Találatok a BL címkére

Találatok száma: 2652

BL: Simeone nagy mosollyal, Griezmann rekorderként tér vissza Madridba

2017-02-21 23:40:57
Az Atlético Madrid megérdemelt, 4–2-es győzelmet aratott a kicsit naiv és szertelen futballt bemutató Bayer Leverkusen otthonában a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén – a párharc sorsa alighanem eldőlt.

BL: idegenben szerzett kétgólos előnyt az Atlético

2017-02-21 21:37:22
A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Bayer Leverkusen fogadta az Atlético Madridot, és a spanyol csapat már az első félidőben kétgólos előnyre tett szert. A hazaiak ugyan kétszer is feljöttek a szünet után egy gólra, végül mégis kétgólos hátránnyal kell utazniuk a visszavágóra.  A 4–2-es győzelem után az Atlético nyugodtan készülhet a madridi visszavágóra.

BL: Fernando Torres is betalált Leverkusenben – videó

2017-02-21 21:14:18
Az Atlético Madrid a Bayer Leverkusent fogadja a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első felvonásán. A „matracosok” Saúl nagyszerű tekerésével szerezték meg a vezetést. Griezmann megduplázta a vendégek előnyét, a második félidő elején Bellarabi szépített, majd Gameiro büntetőből szerzett gólja után Szavicsról pattant a labda a saját kapujába. Fernando Torres góljával valószínűleg eldőlt a továbbjutás.

BL: Falcao varázsolt, de újra a Man. City vezet – videó

2017-02-21 21:33:03
Raheem Sterling vezetést szerzett a Manchester City labdarúgócsapatának a BL nyolcaddöntőjében, a párharc első mérkőzésén, ám a Monaco még az első félidőben fordított Radamel Falcao és Kylian Mbappé Lottin góljával. A védekezésre a második félidőben sem nagyon figyeltek a csapatok.

BL: Bonucci fegyelmi okokból nem játszik a Porto ellen

2017-02-21 20:44:33
Massimiliano Allegri megerősítette, Leonardo Bonucci fegyelmi okok miatt nem játszik a Juventus Porto elleni Bajnokok Ligája-meccsén.

Gólzáporos este, az Atlético győzni tudott Leverkusenben

2017-02-21 20:22:37
A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a Bayer Leverkusen hazai pályán szenvedett 4–2-es vereséget az Atlético Madridtól, így igen rossz helyzetből várja a visszavágót.

BL: Fernando Torres csak csere Leverkusenben

2017-02-21 19:53:08
Az Atlético Madrid labdarúgócsapatát irányító Diego Simeone a cserék közé jelölte legrutinosabb csatárát, Fernando Torrest a Leverkusen elleni idegenbeli mérkőzésen a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében.

BL: meddig csúszott vissza a Barca az erősorrendünkben?

2017-02-21 07:57:37
Visszatért szubjektív Bajnokok Ligája-erősorrendünk, amelyben a még talpon maradt 16 csapatot állítottuk listába. A csapatok valós ereje mellett azt is figyelembe vettük, hogy kinek mekkora esélye van még a sorozat megnyerésére – ez is magyarázza a PSG ellen a folytatást 0–4-ről váró Barcelona jelentős visszacsúszását. A Real Madrid és a Bayern München viszont fél lábbal a nyolc között van.

Bayern: Neuer trollkodott, Dárdai örülhet, az Arsenal sírhat

2017-02-21 09:59:58
Finoman szólva érdekes héten van túl a Bayern München labdarúgócsapata, a bajorok szerdán óriási kiütést könyvelhettek el az Arsenal 5–1-es legyőzésével a Bajnokok Ligájában, majd a Hertha BSC elleni bajnokin óriási harcban egy pontot tudtak csak elhozni a fővárosból. A hetet pedig Manuel Neuer egy mondatban foglalta össze…

BL: Hummels kimaradna a történelemkönyvekből

2017-02-16 17:54:12
A Bayern München szerdán 5–1-re legyőzte az Arsenalt a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. Az összecsapás után a Nemzeti Sport riportere a vegyes zónában várta a játékosokat, és Mats Hummelsszel el is beszélgetett.

Barcelona: „Ha még egyszer így játszunk…” – ezt mondta Iniesta a társaknak

2017-02-16 16:01:15
A katalán Sport napilap exkluzív információkat szellőztetett meg arról, hogy miről beszélgettek a Barcelona labdarúgócsapatának játékosai a Paris Saint-Germaintől elszenvedett 4–0-s vereség után a hazafelé tartó repülőúton.

BL: Engem is meglepett, milyen jól játszottunk – Robben

2017-02-16 11:44:04
Még a csapat holland csatárát, Arjen Robbent is meglepte, hogy milyen remekül játszott a Bayern München szerdán, amikor 5–1-re legyőzte az Arsenalt a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.

Arsenal: csak nyáron lesz döntés Wenger jövőjéről – sajtóhír

2017-02-16 11:37:23
Brit sajtóinformáció szerint az Arsenal és Arsene Wenger menedzser a 2016–2017-es szezon végén dönt arról, meghosszabbítja-e a 67 esztendős francia szakember nyáron lejáró szerződését.

Ezt üzente a Bayern az Arsenalnak az (újabb) 5–1 után

2017-02-16 10:57:28
Szerdán folytatódott a labdarúgó Bajnokok Ligája 2016–2017-es kiírásának egyenes kieséses szakasza: a nyolcaddöntő első mérkőzésén a Bayern München 5–1-es verést mért az Arsenalra, míg a Real Madrid hátrányból felállva 3–1-re legyőzte a Napolit. Statisztikai érdekességeknek ezúttal sem voltunk híján, alábbi írásunkban javarészt ezekből szemezgettünk, továbbá megmutatjuk, mit üzentek a bajorok az „ágyúsoknak” a kiütéses győzelem után.

BL: „Ha Gibbs a cséká, nagy a baj” – az MU-legenda az Arsenalról

2017-02-16 10:31:20
Roy Keane, a Manchester United legendája éles kritikát fogalmazott meg az Arsenal keddi, Bayern München elleni produkciója kapcsán (1–5).

BL: Nem keresek kifogásokat, sokkoló a vereség – Wenger

2017-02-15 23:34:35
A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Bayern München hazai pályán 5–1-es győzelmet aratott az Arsenal felett – a londoni „ágyúsok” legutóbbi bajorországi látogatásuk alkalmával ugyanekkora pofont kaptak. Arsene Wenger csapata „szokás szerint” a búcsú felé tart a legjobb tizenhat között – a második félidőben az Arsenal védelme látványosan összeomlott, az angoloknak szemernyi esélye sem volt.

BL: négygólos Bayern-siker, összeomlott szünet után az Arsenal

2017-02-15 22:35:50
A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Bayern München hazai pályán 5–1-es győzelmet aratott az Arsenal felett. A Bayern az első fél órában kézben tartotta a mérkőzést, majd Robert Lewandowski tizenegyest eredményező hibája után Alexis Sánchez egyenlített. A második félidőben aztán Laurent Koscielny kiválása után szétesett az Arsenal védelme, előbb Lewandowski, majd kétszer Thiago Alcántara, végül Thomas Müller talált be.

BL: újabb „indok”, miért nem győzhetett a Barca a PSG ellen – videó

2017-02-15 17:36:52
Szokatlan bulit tartottak a PSG öltözőjében az FC Barcelona 4–0-s legyőzése után a labdarúgó Bajnokok Ligájában. Nemcsak a fényes diadal okán, hanem mert a duplázó Ángel Di Maríának és az egy gólt szerző Edinson Cavaninak is születésnapja volt. Az argentin a 29., az uruguayi a 30. szülinapját ünnepelte.

Ospina remekelt, az Arsenal megúszta 5–1-gyel Münchenben

2017-02-15 15:44:05
A Bayern München hazai pályán 5–1-re nyert az Arsenal ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A vendégek legjobbja kapusuk, David Ospina volt, ami sokat elmond a játék képéről.

BL: Giroud az Arsenal kispadján kezd Münchenben

2017-02-15 19:24:10
Az Arsenal labdarúgócsapatának kapuját David Ospina védi a Bayern München elleni BL-nyolcaddöntő első mérkőzésén, míg Olivier Giroud-t a cserék közé jelölte Arsene Wenger.