Találatok a Carolina Hurricanes címkére

Találatok száma: 46

NHL: söprés a vége keleten, a Boston megy a Stanley-kupáért

2019-05-17 06:46:33

A Boston Bruins magyar idő szerint péntek hajnalban 4–0-ra győzött a Carolina Hurricanes vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) keleti főcsoportdöntőjének negyedik mérkőzésén, a söpréssel megnyerte a párharcot, és készülhet a Stanley-kupáért vívandó nagydöntőre.

NHL Carolina Hurricanes Boston Bruins

NHL: a Boston egy győzelemre a Stanley-kupa döntőjétől

2019-05-15 07:22:27

A Boston Bruins 2–1-re idegenben is legyőzte a Carolina Hurricanest az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Keleti főcsoportdöntőjében, így már 3–0-ra vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.

NHL: a Boston másodjára is legyőzte a Carolinát a Keleti döntőben

2019-05-13 07:12:49

A Boston Bruins második hazai mérkőzését is magabiztosan megnyerte a Carolina Hurricanes ellen vasárnap, az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) keleti főcsoportdöntőjében.

jégkorong NHL Carolina Hurricanes Boston Bruins

NHL: a jól hajrázó Boston előnybe került a keleti döntőben

2019-05-10 06:47:47

A hajrában ütött két góllal a Boston Bruins 5–2-re legyőzte a vendég Carolina Hurricanes csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) keleti döntőjének első mérkőzésén. A nyugati finálét a San Jose Sharks és a St. Louis Blues vívja.

NHL: a Carolina kisöpörte az Islanderst, vezet a Dallas

2019-05-04 06:32:56

A címvédő Washington Capitals után a New York Islanderst is kiejtette a Stanley-kupa-rájátszásból a Carolina Hurricanes, amely utóbbi kisöprése után ellenfélre vár a Keleti főcsoport döntőjében.

Stanley-kupa St. Louis Blues New York Islanders NHL rájátszás NHL Dallas Stars

NHL: két üres kapus gól után söprés közelében a Carolina

2019-05-02 06:53:27

A Carolina Hurricanes szerda este harmadszor is legyőzte (5–2) a New York Islanderst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Keleti főcsoportjának elődöntőjében, és szinte karnyújtásnyira került a konferenciafinálétól. Nyugaton a Dallas Stars 4–2-re megverte vendégét, a St. Louis Bluest, vagyis másodszor is döntetlenre alakította az összesített állást.

St. Louis Blues New York Islanders NHL Dallas Stars Carolina Hurricanes

NHL: az Islanders másodszor is kikapott a Carolinától

2019-04-29 07:11:03

A Carolina Hurricanes vasárnap másodszor is győzni tudott az előző fordulóban veretlen New York Islanders otthonában az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) rájátszásában.

jégkorong New York Islanders NHL Carolina Hurricanes

NHL: eltiltották a bírókat, de ez a Vegason már nem segít

2019-04-27 07:31:42

Az NHL a rájátszás második körére felfüggesztette azokat a játékvezetőket, akik a Vegas Golden Knights–San Jose Sharks párharc hetedik mérkőzését vezették. A liga szerint indokolatlanul osztottak ki egy nagybüntetést a Vegasnak – a Sharks az öt perc alatt négy gólt ütött, s hosszabbításban megnyerte a sorsdöntő összecsapást.

Vegas Golden Knights San Jose Sharks New York Islanders NHL rájátszás NHL Colorado Avalanche

NHL: a Carolina kétszeri hosszabbítás után kiejtette a címvédőt

2019-04-25 07:35:55

A Carolina Hurricanes szerdán kétszeri hosszabbítás után nyerte meg a címvédő Washington Capitals elleni párharcának hetedik, mindent eldöntő mérkőzését, amivel utolsó csapatként jutott a főcsoport-elődöntőkbe az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) rájátszásában.

Washington Capitals Carolina Hurricanes

NHL: Ovecskinék újra előnyben, továbbjutott a St. Louis

2019-04-21 07:49:04

A Washington Capitals hazai környezetben 6–0-ra kiütötte a Carolina Hurricanest az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásában, ezzel 3–2-re ismét vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban. A St. Louis Blues 3–2-re nyert a Winnipeg Jets ellen, így 4–2-es összesítéssel bejutott a Nyugati főcsoport elődöntőjébe.

Winnipeg Jets Washington Capitals St. Louis Blues Nashville Predators NHL Dallas Stars

NHL: villámgyors gólok, ilyen még nem volt a rájátszásban

2019-04-19 06:55:11

Először fordul elő az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) történetében, hogy a rájátszás egy játéknapján két mérkőzésen is gól születik az első húsz másodpercben: csütörtökön a Carolina győzelmet épített villámgyors góljára a címvédő Washington ellen, a Winnipeg ellenben hagyta kicsúszni a kezéből a St. Louis elleni meccset.

NHL Carolina Hurricanes

NHL: Ovecskin kiütéses győzelmet aratott – 19 éves honfitársa ellen

2019-04-16 09:51:31

Alekszandr Ovecskin, az NHL-ben szereplő Washington Capitals orosz klasszisa a Carolina Hurricanes elleni, kedd hajnalban 5–0-ra elveszített meccsen összeverekedett a szintén orosz, 19 éves Andrej Szvecsnyikovval.

verekedés Washington Capitals NHL rájátszás NHL Carolina Hurricanes Andrej Szvecsnyikov

NHL: előnyben a címvédő; 4–0-val nyitott a Calgary

2019-04-12 07:58:05

A címvédő Washington Capitals és a Nyugati főcsoportgyőztes Calgary Flames is győzelemmel kezdte az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszását: a fővárosiak Nicklas Bäckström duplájára alapozva 4–2-re verték meg a Carolina Hurricanest, míg a kanadaiak a szintén két gólt ütő Matthew Tkachuk vezérletével 4–0-ra múlták felül a Colorado Avalanche együttesét.

Washington Capitals Toronto Maple Leafs NHL Colorado Avalanche Carolina Hurricanes Calgary Flames

NHL: a Pittsburgh, a Carolina és a Colorado is a rájátszásban

2019-04-05 08:00:42

Bejutott a jövő szerdán kezdődő rájátszásba a Pittsburgh Penguins, a Carolina Hurricanes és a Colorado Avalanche az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) csütörtöki játéknapján.

Tampa Bay Lightning St. Louis Blues Pittsburgh Penguins NHL Detroit Red Wings Colorado Avalanche

NHL: kilenc évet kellett erre várnia a Carolina Hurricanes-nek

2019-02-09 07:15:31

2010 óta először győzött a Madison Square Gardenben a New York Rangers ellen a Carolina Hurricanes jégkorongcsapata, amelynek három gólját Brock McGinn, Warren Foegele és Andrej Szvecsnyikov ütötte. A kapuban a cseh Petr Mrázek 27 védést mutatott be, az idényben ez volt a második, összességében a 16. shutoutja az NHL-ben.

jégkorong New York Rangers NHL Carolina Hurricanes

NHL: sorozatban nyolcadszor kapott ki a Senators és a Ducks

2019-01-06 22:52:37

Sorozatban nyolcadik vereségét szenvedte el az Ottawa Senators, az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) legrosszabb mutatójú csapatát ezúttal a Carolina Hurricanes győzte le. Egymás után nyolcadszor veszített az Anaheim Ducks is, amelyet saját közönsége előtt iskolázott le az Edmonton Oilers.

jégkorong Ottawa Senators NHL Carolina Hurricanes

NHL: újabb Ovecskin-tripla, újabb Washington-győzelem

2018-12-15 07:07:54

A Las Vegas második hokiszezonja továbbra is sokkal nehezebben alakul, mint az első: az NHL Nyugati főcsoportjának középmezőnyében tengődő Golden Knights ezúttal a New Jersey ellen futott bele kínos vereségbe. A nevadai csapat az első harmadban 3–0-ra, a másodikban 4–1-re vezetett, de a liga egyik leggyengébbnek tartott gárdája felállt a háromgólos hátrányból, és Nico Hischier hosszabbításos góljával legyőzte a legutóbbi döntőst.

Washington Capitals Vegas Golden Knights Pittsburgh Penguins New Jersey Devils NHL Carolina Hurricanes

NHL: nyolcat vágott a Canucks, ilyen kilenc éve nem történt

2018-11-09 07:52:19

Az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján magabiztosan nyert a Vancouver Canucks, míg Joe Thornton vereséggel jubilált az 1500. mérkőzésén.

Vegas Golden Knights Vancouver Canucks Tampa Bay Lightning San Jose Sharks Philadelphia Flyers Ottawa Senators

Jégkorong: több mint hatórás meccs az új AHL-rekord

2018-05-10 17:37:55

Több mint hatórás jégkorong-mérkőzést játszottak az észak-amerikai jégkorong második vonalának számító AHL-ben. Az NHL-es Philadelphia Flyers farmcsapata az ötödik hosszabbításban győzte le a Carolina Hurricanes B-gárdáját.

rekord jégkorong Philadelphia Flyers Carolina Hurricanes AHL

NHL: vb-győztes kapitány lesz a Calgary Flames edzője

2018-04-23 21:13:22

Három nappal a Carolina Hurricanestől való távozása után az ugyancsak az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) érdekelt Calgary Flames csapatának vezetőedzője lett Bill Peters.