Találatok a Douglas Costa címkére

Találatok száma: 72

Teqball: világsztárok az asztal mellett – Afrikát is meghódította a sportág

2019-06-20 14:42:11

Kameruni győzelem született a zöld-foki-szigeteki Sal szigetén megrendezett Afrikai Strandjátékokon, amelyen igazi sztárparádénak lehettek szemtanúi az Afrikai Strand Teqball-kupára kilátogatók: a Juventus brazil csillaga, Douglas Costa és a portugál legenda, Simao Sabrosa is megcsillogtatta tudását a teqballasztalnál.

teqball Simao Sabrosa Douglas Costa Afrika

BL: Douglas Costa pazar kötényt adott az Ajax védőjének – videó

2019-04-11 07:40:02

Az Ajax–Juventus Bajnokok Ligája-negyeddöntő első mérkőzésén (1–1) Douglas Costa csereként állt be az olasz csapatba, s igyekezett emlékezetessé tenni pályára lépését. Többek között az alábbi csellel is színesebbé varázsolta az estét. Az áldozata Joël Veltman volt. Íme!

Juventus Joël Veltman Douglas Costa Bajnokok Ligája BL Ajax

Videó: két trükk ötvözve, szenzációs csel Douglas Costától

2019-04-10 23:24:59

Mint ismert, a Juventus 1–1-es döntetlent játszott az Ajax otthonában a Bajnokok Ligája-negyeddöntő első mérkőzésén. A meccs nagyszerű mozzanatai közül az egyik Douglas Costa parádés csele: a Juve futballistája megcsinálta a leggyakrabban Ronaldinhóhoz kötött elástico nevű trükköt, és ugyanezzel a mozdulattal kötényt is adott a vele szemben álló Joel Veltmannak.

videó Juventus Douglas Costa Bajnokok Ligája

BL: Douglas Costa a lelátóról üzent Simeonénak – videó

2019-03-13 19:05:27

Mint ismert, a Juventus a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján Cristiano Ronaldo mesterhármasával 3–0-ra legyőzte, s kiejtette az Atlético Madridot. A torinóiak sérült szélsője, Douglas Costa a lelátóról követte a meccset, ez azonban nem akadályozta meg, hogy Diego Simeone első mérkőzésen bemutatott gólörömét másolva ünnepelje csapata harmadik gólját.

Juventus Douglas Costa Diego Simeone Bajnokok Ligája Atlético Madrid

Serie A: autóbalesetet szenvedett a Juventus szélsője

2019-02-04 19:46:55

Szerencsés kimenetelű autóbalesetet szenvedett Douglas Costa, a Juventus brazil futballistája.

autóbaleset Juventus Douglas Costa

Olasz Kupa: Douglas Costa pompás kötényt osztott ki – videó

2019-01-13 11:10:46

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében a címvédő Juventus idegenben 2–0-ra legyőzte a sérült Nagy Ádámot nélkülöző Bolognát. A torinói drukkerek a továbbjutás mellett egy pazar megmozdulásnak is tapsolhattak: Douglas Costa pimasz kötényt osztott ki a hazaiak játékosának, Roberto Sorianónak. Íme!

Olasz Kupa Juventus Douglas Costa Bologna

Juventus: az eltiltott Douglas Costa megsérült, a keretből is kihagyták

2018-09-22 10:11:58

Volt már jobb hete Douglas Costának: a Juventus futballistáját az előző hétvégén köpés miatt kiállították, az olasz szövetség eltiltotta, majd a Valencia elleni BL-meccsen (2–0) megsérült – és még a brazil válogatott keretéből is kihagyták.

brazil válogatott Juventus Douglas Costa Brazília

Juventus: többmeccses eltiltás az ellenfelét leköpő Costának

2018-09-18 19:20:15

Az Olasz Labdarúgó-szövetség (FIGC) fegyelmi bizottsága négy mérkőzésre szóló eltiltással sújtotta a Juventusban futballozó Douglas Costát.

eltiltás Serie A Juventus Douglas Costa

Serie A: Douglas Costa elnézést kért a köpésért; Allegri kifakadt

2018-09-17 09:29:52

Nem múlt el visszhang nélkül Douglas Costa vasárnapi kiállítása, az ellenfelét leköpő Juventus-futballista ugyan elnézést kért utólag, ám Massimiliano Allegri vezetőedző így sem kímélte.

Serie A Sassuolo Massimiliano Allegri Juventus Douglas Costa

Serie A: Douglas Costa arcon köpte az ellenfelét – videó

2018-09-16 17:20:20

Mint arról beszámoltunk, a Juventus 2–1-re legyőzte a Sassuolót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójában. A mérkőzés nemcsak Cristiano Ronaldo duplájáról marad emlékezetes, hanem Douglas Costa ámokfutásáról is: a brazil válogatott támadó a ráadásban – a vendégek gólja előtt – lekönyökölte Federico Di Francescót, nem sokkal később pedig arcon köpte az ellenfelét. A videobíró segítségének köszönhetően azonnal villant a piros lap a köpés után. Íme, a jelenetek!

köpés Serie A Sassuolo Juventus Douglas Costa

Juventus: a brazil támadó szerint C. Ronaldo egy igazi gép

2018-08-08 10:18:31

A Juventus brazil támadója, Douglas Costa is megerősítette, hogy új csapattársa, Cristiano Ronaldo valóságos gép. A portugál szupersztár mindenkit lenyűgöz a hozzáállásával az olasz klubnál.

olasz foci Juventus Douglas Costa Cristiano Ronaldo

Juventus: C. Ronaldo többet keresne, mint az 5 legjobban fizetett játékos összesen

2018-07-06 10:45:54

Ha igazak a hírek, vagyis Cristiano Ronaldo 30 millió eurót fog keresni a Juventusban, akkor pont egymillióval többet, mint Gonzalo Higuaín, Paulo Dybala, Douglas Costa, Miralem Pjanic és Sami Khedira összesen.

spanyol labdarúgás olasz labdarúgás Serie A Sami Khedira Paulo Dybala Miralem Pjanic

Vb 2018: megsérült a brazil támadó, véget ért a tornája?

2018-06-26 16:19:56

Egybehangzó sajtóértesülések szerint sérülés miatt már nem léphet pályára az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon Douglas Costa.

vb 2018 sérülés foci vb 2018 brazil válogatott Douglas Costa Brazília

Juventus: végleg megvették a Bayern kölcsönjátékosát

2018-06-07 19:51:56

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) győztese, a Juventus végleg megvette a mögöttünk hagyott szezonban a Bayern Münchentől kölcsönben szereplő Douglas Costát.

Juventus Douglas Costa Bayern München

A Juventus és Donnarumma szétfoszlatta a Milan aranyálmait

2018-05-09 20:31:13

A Juventus 4–0-ra legyőzte a Milant az Olasz Kupa döntőjében, ezzel a torinóiak sorozatban negyedszer lettek Coppa Italia-aranyérmesek, és ha megvédik a bajnoki címüket, negyedszer duplázhatnak.

onlive! közvetítés Olasz Kupa Nikola Kalinic Milan Mehdi Benatia

Őrült hajrában fordított a Juventus az Inter otthonában

2018-04-28 16:53:06

Roppant izgalmas és fordulatos mérkőzésen győzött a bajnoki címre törő Juventus a Bajnokok Ligáját megcélzó Inter otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 35. fordulójának nagy rangadóján.

onlive! olasz labdarúgás közvetítés Serie A Milan Skriniar Mauro Icardi

Videó: a Juve-játékosnak CR helyett Iscótól lesznek rémálmai

2018-04-04 11:33:59

Miután a Real Madrid 3–0-ra legyőzte a Juventust a Bajnokok Ligája-negyeddöntő első mérkőzésén, talán érthető módon Cristiano Ronaldóról szólt minden. Volt azonban még egy Real-játékos, aki kiemelkedett a mezőnyből.

videó kötény csel Real Madrid Juventus Isco

Vb 2018: Ketté fogom törni – a Real-sztár a honfitársról

2018-03-21 20:42:07

A brazil labdarúgó-válogatott március 23-án Moszkvában a vb-házigazda oroszokkal játszik felkészülési mérkőzést. A találkozó előtti sajtótájékoztatón egy újságíró arról kérdezte Casemirót, mit csinál majd, ha szembetalálkozik a Bajnokok Ligájában honfitársával, Douglas Costával.

vb 2018 foci vb 2018 brazil válogatott Real Madrid Juventus Douglas Costa

Serie A: hozta a kötelezőt a Juventus, tapad a Napolira

2018-01-22 22:22:05

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 21. fordulójában a Juventus hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Genoát, ezzel továbbra is tapad az éllovas Napolira. A győztes gólt Douglas Costa szerezte.