Találatok a Futsal EB címkére

Találatok száma: 92

A futsalválogatott legyőzte a lengyeleket, de még messze az Eb

2017-09-12 15:37:46

A magyar férfi futsalválogatott Miskolcon 2–1-re legyőzte Lengyelországot 2018-as szlovéniai Európa-bajnokságon való részvételért zajló pótselejtező első felvonásán. A visszavágót két hét múlva, szeptember 26-án rendezik meg Koszalinban.

magyar futsalválogatott  futsalválogatott  futsal Eb-selejtező  futsal Eb  futsal

Futsal: a válogatott megkezdte Eb-pótselejtezős felkészülését

2017-08-21 16:47:08

Ezen a héten Kecskeméten készül a magyar futsalválogatott a Lengyelország elleni, szeptemberi Európa-bajnoki pótselejtezőre; az együttes augusztus végén Horvátországban vesz részt egy négyes tornán.

magyar futsalválogatott  futsal Eb  Futsal

Futsal: az UEFA növeli az Eb létszámát, változik a BL is

2017-04-04 12:44:08

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) tájékoztatása szerint 2022-től 16 csapat vesz részt a futsal Európa-bajnokságon.

futsal Eb  futsal BL  futsal  UEFA

Futsal Eb 2018 – a selejtezők

2016-10-25 13:59:11

Az UEFA kisorsolta a 2018-as futsal Európa-bajnokság selejtezőinek csoportbeosztását. A 12 csapatos Európa-bajnokságnak Szlovénia ad otthont 2018. január 30. és február 11. között. A helyszín a ljubljanai Arena Stozice.

magyar válogatott  futsal Eb-selejtezők  futsal Eb 2018  futsal Eb  futsal  Magyarország

Videó: szemfülesen átívelte a labdát, nagy gólt lőtt a kapus

2016-02-14 12:10:36

Higuita is kivette a részét a kazah futsalválogatott 5–2-es győzelméből a szerbek ellen az Európa-bajnokságon azzal, hogy látványos gólt szerzett a harmadik helyért rendezett szombati mérkőzésen a házigazdák ellen. A kapus egész pályán átívelő lövése mindenkit meglepett.

videó  kapusgól  gól  futsal Eb  futsal  Szerbia

Futsal Eb: újra a spanyolok a trónon, gála a döntőben

2016-02-13 22:38:24

Spanyolország visszahódította az Európa-bajnoki trónt: az ibériaiak futsalválogatottja már-már könnyedén nyerte meg az Oroszország elleni döntőt Belgrádban, így hetedik alkalommal ért fel a kontinens csúcsára.

futsal Eb  futsal  Spanyolország  Oroszország

Futsal Eb: nem jött össze a szerb érem, Higuita kapus is betalált

2016-02-13 20:09:48

A kazah futsalválogatott szerezte meg a bronzérmet a szerbiai Európa-bajnokságon, miután a harmadik helyért rendezett szombati mérkőzésen a triplázó Douglas Junior vezetésével legyőzte a házigazdát. A közép-ázsiaiak az első játékrész utolsó és a második félidő első percében is betaláltak, a folytatásban pedig öt perc alatt három gólt szereztek – Higuita kapus is bevette a kaput! –, a szerbek csak a végén tudtak faragni a hátrányon. Kazahsztáné a legjobb debütáló eredmény az Eb-k történetében (természetesen az első kontinensviadalt leszámítva).

futsal Eb  futsal  Szerbia  Kazahsztán

Futsal Eb: hiába vezettek a kazahok, a spanyolok döntőzhetnek

2016-02-11 22:53:59

Oroszország után Spanyolország is bejutott a belgrádi futsal Európa-bajnokság döntőjébe, miután az elődöntőben 5–3-ra nyert a kazah válogatott ellen.

spanyol válogatott  kazah válogatott  futsal Európa-bajnokság  futsal Eb 2016  futsal Eb  Spanyolország

Futsal Eb: háromszori vezetés, csodagól – döntőben az oroszok

2016-02-11 20:18:22

Oroszország a hatszoros győztes Spanyolországgal csap össze a belgrádi futsal Európa-bajnokság döntőjében.

szerb válogatott  orosz válogatott  futsal Európa-bajnokság  futsal Eb 2016  futsal Eb  Szerbia

Futsal Eb: folytatódik az újonc tündérmeséje, kiesett a címvédő

2016-02-09 23:00:05

A belgrádi futsal Európa-bajnokság negyeddöntőjében az Eb-újonc Kazahsztán 5–2-re megverte a címvédő Olaszországot, ezzel bejutott a legjobb négy közé, és készülhet a hatszoros győztes Spanyolország elleni elődöntőre. A másik ágon Oroszország érvényesítette a papírformát Azerbajdzsánnal szemben.

futsal Európa-bajnokság  futsal Eb 2016  futsal Eb  futsal  Oroszország  Olaszország

Futsal Eb: a spanyolok bedarálták a portugálokat is

2016-02-08 22:42:06

A belgrádi futsal Európa-bajnokság negyeddöntőjében Spanyolország 6–2-re legyőzte Portugáliát, így bejutott a sorozat elődöntőjébe.

spanyol válogatott  portugál válogatott  futsal Európa-bajnokság  futsal Eb

Futsal Eb: utolsó mp-es góllal jutott a négybe Szerbia

2016-02-08 20:31:41

A belgrádi futsal Európa-bajnokság negyeddöntőjében Szerbia 2–1-re legyőzte Ukrajnát, így bejutott a legjobb négy közé.

ukrán válogatott  szerb válogatott  futsal Európa-bajnokság  futsal Eb

Futsal Eb: a torna eddigi legnagyobb kiütése, cseh búcsú

2016-02-07 22:42:28

A belgrádi futsal Európa-bajnokság utolsó csoportmérkőzésén Olaszország 7–0-ra kiütötte Csehországot, így kialakult az összes negyeddöntős párosítás.

futsal Európa-bajnokság  futsal Eb 2016  futsal Eb  futsal

Futsal Eb: majdnem bajba került az egyik végső esélyes

2016-02-07 20:24:50

A futsal Európa-bajnokság C-csoportjában a Horvátország 2–2-es döntetlent játszott Oroszországgal, így utóbbi jutott tovább a negyeddöntőbe.

futsal Eb  futsal  Oroszország  Kazahsztán  Horvátország

Futsal Eb: Ricardinho brutál nagy góllal egyenlített, de… – videó

2016-02-07 09:40:22

Hatalmas góllal egyenlített Ricardinho a Portugália–Szerbia (1–3) futsal Európa-bajnoki mérkőzésen. A portugálok elveszítették a találkozót, és az A-csoportban a házigazda Szerbia szerezte meg a csoportelsőséget, azonban Ricardinho egyenlítő gólját biztosan sokáig emlegetik majd. Íme!

futsal Európa-bajnokság  futsal Eb 2016  futsal Eb  futsal  Szerbia  Ricardinho

Futsal Eb: másodszor is győztek, így csoportelsők a spanyolok

2016-02-06 20:43:52

A spanyol csapat 4–1-re legyőzte Ukrajnát a belgrádi futsal Európa-bajnokság csoportkörében, a harmadik forduló első szombati mérkőzésén.

futsal Európa-bajnokság  futsal Eb 2016  futsal Eb  futsal  Ukrajna  Spanyolország

Futsal Eb: 11 gólos meccs, az utolsó percben döntöttek

2016-02-05 22:57:06

A belgrádi futsal Európa-bajnokság D-csoportjának második mérkőzésén Azerbajdzsán 6–5-re legyőzte Csehországot, ezzel életben tartotta továbbjutási reményeit. Az azeriek győztes gólját negyven másodperccel a vége előtt Rafael szerezte.

futsal Európa-bajnokság  futsal Eb 2016  futsal Eb  futsal  Csehország  Azerbajdzsán

Futsal Eb: három gól 84 mp alatt, ezt a sikert sosem felejtik el

2016-02-05 20:22:05

A belgrádi futsal Európa-bajnokság C-csoportjában az újonc Kazahsztán 4–2-re megverte Horvátországot, ezzel első győzelmét aratta az Eb-k történetében – nem mellesleg bejutott a negyeddöntőbe. A D jelű hármasban Azerbajdzsán az utolsó percben szerzett találattal 6–5-re legyőzte Csehországot az Eb eddigi legtöbb gólt hozó meccsén.

futsal Eb  futsal  Kazahsztán  Horvátország  Csehország  Azerbajdzsán

Futsal: mit ér a magyar válogatott szereplése?

2016-02-05 15:55:29

A magyar futsalválogatott két vereséggel zárta a belgrádi Európa-bajnokságot. Ön szerint mit ér ez a szereplés?

magyar futsalválogatott  futsal Eb

Videó: a futsalos zseniális trükköt villantott az edzésen

2016-02-05 12:09:52

A portugál futsalválogatottnál már nincs miért izgulni, biztosan ott lesz az Európa-bajnokság negyeddöntőjében. Így belefér egy kis lazítás is, Ricardinho például egy nem mindennapi trükkel szórakoztatta magát és társait a legutóbbi tréningen.

videó  portugál futsalválogatott  futsal Eb  fusal Eb 2016  Ricardinho  Portugália