Videó: a rendőrök lefogták, az Arsenal-sztár kimentette a lányt
Alexis Sánchez a 2014–2015-ös szezon után az Arsenal-szurkolók szemében biztosan hős, de nincs ez másképp azzal a chilei szurkolóval sem, akinek három rendőrön kellett átjutnia, hogy közös képet készítsen a Copa Américára készülő támadóval.
Az Arsenal fölényes sikerével véget érő FA-kupa-döntőn is eredményes chilei válogatott Sánchez kiemelt rendőri kísérettel távozott Santiago de Chile repteréről. A főbejáratnál egy szurkolólány próbálta megrohamozni, de három rendőr azonnal feltartotta. Az áhított közös kép veszni látszott, ám ekkor közbelépett a játékos, és bearanyozta szurkolója napját.Az Arsenal fölényes sikerével véget érő FA-kupa-döntőn is eredményes chilei válogatott Sánchez kiemelt rendőri kísérettel távozott Santiago de Chile repteréről. A főbejáratnál egy szurkolólány próbálta megrohamozni, de három rendőr azonnal feltartotta. Az áhított közös kép veszni látszott, ám ekkor közbelépett a játékos, és bearanyozta szurkolója napját.
Legfrissebb hírek

„Joker” sem hagyhatta ki a budapesti BL-döntőt
Bajnokok Ligája
2026.05.31. 13:05
Ezek is érdekelhetik







