Találatok a Blackpool címkére

Találatok száma: 65

FA-kupa: „ágyús” keselyűk a kapu előtt – továbbment az Arsenal

2019-01-05 20:29:38

Az Arsenal is csatlakozott az angol FA-kupa legjobb 32 csapatának mezőnyéhez: az együttes 3–0-ra nyert a harmadosztályú Blackpool vendégeként.

Newcastle United Joe Willock FA-kupa Crystal Palace Blackpool Arsenal

Angol Ligakupa: Lampard csapata „négy” gólt szerzett, de kikapott a Chelsea-től

2018-10-31 21:20:17

A Chelsea hazai pályán 3–2-re legyőzte a másodosztályú Derby Countyt az angol labdarúgó Ligakupa nyolcaddöntőjében, így bejutott a legjobb nyolc csapat közé. Szintén ott lesz a negyeddöntőben a West Ham United otthonában 3–1-es sikert arató Tottenham és a harmadosztályú Blackpoolt 2–1-re felülmúló Arsenal is.

angol Ligakupa West Ham United Tottenham Middlesbrough Derby County Crystal Palace

Darts: a visszavonuló Taylor tönkreverte a blackpooli mezőnyt

2017-07-30 21:53:36

Phil Taylor győzelmével zárult a darts World Matchplay Blackpoolban. Az 56 éves legenda a döntőben a skót Peter Wrightot intézte el 18–8-ra.

darts Phil Taylor Peter Wright Blackpool

Championship: tüntetés és verekedés a Blackpool stadionjában

2015-03-22 22:02:11

A lelátón verekedtek a szurkolók a Blackpool–Leeds United (1–1) angol másodosztályú labdarúgó mérkőzés előtt.

angol foci Leeds United Championship Blackpool

Anglia: poolozni nem lehetett a Blackpool pályáján - fotó

2015-03-21 18:05:55

Anglia nem a magyar futballisták teljesítményétől volt hangos szombat délután. Tőzsér Dániel nem egészen egyórányi játéklehetőséget kapott, Bogdán Ádám és Bajner Bálint viszont nem lépett pályára. A Blackpool „gyepje” pedig elég csúnyán nézett ki.

Tőzsér Dániel Bogdán Ádám Blackpool Bajner Bálint

Videó: Tőzsér tökéletes beadásából egalizált a Watford

2015-01-24 19:20:11

A Watford labdarúgócsapata elképesztő mérkőzésen, 0–2-ről fordítva, egy félidő alatt szerzett hét góljával 7–2-re nyert a Blackpool ellen az angol másodosztályú bajnokság (Championship) 27. fordulójában. A „darazsak” egyenlítő gólja előtt Tőzsér Dániel szögletből csavart Troy Deeney fejére.

angol labdarúgás Watford Tőzsér Dániel Championship Blackpool

Anglia: előre megüzente, hogy kikapnak, botrányt kavart

2014-12-30 15:24:44

Jacob Murphy, az angol másodosztályban (Championship) szereplő Blackpool kölcsönjátékosa egy üzenetben előre megmondta, hogy csapata vereséget szenved Sheffield Wednesday vendégeként. Igaza lett, az üzenet előkerült, így a botrány sem maradhatott el.

angol foci Championship Blackpool

10 ezret fizetett a világ legrosszabb lelátói helyéért

2014-11-25 13:27:22

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 18. fordulójában a Blackpool hazai pályán 1–1-es döntetlenre végzett a Bolton Wanderersszel. A Bogdán Ádámot is foglalkoztató együttes egyik szurkolója 25 fontot (megközelítőleg 10 ezer forintot) fizetett az alábbi képen látható ülőhelyért...

szurkoló Bolton Wanderers Blackpool Anglia

Hollandia: Jenner iránt angol klubok is érdeklődnek

2014-08-17 20:21:37

A Ferencváros labdarúgócsapatától távozó holland Julian Jenner iránt angol, török, ciprusi és kanadai klubok is érdeklődnek.

Wolverhampton Julian Jenner Fradi FTC Blackpool

Anglia: „elfogytak” a játékosok, lemondták a külföldi túrát

2014-07-15 21:37:38

A 2010–2011-es szezonban még a Premier League-ben szereplő Blackpool lemondta előszezonbeli túráját, mert az első keretben mindössze nyolc szerződéssel rendelkező labdarúgó található, kapus pedig egy sem.

Anglia: Monizt nézték ki a nagy újjáépítési projekt vezetőjének

2014-05-20 15:36:00

Az angol másodosztályú Blackpool labdarúgócsapata Ricardo Monizt is kiszemelte a menedzseri pozícióra. A Championshipben 20. helyen záró együttestől a télen távozott Paul Ince, akinek helyét megbízottként Barry Ferguson vette át a szezon végéig, ám ő is lemondott.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás Ricardo Moniz Lechia Gdansk Championship Blackpool

Videó: saját játékosának osztott ki egy pofont az edző

2014-04-20 09:46:01

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság 43. fordulójában a Burnley 1–0-ra nyert a Blackpool otthonában. A találkozón érdekes jelenet játszódott le, előbb a szurkolók tiltakoztak, majd a hazaiak másodedzője, Bob Malcolm saját játékosának osztott ki egy pofont a kispadnál. Íme!

videó Burnley Blackpool

Videó: tökéletesen - Tőzsér gólpassza a Watfordban

2014-03-02 21:46:27

A Watford labdarúgócsapata magabiztos, 4–0-s győzelmet aratott a Blackpool felett az angol másodosztályú bajnokság (Championship) 33. fordulójában. A magyar válogatott Tőzsér Dániel végig játszotta a mérkőzést, sőt, az első gólt megelőző szögetlenél ő ívelt csapattársa, a svéd Mathias Ranégie fejére.

videó angol labdarúgás Watford Tőzsér Dániel Championship Blackpool

Anglia: öt meccsre kitiltották a volt MU-ászt a stadionból

2013-10-08 21:43:54

Paul Ince, az angol labdarúgó-bajnokság másodosztályában (Championship) szereplő Blackpool menedzsere a következő öt mérkőzésen nem lehet ott abban a stadionban, amelyikben csapata éppen pályára lép – közölte fegyelmi határozatában az angol Futballszövetség (FA).

Paul Ince Championship Blackpool

Videó: lovasrendőr tiporta el a rendezőt a Blackpool meccsén

2013-08-06 11:28:13

Mint arról beszámoltunk, a harmadosztályú Preston North End 1–0-ra legyőzte a második ligában szereplő Blackpoolt az angol Ligakupa első fordulójában. A 17 470 néző előtt lejátszott találkozón a biztonsági embereknek kellett rendet tenniük a pályán, s a nagy káoszban a gyalog közlekedő rendezőt fellökte, majd eltaposta az egyik lovasrendőr. Íme!

videó Preston Blackpool

Angol Ligakupa: eltűnt az osztálykülönbség az 1. meccsen

2013-08-05 22:53:46

A harmadosztályú Preston 1–0-ra legyőzte a második ligában vitézkedő Blackpoolt az angol Ligakupa első fordulójában.