Tippversenyünk 30. fordulója -> Manchester City - Newcastle 2015.02.21. 18:30 - TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK

2532497 25324972532497 2532497
2015.02.20. 20:02
A szünet előtt egy békés döntetlent értünk el egy igen gyenge csapat ellen. Kiderült, hogy nem akarunk nyerni és tényleg elég nekünk ez a...

A szünet előtt egy békés döntetlent értünk el egy igen gyenge csapat ellen. Kiderült, hogy nem akarunk nyerni és tényleg elég nekünk ez a középszer... Sajnos! Holnap a City lesz az ellenfél, idén egyszer már csodát tettünk, valószínűleg erre megint várnunk kell bő 3-4 évet. Vagy mégsem így lesz? Országos hazai a meccs, már a pontszerzés is óriási bravúr lenne. Emellett a hazai szurkolói csapat is pályára lép holnap egy nagy torna keretében, akár a végső győzelemre is esélyesként. Van néhány sérültünk, köztük én is, de ismét találkoznak a fiók és célba veszik a győzelmet. Úgyhogy holnap két csapatért is szoríthattok, vagy esélyesebbért és egy csodáért. Vajon lesz-e teljes siker a holnapi napon?

TIPPEKET E-MAILBEN VÁRJUK, a newcastleblogtipp@gmail.com-ra!

Manchester City - Newcastle 2015.02.21 18:30

A speciális kérdés: A szurkolói csapatunk bent lesz a legjobb három csapat között holnap?