok, a bírók, az edzők és a szurkolók is küzdöttek az időjárással. Tekintse meg a fordulóról összeállított képgalériánkat!

képgaléria galéria Szombathelyi Haladás NB I Király Gábor Hali

Keletvég Nyugatvég ellen

2014-08-23 16:08:39

Nincs megállás, nincs lélegzetvételnyi szünet sem. Amint visszatért a csapat Bernből, egyből az Oláh Gábor utcai stadionba vezényelte vezetőedzőnk...