Találatok a Frances Tiafoe címkére

Találatok száma: 6

Babosék visszavágtak, Nadal és Djokovics simán nyert, kiesett a címvédő

2018-07-05 15:58:46

A második forduló jelentette a végállomást az első körben Fucsovics Mártont búcsúztató Julien Benneteau számára az Angol nemzetközi teniszbajnokságon. Az amerikai Frances Tiafoe négy szettben megverte a francia játékost.

tenisz Wimbledon Stan Wawrinka Rafael Nadal Novak Djokovics Marin Cilic

Tenisz: Fucsovics nagy csatában jutott negyeddöntőbe

2018-05-23 19:41:54

Fucsovics Márton bejutott a svájci salakpályás tenisztorna negyeddöntőjébe, mivel a 16 között két szoros szettben legyőzte az amerikai Frances Tiafoe-t. Ellenfele a háromszoros Grand Slam-torna-győztes Stan Wawrinka lesz.

tenisz Stollár Fanny Stan Wawrinka Fucsovics Márton Frances Tiafoe

Tenisz: hazai siker az Államokban, argentin öröm Brazíliában

2018-02-26 00:00:27

A hazai közönség előtt játszó Frances Tiafoe nyerte az egyesült államokbeli Delray Beachen rendezett férfi tenisztornát. Az amerikai játékos a vasárnapi döntőben két szettben verte a német Peter Gojowczykot. A világranglistán 91. Tiafoe pályafutása első tornagyőzelmét aratta.

tenisz Frances Tiafoe Diego Schwartzman

Tenisz: Federer ezúttal nem adott esélyt az amerikainak

2017-10-24 20:29:39

Roger Federer 6:1, 6:3-ra nyert Frances Tiafoe ellen a bázeli kemény pályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz Roger Federer Frances Tiafoe

US Open: Federer iszonyatosan megkínlódott 19 éves riválisával

2017-08-30 06:44:43

Roger Federernek ötjátszmás mérkőzést kellett vívnia magyar idő szerint szerdára virradóra, hogy legyőzze a 19 éves amerikai Frances Tiafoe-t az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) 1. fordulójában.

tenisz US Open Roger Federer Frances Tiafoe

Tenisz: Nadal–Gasquet 15–0; Tiafoe legyőzte Zverevet

2017-08-17 07:12:27

Rafael Nadal legyőzte Richard Gasquet-t a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában, Alexander Zverev viszont kikapott a 19 éves Frances Tiafoe-tól.