Dortmund: Kagava újra edz, vasárnap akár már játszhat is

2012.02.21. 19:47
Címkék
A legfrissebb hírek szerint úgy tűnik, hogy a Hannover elleni vasárnapi összecsapáson már pályára is léphet Kagava Sindzsi, a Borussia Dortmund japán labdarúgója. A bokasérüléssel bajlódó középpályás kedden újrakezdhette az edzéseket.

„Jónak tűnik a helyzet. Meglátjuk, hogyan reagál a bokája, nem akarunk nyomást helyezni a játékosra” – mondta Jürgen Klopp vezetőedző hat napot kihagyó húzóemberéről, akinek múlt heti sérülése után az is felvetődött, hogy esetleg három hetet is ki kell hagynia.

A 22 éves, szélvészgyors japán remek formában kezdte a 2012-es évet, több összecsapáson a Borussia nyerő emberének bizonyult, sérülése előtt négy összecsapáson négy gólt szerzett.

A 22 éves, szélvészgyors japán remek formában kezdte a 2012-es évet, több összecsapáson a Borussia nyerő emberének bizonyult, sérülése előtt négy összecsapáson négy gólt szerzett.

Legfrissebb hírek

Lukács Norbert: Megérte kilépni a komfortzónámból

Kosárlabda
1 perce

Még az első világbajnoki meccs előtt meghosszabbították az ausztrál kapitány szerződését

Foci vb 2026
17 perce

Demjén Patrik visszatér az MTK-hoz – hivatalos

Labdarúgó NB I
32 perce

Öttusa: Koleszár Mihály remek versenyzéssel jutott be a döntőbe a BOK-csarnokban

Egyéb egyéni
35 perce

Hogy mit mond?

Foci vb 2026
37 perce

Könnyek, düh és fieszta: Mexikóváros két arca a nyitó meccs alatt

Foci vb 2026
44 perce

Kajak-kenu Eb: Juhász és Kőhalmi is döntős 1000 méteren

Kajak-kenu
45 perce

„A vb-mezőny felét megvernénk” – Tóth Eduval néztük a nyitó meccset

Foci vb 2026
56 perce
Ezek is érdekelhetik