Találatok a Estudiantes címkére

Találatok száma: 39

Férfi kosár: 48 pontot szórt, egymaga intézte el Hangáékat

2018-04-01 16:12:43

Hanga Ádám csapata, a Barcelona hazai közönség előtt 100–95-re kikapott az Estudiantestől a spanyol férfi kosárlabda-bajnokság 25. fordulójában. A vendégeknél Sylven Landesberg nyolc triplát szórt, és 48 ponttal zárt, emellett 3 asszisztot és 5 lepattanót jegyzett. A katalánok magyar válogatott játékosa a pályán töltött szűk 18 perce alatt hét pontot dobott.

kosárlabda férfi kosárlabda Sylven Landesberg Hanga Ádám Estudiantes Barcelona kosárlabda

PL: a Spurs elhappolta a PSG elől az argentin tehetséget

2017-08-30 17:34:13

Az angol élvonalbeli (Premier League) Tottenham labdarúgócsapata hivatalos közleményben jelentette be, hogy szerződtette Juan Foythot az Estudiantestől. A 19 éves argentin belső védő öt évre írt alá a londoni együtteshez.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás Tottenham Premier League PSG Juan Foyth

Argentína: elképesztő sztori, tűvel szurkálta ellenfelét a védő

2017-06-17 17:46:55

Az argentin negyedosztályban szereplő Pacífico óriási meglepetésre legyűrte az Argentin Kupában az élvonalbeli Estudiantes együttesét. Ám azt erős túlzás lenne állítani, hogy mindenki megszerette az esélytelen kis csapatot…

argentin foci Pacífico Estudiantes Argentína

Videó: hihetetlen – dupla ollózós gól a Botafogo meccsén

2017-03-16 12:13:26

Gyönyörű találatot láthatott testközelből az, aki kilátogatott a Botafogo és az Estudiantes Libertadores-kupa-mérkőzésére. A jobbról érkező beadást követően először Bruno Silva, majd Roger ért a labdához – a kettőjük összjátékából született gól pedig egészen elképesztőre sikeredett. Videó!

ollózás gól Libertadores-kupa Estudiantes Botafogo

Argentína: az ígéret szép szó, Verón 41 évesen visszatér

2016-12-28 18:05:25

Juan Sebastián Verón az ígéretét betartva újrakezdi profi pályafutását. A 73-szoros argentin válogatott labdarúgó 41 évesen másfél éves szerződést írt alá nevelőklubjával, az Estudiantes La Platával.

visszatérés argentin foci Libertadores-kupa Juan Sebastián Verón Estudiantes

Argentína: elszabadultak az indulatok, a kapust rugdosták – videó

2016-02-01 10:30:11

Rendkívül rossz fényt vet a jövő héten kezdődő argentin labdarúgó-bajnokságra a vasárnap rendezett Boca Juniors–River Plate (0–1) és az Estudiantes–Gimnasia La Plata (1–0) derbi. Bár mindkét találkozót a nyári felkészülési torna keretében játszották, egyik sem volt barátságos hangulatú, ugyanis a fővárosiak rangadóján öt, míg a La Platai-iak derbijén négy játékost állítottak ki a bírók. Nézze meg a botrányos jeleneteket!

argentin labdarúgás Gimnasia La Plata Estudiantes

Videó: levitáció – ez minden idők legrejtélyesebb gólöröme

2015-10-27 14:52:28

Igen furcsa „varázslatnak” lehettek szemtanúi a nézők a venezuelai élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban játszott Zamora–Estudiantes de Caracas (2–0) találkozón. A 70. percben szerezték meg a vezetést a hazaiak César Martínez révén. A gól utáni ünneplés egészen rejtélyes. Vajon hogy csinálták?

videó Zamora Venezuela Estudiantes

Videó: Hangáé a spanyol nyitó forduló legszebb megmozdulása

2015-10-12 15:19:32

A Vitoriát erősítő Hanga Ádám látványos zsákolása lett a spanyol kosárlabda-bajnokság hétvégi nyitó fordulójának legszebb megmozdulása.

videó kosárlabda férfi kosárlabda Laboral Kutxa Hanga Ádám Estudiantes

Libertadores-kupa: kiesett a korábbi Barca-védő csapata

2015-05-13 09:20:07

Az argentin Estudiantes de La Plata 2–0-ra kikapott a kolumbiai Santa Fe otthonában a labdarúgó Libertadores-kupa nyolcaddöntőjének visszavágóján, így kiesett.

Libertadores-kupa Gabriel Milito Estudiantes

Videó: Osvaldo fűvel kínálta ellenfelét, kemény választ kapott

2015-03-30 20:34:43

A Boca Juniorsban futballozó balhémágnes vándormadár, Pablo Osvaldo különös incidens résztvevője volt csapata Estudiantes elleni argentin bajnoki mérkőzésen.

Pablo Osvaldo Inter Estudiantes Boca Juniors

Videó: döbbenetes kapushiba után váratlan öngólt szereztek

2014-11-16 15:26:09

Két mulatságos jelenet az argentin harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban lejátszott Almirante Brown–Estudiantes Caseros (5–5) meccsről: előbb a kapus nézte el a szépen feléje szálló labdát, majd a kirúgás után az egyik védő ért bele úgy a labdába, ahogyan nagyon nem kellett volna...

videó Estudiantes Almirante

Videó: furcsán örült csapata góljának az MU korábbi játékosa

2014-10-15 20:02:48

A labdarúgó Dél-Amerikai Kupában az Estudiantes nagy góllal szerezte meg a vezetést az uruguayi Penarol ellen a nyolcaddöntő első mérkőzésén. Az argentin csapat elnöke, a Manchester United korábbi játékosa, Juan Sebastián Verón furcsa örömmel vette tudomásul, hogy megszerezték a vezetést.

videó Manchester United Juan Sebastián Verón Estudiantes

Argentína: Verónt választották az Estudiantes elnökévé

2014-10-05 19:11:32

Juan Sebastián Verónt választották meg az argentin labdarúgó-bajnokságban szereplő Estudiantes elnökévé.

Estudiantes Juan Sebastián Verón argentin foci

Videó: leadta a sárga lapot a játékvezető - villant a piros

2014-01-29 11:48:44

Felkészülési mérkőzés keretein belül csapott össze egymással az Estudiantes és a Gimnasia Argentínában. A játékvezető, Carlos Maglio speciális módon próbálta megfékezni a durva belépéseket. A bíró leadta a negyedik játékvezetőnek a sárga lapját, s tájékoztatta a feleket, hogy ezentúl csak a pirosat használja. Íme!

videó Gimnasia Estudiantes Carlos Maglio

Videó: így ér véget a korábbi MU-játékos karrierje?

2013-12-09 13:18:38

Az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában a Tigre 2–0-ra nyert idegenben az Estudiantes ellen. A találkozó 73. percében Juan Sebastián Verónt, a korábbi argentin válogatott játékost kiállította a játékvezető, így könnyen lehet, hogy az utolsó mérkőzését játszotta profiként.

videó Tigre Juan Sebastian Verón Estudiantes

Videó: idegenben betlizett a Boca Juniors

2013-08-26 20:43:17

Az argentin labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójában az Estudiantes 2–0-ra nyert otthon a Boca Juniors ellen. A hazaiak Guido Carrillo bombájával szereztek vezetést, majd a 89. perceben ugyancsak Carrillo talált a vendégek kapujába, de immáron tizenegyesből.

videó Estudiantes Boca Juniors

Videó: óriási védelmi hiba előzte meg az ollózós gólt

2013-08-20 17:47:11

Különös gól született a Lanús–Estudiantes argentin bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. A 2. percben Guido Carrillo ollózva küldte a hálóba a labdát, de erre esélye sem lett volna, ha a hazai védők nem kezdenek el szerencsétlenkedni a kapujuk előtt.

videó Lanús Guido Carrillo Estudiantes

Videó: meccs közben ugrott ki a válla a Barcát megjárt edzőnek

2013-08-08 13:43:26

Az Estudiantes edzője, Mauricio Pellegrino minden bizonnyal nem felejti el egyhamar az All Boys ellen 1–0-ra megnyert argentin bajnokit. A játékosként a Barcelonával (meg a Valenciával) egykor spanyol bajnoki címet nyerő tréner ugyanis amikor a partvonal mellől vezényelte a csapatát, olyannyira mutogatott, hogy kiugrott a válla az egyik mozdulatnál.

videó Mauricio Pellegrino Estudiantes All Boys

Argentína: Verón egy év után visszatér a futballpályára

2013-07-19 10:42:13

Egy év szünet után visszatér Juan Sebastián Verón: a 38 éves argentin futballista korábbi klubját, az Estudiantest erősíti majd a következő szezonban.

argentin foci Juan Sebastián Verón Estudiantes

Argentína: a halálos meccset befejezték, Heinzéék a bajnokok

2013-06-19 21:07:38

A Lanús nem tudott fordítani 45 perc alatt az Estudiantes ellen, így az argentin labdarúgó-bajnokság Torneo Final szakaszát a Newell’s Old Boys nyerte meg.