Találatok a FSV Frankfurt címkére

Találatok száma: 22

Légiósok: Kalmárt viheti az edzője az új csapatához

2016-05-19 16:51:42

Helyi sajtóhírek szerint a német másodosztályban szereplő Karlsruhe érdeklődik Kalmár Zsolt iránt.

német foci Tomas Oral RB Leipzig Karlsruhe Kalmár Zsolt FSV Frankfurt

Bundesliga 2.: feljutott a Freiburg, Gulácsiék botlottak

2016-04-29 20:27:35

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 32. fordulójában a Freiburg idegenben 2–1-re legyőzte a Paderbornt, ezzel eldőlt, hogy biztosan az első két hely valamelyikén végez, így egy szezon szünet után visszatér az első osztályba.

légiósok RB Leipzig Kalmár Zsolt Gulácsi Péter Freiburg FSV Frankfurt

Légiósok: „A németek egyre jobban figyelik a magyar focit”

2016-04-18 21:46:19

Jót tett Kalmár Zsoltnak a váltás. A német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő FSV Frankfurtban alapembernek számít, így biztosan megérte kölcsönbe szerződni az RB Leipzigtől. Az NSO Tv-nek adott interjújában nem titkolta, szeretne tagja lenni az Európa-bajnokságra utazó keretnek.

videó magyar válogatott légiósok RB Leipzig NSO Tv Kalmár Zsolt

Frankfurt: korábbi Hertha-edző irányítja Kalmárékat

2016-04-11 15:57:44

Tomas Oral helyett hétfőtől Falko Götz irányítja vezetőedzőként Kalmár Zsolt csapatát, a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő FSV Frankfurtot.

német labdarúgás légiósok Kalmár Zsolt Falko Götz FSV Frankfurt

Bundesliga 2.: az 1–4 után menesztették Kalmárék edzőjét

2016-04-10 20:35:09

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő FSV Frankfurt hivatalos honlapján bejelentette, hogy meneszti Thomas Oral vezetőedzőt.

edzőváltás Kalmár Zsolt FSV Frankfurt Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: Kalmárék újabb veresége, a védelem átjáróház

2016-04-09 15:08:15

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 29. fordulójában a Kalmár Zsolttal felálló FSV Frankfurt idegenben 4–1-es vereséget szenvedett a Bochumtól. A magyar válogatott középpályás a 80. percig volt a pályán, lecserélésekor a hazaiak 3–1-re vezettek.

légiósok Németország Kalmár Zsolt FSV Frankfurt Bundesliga 2. Bochum

Bundesliga 2.: felépült az első számú kapus, de Gulácsi védett

2016-03-13 16:59:21

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 26. fordulójában a Gulácsi Péterrel a kapujában felálló RB Leipzig egygólos hátrányból felállva legyőzte az 1860 Münchent, míg a Kalmár Zsoltot foglalkoztató FSV Frankfurt hazai pályán kikapott a Freiburgtól.

légiósok RB Leipzig Kalmár Zsolt Gulácsi Péter FSV Frankfurt Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: Kalmárék nagy pofont kaptak a fővárosban

2016-03-05 15:08:51

A Kalmár Zsolttal felálló FSV Frankfurt 4–0-s vereséget szenvedett a hazai pályán sorozatban negyedik győzelmét arató Union Berlintől a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 25. fordulójának szombati játéknapján.

légiósok Union Berlin Németország Kalmár Zsolt FSV Frankfurt Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: Kalmár először volt eredményes új csapatában – videó

2016-03-02 19:22:55

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 24. fordulójában az FSV Frankfurt hazai pályán 3–3-as döntetlent játszott a sereghajtó Duisburggal, amely a hosszabbításban mentett pontot. A házigazdák második gólját Kalmár Zsolt szerezte, aki először volt eredményes új csapatában.

videó légiósok RB Leipzig Németország Kalmár Zsolt Gulácsi Péter

Válogatott: Möller megnézte Kalmárt, aki nem jött zavarba

2016-02-29 08:17:07

Kalmár Zsolt kezdőként 81 percet játszott a német másodosztályú FSV Frankfurtban a Braunschweig elleni bajnokin (0–0). A találkozót a helyszínen tekintette meg Andreas Möller, a magyar labdarúgó-válogatottat irányító Bernd Storck segítője.

válogatott magyar válogatott légiósok Kalmár Zsolt FSV Frankfurt Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: Kalmár végig a pályán; Gulácsi hiba nélkül, de…

2016-02-12 20:30:33

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 21. fordulójának pénteki játéknapján a Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig egygólos vereséget szenvedett a St. Pauli otthonában, míg a Kalmár Zsoltot végig a soraiban tudó FSV Frankfurt otthon kikapott a Greuther Fürthtől.

német foci légiósok RB Leipzig Németország Kalmár Zsolt Gulácsi Péter

Válogatott: „Meg sem fordul a fejemben, hogy nem leszek ott az Eb-n”

2016-02-09 08:40:58

Kalmár Zsolt, a német másodosztályú FSV Frankfurt labdarúgója szerint a magyar válogatott továbbjuthat csoportjából a nyári Európa-bajnokságon.

válogatott magyar válogatott légiósok RB Leipzig Kalmár Zsolt FSV Frankfurt

Bundesliga 2.: Kalmár csereként debütált, iksz a vége

2016-02-07 15:37:16

Kalmár Zsolt vasárnap délután bemutatkozott a Bundesliga 2.-ben a kiesés elől menekülő FSV Frankfurtban, amely idegenben szerzett pontot a Karlsruhe ellen. Az RB Leipzigben Gulácsi Péter is csereként kapott lehetőséget, neki ez volt az első meccse a német másodosztályban.

légiósok Kalmár Zsolt Gulácsi Péter FSV Frankfurt Bundesliga 2.

Légiósok: Még nem találkoztunk, de egyszer sor kerül rá – Kalmár

2016-02-04 11:01:51

A Bild interjút készített Kalmár Zsolttal, az RB Leipzig magyar válogatott középpályásával, aki – az állandó játéklehetőség reményében – a tavaszi szezont a szintén a Bundesliga 2.-ben szereplő FSV Frankfurtnál tölti kölcsönben. A 20 esztendős játékos bízik benne, hogy már a hétvégén bemutatkozhat új csapatában.

légiósok Németország Kalmár Zsolt FSV Frankfurt Bundesliga 2. Andreas Möller

Légiósok: Kalmárt az Eb miatt adta kölcsön az RB Leipzig

2016-01-29 08:10:22

Ralf Rangnick, a német másodosztály élén álló RB Leipzig vezetőedzője elmondta, a játékos érdekében döntöttek úgy, hogy kölcsönadják a Bundesliga 2. 14. helyén álló FSV Frankfurtnak Kalmár Zsoltot.

magyar válogatott RB Leipzig Kalmár Zsolt FSV Frankfurt Eb 2016 Bundesliga 2.

Videó: Dárdaiék lesgóllal kerültek hátrányba a kupában, de…

2015-10-27 20:11:45

Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC 1–1-es döntetlenre végzett a rendes játékidőben másodosztályú FSV Frankfurt ellen, így a hosszabbításban kellett kiharcolnia a továbbjutást.  Íme, a találatok!

videó labdarúgás gól Német Kupa Hertha FSV Frankfurt

Videó: balhé a teremtornán, a rendőrök szétcsaptak

2015-01-11 07:59:20

Ideiglenesen félbe kellett szakítani Németországban a Frankfurt Cup teremlabdarúgó-torna küzdelmeit, miután a svájci Grasshoppersszel érkező fanatikusok és a darmstadtiak előbb szóváltásba keveredtek, majd nemtetszésüknek dobálással is hangot adtak.

videó teremtorna huliganizmus Németország Greuther Fürth Grasshoppers

Németország: a volt fradista családi okok miatt távozott

2014-12-02 15:33:08

André Schembri, a Ferencváros korábbi labdarúgója családi okok miatt távozott a német másodosztályban szereplő FSV Frankfurttól.

játékossors Frankfurt Fradi Ferencváros FTC FSV Frankfurt

Bundesliga 2.: ollózással fűszerezett drezdai feltámadás

2013-04-06 15:01:51

Elképesztő meccsen győzte le 3–2-re a St. Paulit a Dynamo Dresden a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 28. fordulójában. A vendég hamburgiak a második félidő elején 2–0-ra megléptek, ám a házigazdák fordítani tudtak és megszerezték a bennmaradás szempontjából nagyon fontos három pontot. A drezdaiak első gólja igen szépre sikerült, Filip Trojan ollózva talált a St. Pauli hálójába.

német foci FSV Frankfurt Dynamo Dresden Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: Király nem kapott gólt, csapata győzött

2013-03-08 20:06:15

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 25. fordulójának pénteki játéknapján a Király Gáborral felálló 1860 München 1–0-s győzelmet aratott a Sandhausen otthonában, így továbbra is reális esélye van az osztályozót jelentő harmadik hely megszerzésére.