Dereham Town 0-1 Norwich City

2014.07.13. 07:07
Felemás csapatot küldött pályára Neil Adams, aki a győzelmet a frissen igazolt Kyle Lafferty-nek köszönheti. A kanáriak az első félidőben...

Felemás csapatot küldött pályára Neil Adams, aki a győzelmet a frissen igazolt Kyle Lafferty-nek köszönheti.Felemás csapatot küldött pályára Neil Adams, aki a győzelmet a frissen igazolt Kyle Lafferty-nek köszönheti.

A kanáriak az első félidőben a Ruddy-Whittaker,Martin,R. Bennett,Garrido-Tettey,E. Bennett,Surman-Loza,Hooper,Grabban kezdővel álltak ki, a második félidőben a

Rudd-Martin(61' Jacob Murphy),Gafaiti,Turner,Garrido-Redmond,Howson,Johnson-Josh Murphy,Lafferty, Becchio tizenegy játszott.

Lewis Grabban az első félidőben nagyon élénken játszott, de ugyan ez jellemző volt a hosszú kihagyás után visszatérő Elliott Bennett-re is.

A csapat már a második percben helyzetet dolgozott ki, Hooper lőtt kapura. Russel Martin-nak is volt 1 veszélyes fejese a hosszú sarokba.

Ruddy-nak először a 10. percben kellett védenie!!!

A Norwich az Adams által ígért támadó játékkal lépett fel, de a lendület az utolsó 10 perctől megcsappant.

Félidőben tehát 0:0 volt az eredmény.

A félidőben a Dereham is jelentősen változtatott a kezdő csapatán, persze akadt akit sérülés miatt kellett lecserélni.

Érdekesség, hogy Adams a 61. percben visszacserélte Surman-t Garrido helyére.

A második félidőben a Josh Murphy, Lafferty és Redmond hármas volt a legaktívabb.

A 76. percben Turner fejesét Lafferty bombázta be közelről! 0:1!!!

A 83. percben a hazaiak játékosa, Olly Willis buktatta Josh Murphy-t, de a kanáriak nem kaptak büntetőt.

Az utolsó percekben már nem történt semmi érdemleges, így maradt a 0:1 a kanáriaknak.

Bár még mindig nem tudni, hogy Mark Bunn sorsa mi lesz, de Adams szerint kedden ő és a két ír játékosunk is pályára léphet.

Bassong a fejlesztési csapatban lépett pályára a Boston ellen, az ő távozása szinte biztosra vehető!

A csapat következő meccse kedden lesz, a Braintree Town ellen idegenben.

A csapatot az a Alan Devonshire irányítja, aki játékosként 17 évet húzott le a West Ham United-nél.