Találatok a BL címkére

Találatok száma: 2811

Real Madrid: Bale sérülés miatt kihagyja a BL-elődöntőt

2017-04-25 13:39:12

A spanyol élvonalbeli Real Madrid hivatalos közleményben jelezte, Gareth Bale vádlisérülést szenvedett az FC Barcelona elleni rangadón (2–3). A walesi szélső a spanyol sajtó szerint három-négy hetet lesz kénytelen kihagyni.

sérülés  Real Madrid  La Liga  Gareth Bale  Bajnokok Ligája  BL-elődöntő

BL: ekkor folytatják a csapatok – íme, a pontos menetrend!

2017-04-21 13:11:11

Pénteken az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) svájci székházában, Nyonban kisorsolták a Bajnokok Ligája elődöntőjének párosítását. A címvédő Real Madrid a városi rivális Atlético Madriddal került össze, míg a Juventus az AS Monacóval találkozik a legjobb négy között. Nem sokkal a sorsolás után hivatalossá vált a mérkőzések pontos kezdési időpontja is.

Real Madrid  Monaco  Juventus  Bajnokok Ligája  BL-sorsolás  BL-elődöntő

BL: ön szerint melyik két csapat jut be a fináléba?

2017-04-21 12:29:48

Mint ismert, pénteken Nyonban kisorsolták a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének párosítását. A címvédő Real Madrid az Atlético Madridot kapta, míg a Monaco a Juventust. Ön szerint melyik két csapat jut tovább?

Real Madrid  Monaco  Juventus  Bajnokok Ligája  BL  Atlético Madrid

BL: Real–Atlético és Monaco–Juventus az elődöntőben

2017-04-21 12:15:13

Pénteken Nyonban kisorsolták a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének párosítását. A címvédő Real Madrid az Atlético Madridot kapta, míg a Monaco a Juventust.

Madridi rangadót rendeznek a Bajnokok Ligája elődöntőjében

2017-04-21 07:37:56

BL: „Ez volt a legrosszabb dolog, amit hallhattunk”

2017-04-20 21:45:34

Thomas Tuchel, a Borussia Dortmund labdarúgócsapatának vezetőedzője szerint nem az okozta csapata kiesését, hogy a rendőrök egy ideig nem engedték őket elindulni a stadionhoz Monacóban, de az eset mindenképp rányomta a bélyeget a hangulatra az odavezető úton.

Thomas Tuchel  Monaco  Borussia Dortmund  BL

BL: Carlo Ancelotti felesége is kikelt Kassaiék ellen

2017-04-20 22:00:04

Mariann Barrena, a Bayern München labdarúgócsapatát irányító Carlo Ancelotti felesége is beállt azok sorába, akik Kassai Viktorékat bírálják a kedd esti Real Madrid–Bayern München BL-mérkőzés után.

BL  Bayern München  Carlo Ancelotti  Kassai Viktor  Mariann Barrena  Real Madrid

Videó: ez fogadta C. Ronaldót az öltözőben a Bayern-meccs után

2017-04-20 15:41:23

Mint arról beszámoltunk, a Real Madrid hosszabbításban legyőzte a Bayern Münchent, ezzel továbbjutott a Bajnokok Ligája elődöntőjébe. A találkozón mesterhármasig jutott a blancók klasszisa, Cristiano Ronaldo, akivel most bepillanthatunk a meccs lefújását követően a királyi öltözőbe!

videó  Real Madrid  Cristiano Ronaldo  CR  Bajnokok Ligája  BL

BL: valaki nem mond igazat a Bayernnél Kassai-ügyben

2017-04-20 12:05:46

Voltak-e reklamálni a Bayern München játékosai Kassai Viktornál és stábjánál az öltözőben a Real Madrid elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágóját követően? Erre a kérdésre úgy tűnik, több válasz is létezik.

Real Madrid  Kassai Viktor  Bayern München  Bajnokok Ligája  BL  Arturo Vidal

Emberhátrányban kezdett a Juve; Falcao és Mbappé zseniális Európában

2017-04-20 10:13:03

Íme, a Bajnokok Ligája-negyeddöntő szerdai visszavágóinak legemlékezetesebb jelenetei, legérdekesebb statisztikái!

Monaco  Juventus  Borussia Dortmund  Barcelona  Bajnokok Ligája  BL

BL: ezt mondta Dani Alves Neymarnak a lefújás után

2017-04-20 10:56:57

A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján az FC Barcelona hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Juventusszal, így 3–0-s összesítéssel a torinóiak jutottak a négy közé. A lefújás utáni pillanatokban a könnyeivel küszködő Neymart a katalánok korábbi, a torinóiak jelenlegi jobbhátvédje, Dani Alves vigasztalta, aki a sajtó képviselőinek elárulta, mit mondott honfitársának a mérkőzést követően.

videó  Neymar  Juventus  Dani Alves  Barcelona  Bajnokok Ligája

BL: „A kérdés, hogy ki tart tőlünk” – a Monaco edzője duzzad az önbizalomtól

2017-04-20 10:13:33

Az AS Monaco az idegenbeli 3–2-es győzelem után hazai pályán 3–1-re nyert a Borussia Dortmund ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, így 2004 után ismét bejutott az elődöntőbe a legrangosabb európai kupasorozatban. Leonardo Jardim együttese 141 lőtt gólnál tart a szezonban, így a portugál edzőnek minden oka megvan arra, hogy magabiztos legyen a pénteki sorsolás előtt.

Monaco  Leonardo Jardim  Borussia Dortmund  Bajnokok Ligája  BL-negyeddöntő  BL

BL: Messi esése a Barcelona teljes idényét megmutatja – MÉMEK

2017-04-20 08:49:45

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján az FC Barcelona hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Juventusszal, így 3–0-s összesítéssel a torinóiak jutottak a négy közé. Nézzük, mit szóltak az interneten a katalánok kieséséhez!

vicces  mémek  mém  kép  fotó  Juventus

BL: Neymar arcán minden ott volt a Barca kiesése után

2017-04-20 08:18:44

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján az FC Barcelona hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Juventusszal, így 3–0-s összesítéssel a torinóiak jutottak a négy közé. A találkozó után Neymar arcáról pedig leolvasható volt, mennyit is jelent a katalánoknak a BL…

videó  Neymar  Juventus  Barcelona  Bajnokok Ligája  BL

BL: „A Juventus most már mindenkiben félelmet ébreszt” – reakciók

2017-04-19 23:48:34

A Juventus szurkolóinak izgulniuk sem kellett: az olasz rekordbajnok simán elért egy 0–0-s döntetlent a barcelonai Camp Nouban, ezzel bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája legjobb négy csapata közé az Atlético Madrid, a Real Madrid és a Monaco mellett. Vajon érett-e egy BL-győzelemre is Massimiliano Allegri csapata? Könnyen elképzelhető, hogy igen.

reakciók  nyilatkozatok  negyeddöntő  Massimiliano Allegri  Luis Enrique  Leonardo Bonucci

NS: össztűz Kassaira; Svájcnál vonzóbb a MOB – csütörtök

2017-04-19 23:23:50

A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk.

NS-ajánló  Kassai Viktor  BL

BL: Juventus, Monaco, Atlético, Real – így folytatják!

2017-04-19 22:50:19

Az FC Barcelonát kiejtő Juventus, és a Borussia Dortmundot búcsúztató Monaco csatlakozott a kedden továbbjutó Real Madrid, Atlético Madrid kettőshöz – kialakult a Bajnokok Ligája elődöntőjének mezőnye. Íme, a folytatás!

BL: a Juventus simán kiharcolta az elődöntőt Barcelonában

2017-04-19 22:37:22

A Juventus labdarúgócsapata bejutott a Bajnokok Ligájában a legjobb négy közé, a hazai 3–0-s sikert követően 0–0-t ért el Barcelonában. A torinóiak továbbjutását egy pillanatig sem fenyegette veszély.

negyeddöntő  Juventus  Barcelona  Bajnokok Ligája  BL-negyeddöntő  BL

Nincs újabb Barca-csoda, a Juventus jutott az elődöntőbe

2017-04-19 20:08:21

A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján az FC Barcelona hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Juventusszal, így 3–0-s összesítéssel a torinóiak jutottak be a legjobb négy közé.

negyeddöntő  Juventus  Camp Nou  Barcelona  Bajnokok Ligája  BL-negyeddöntő

BL: Falcao és Mbappé támad a Monacóban – kezdőcsapatok

2017-04-19 19:56:21

Leonardo Jardim és Thomas Tuchel is kijelölte kezdőcsapatát az AS Monaco–Borussia Dortmund labdarúgó Bajnokok Ligája-összecsapásra.