Találatok a Frances Tiafoe címkére

Találatok száma: 19

US Open: Fucsovics legyőzője öt játékot nyert Medvegyev ellen

2020-09-08 08:35:42

A Fucsovics Mártont búcsúztató Frances Tiafoe számára véget ért az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság, mivel a nyolcaddöntőben egy szorosabb és két sima szettben kikapott a harmadik helyen kiemelt orosz Danyiil Medvegyevtől.

tenisz US Open 2020 US Open Frances Tiafoe Danyiil Medvegyev

US Open: Úgy éreztem, nem tudok kellően felpörögni – Fucsovics

2020-09-06 13:45:19

Mint megírtuk, a New Yorkban zajló US Open férfi egyesének 3. fordulójában a világranglistán a 66. helyet elfoglaló Fucsovics Márton három szettben, 104 perc alatt kikapott a 82. helyen álló amerikai Frances Tiafoe-tól.

US Open 2020 US Open Fucsovics Márton Frances Tiafoe

Videó: ellenfele sem hitte el, mit ütött vissza Fucsovics

2020-09-06 08:51:18

Habár Fucsovics Márton kikapott a New Yorkban zajló US Open férfi egyesének 3. fordulójában Frances Tiafoe-tól, a meccs pontja mégis az öve volt. Még amerikai ellenfele sem hitte el, mit ütött vissza a magyar teniszező.

tenisz US Open Fucsovics Márton Frances Tiafoe

US Open: Fucsovics gyorsan kikapott Tiafoe-tól

2020-09-06 00:19:13

A New Yorkban zajló US Open férfi egyesének 3. fordulójában a világranglistán a 66. helyet elfoglaló Fucsovics Márton három szettben, 104 perc alatt kikapott a 82. helyen álló amerikai Frances Tiafoe-tól.

Ennyi volt – Fucsovics Márton búcsúzott a US Opentől

2020-09-05 19:09:03

US Open: Fucsovics következő ellenfele pozitívan várja a meccset

2020-09-04 11:24:00

Frances Tiafoe pozitív hangulatban várja a Fucsovics Márton elleni, harmadik fordulós mérkőzését az Amerikai nemzetközi teniszbajnokságon.

Tenisz: Sascha Zverev ezúttal könnyedén elbánt Tiafoe-val

2019-09-30 16:53:01

A második kiemelt német Alexander Zverev két sima szettben megverte Frances Tiafoe-t a Pekingben zajló kemény pályás tenisztorna férfi versenyében.

tenisz Frances Tiafoe Alexander Zverev

Tenisz: Tomic szetthátrányból győzte le az ötödik kiemeltet

2019-07-24 08:36:39

Az ausztrál Bernard Tomic szetthátrányból nyert az ötödik helyen kiemelt amerikai Frances Tiafoe ellen az atlantai kemény pályás férfitorna első fordulójában.

tenisz Frances Tiafoe Bernard Tomic

Aus. Open: sima volt – Nadal lesz Cicipasz elődöntős ellenfele

2019-01-22 12:39:56

A korábbi világelső spanyol Rafael Nadal bejutott az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság elődöntőjébe, mivel a negyeddöntőben három sima szettben legyőzte az amerikai Frances Tiafoe-t.

Sztefanosz Cicipasz Rafael Nadal Frances Tiafoe Australian Open

Aus. Open: a születésnapján jutott tovább, úgy ünnepelt, mint LeBron James – videó

2019-01-20 09:19:48

Mint arról beszámoltunk, az Australian Openen a születésnapos Frances Tiafoe meglepetésre négy szettben legyőzte a 20. kiemelt bolgár Grigor Dimitrovot, és immár biztos, hogy ő lesz az egyetlen nem kiemelt teniszező a férfiaknál a legjobb nyolc között. A 21 éves amerikai nem akárhogy ünnepelte meg az óriási sikert, a pályán a kiváló kosárlabdázó, LeBron James örömtáncát másolta le.

tenisz LeBron James Frances Tiafoe Australian Open

Aus. Open: a meglepetésember vár Nadalra; Kerber kiesett

2019-01-20 08:34:28

Az amerikai meglepetésemberek napja a mai az év első Grand Slam-tornáján, az Australian Openen, ugyanis a férfiaknál a 21 éves, születésnapos Frances Tiafoe négy szettben legyőzte a bolgár Grigor Dimitrovot, és immár biztos, hogy ő lesz az egyetlen nem kiemelt teniszező a legjobb nyolc között, ahol majd a Tomás Berdychet simán felülmúló, 2. helyen rangsorolt spanyol Rafael Nadal vár rá. A hölgyeknél a szintén nem kiemelt Daniele Collins két játszmában megverte a 2016-os bajnok német Angelique Kerbert (2.).

tenisz Rafael Nadal Frances Tiafoe Australian Open Angelique Kerber

Hopman-kupa: harmadszor is hiába nyert Serena Williams

2019-01-03 09:19:36

A görögök és a címvédő svájciak után a britektől is vereséget szenvedett az amerikai kettős a Hopman-kupán, a teniszezők Perthben zajló nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán.

Serena Williams Hopman-kupa Frances Tiafoe

Tenisz: svájci siker Federer és Serena Williams első meccsén

2019-01-01 15:06:29

Svájc legyőzte az Egyesült Államokat a teniszezők Hopman-kupájában, így közel került a továbbjutáshoz, de talán még ennél is érdekesebb, hogy ebben a párharcban csapott össze egymással először Roger Federer és Serena Williams.

tenisz Serena Williams Roger Federer Hopman-kupa Frances Tiafoe Belinda Bencic

Babosék visszavágtak, Nadal és Djokovics simán nyert, kiesett a címvédő

2018-07-05 15:58:46

A második forduló jelentette a végállomást az első körben Fucsovics Mártont búcsúztató Julien Benneteau számára az Angol nemzetközi teniszbajnokságon. Az amerikai Frances Tiafoe négy szettben megverte a francia játékost.

tenisz Wimbledon Stan Wawrinka Rafael Nadal Novak Djokovics Marin Cilic

Tenisz: Fucsovics nagy csatában jutott negyeddöntőbe

2018-05-23 19:41:54

Fucsovics Márton bejutott a svájci salakpályás tenisztorna negyeddöntőjébe, mivel a 16 között két szoros szettben legyőzte az amerikai Frances Tiafoe-t. Ellenfele a háromszoros Grand Slam-torna-győztes Stan Wawrinka lesz.

tenisz Stollár Fanny Stan Wawrinka Fucsovics Márton Frances Tiafoe

Tenisz: hazai siker az Államokban, argentin öröm Brazíliában

2018-02-26 00:00:27

A hazai közönség előtt játszó Frances Tiafoe nyerte az egyesült államokbeli Delray Beachen rendezett férfi tenisztornát. Az amerikai játékos a vasárnapi döntőben két szettben verte a német Peter Gojowczykot. A világranglistán 91. Tiafoe pályafutása első tornagyőzelmét aratta.

tenisz Frances Tiafoe Diego Schwartzman

Tenisz: Federer ezúttal nem adott esélyt az amerikainak

2017-10-24 20:29:39

Roger Federer 6:1, 6:3-ra nyert Frances Tiafoe ellen a bázeli kemény pályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz Roger Federer Frances Tiafoe

US Open: Federer iszonyatosan megkínlódott 19 éves riválisával

2017-08-30 06:44:43

Roger Federernek ötjátszmás mérkőzést kellett vívnia magyar idő szerint szerdára virradóra, hogy legyőzze a 19 éves amerikai Frances Tiafoe-t az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) 1. fordulójában.

tenisz US Open Roger Federer Frances Tiafoe

Tenisz: Nadal–Gasquet 15–0; Tiafoe legyőzte Zverevet

2017-08-17 07:12:27

Rafael Nadal legyőzte Richard Gasquet-t a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában, Alexander Zverev viszont kikapott a 19 éves Frances Tiafoe-tól.