Sunderland-Norwich..Meccselőzetes

2013.03.15. 23:03
A barátságos versengés a Sunderland és a Norwich között az 1985-ös évektől kezdődik amikor a két csapat összetalálkozott a Milk Cup döntőjében...

A barátságos versengés a Sunderland és a Norwich között az 1985-ös évektől kezdődik amikor a két csapat összetalálkozott a Milk Cup döntőjében amit végül a Norwich nyert meg minimális különbséggel (1-0).A barátságos versengés a Sunderland és a Norwich között az 1985-ös évektől kezdődik amikor a két csapat összetalálkozott a Milk Cup döntőjében amit végül a Norwich nyert meg minimális különbséggel (1-0).

Csapat hírek:

Anthony Pilkington kénytelen kihagyni a meccset mivel sérülést szenvedett a Southampton elleni meccs első félidejében. Továbbá nincs bevethető állapotban Andrew Surman (térd), Alexander Tettey (térd) és John Ruddy (comb).

A Sunderland csapatának a védője Danny Rose visszatérhet a vasárnapi meccsen míg Jack Colback valószínüleg kihagyja. Lee Cattermole és Wes Brown viszont biztos, hogy nem fog játszani mivel térdsérüléssel bajlódik mind a kettő.

Legutóbbi találkozás:

2012.12.02. Norwich City 2-1 Sunderland

A city góljait Anthony Pilkington és Sebastian Bassong szerezték. A győzelem azt is jelentette , hogy a Norwich előreugrott a 12.ik pozícióra.

"Nagyon jól játszottunk az első félidőben de nagyon nehéz volt megtartani az eredményt a meccs végéig." nyilatkozta a meccs után Hughton.

Érdekességek:

-A vasárnapi Sunderland-Norwich City mérkőzés lesz egyhuzamban az ötödik egymás elleni meccs amelyet közvetít a TV.

-Martin O'Neill csapata 3-0-ra nyerte az előző évi mérkőzést amit a Stadium of Light-ban rendeztek meg. A hazaiaknál a most már "Kanári" játékos Michael Turner végigjátszotta a 90 percet.

-Majdnem 50 évvel ezelőtt 1963 március 23.án a Sunderland letarolta a Norwichot a pályáról (7-1).

Bíró: CHRIS FOY

Tabella:

A Norwich a Tabella 14.ik helyén áll 33 ponttal míg a Sunderland eggyel hátrébb 30 ponttal.