D. Á. 2020.10.17 23:24 Frissítve: 2020.10.18 23:51

Vasárnapi sportműsor: CSM–FTC kézimeccs, Honvéd–Fehérvár az NB I-ben

A hét utolsó napján a Paks a ZTE, a Budapest Honvéd a Mol Fehérvár ellen lép pályára a labdarúgó NB I-ben. Az angol Premier League-ben láthatjuk a Tottenhamet, míg a Serie A-ban a Roma zárja a vasárnapi játéknapot. A női kézilabda Bajnokok Ligájában az FTC a CSM Bucuresti-tel találkozik. A Hungaroringen WTCR és kamion Eb, valamint folytatódik a MotoGP világbajnoksága is.

OKTÓBER 18., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
7. FORDULÓ
14.30:
Paksi FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
17.00: Budapest Honvéd–Mol Fehérvár FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető
12. FORDULÓ
14.30:
BFC Siófok–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
14.30: Budaörs–Nyíregyháza Spartacus FC, Tatabánya – élőben az NSO-n!
14.30: Szentlőrinc–Kolorcity Kazincbarcika SC, Kozármisleny – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–DEAC – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–FC Ajka – élőben az NSO-n!
17.00: Gyirmót FC Győr–Kaposvári Rákóczi FC – élőben az NSO-n!
17.00: Szolnoki MÁV FC–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
17.00: Aqvital FC Csákvár–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
20.00: Debreceni VSC–Dorogi FC (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NB III
14. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

14.30: Tiszakécske–Tiszafüred
14.30: Cegléd–Salgótarján
14.30: Kisvárda II–Mezőkövesd II
14.30: Sajóbábony–BVSC
14.30: Tiszaújváros–Sényő
14.30: DVSC II–Putnok
14.30: DVTK II–Tállya
14.30: Jászberény–Hatvan
14.30: Gyöngyös–Füzesgyarmat
Balassagyarmat–Eger – november 18-ra halasztva
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Honvéd II–Majos
14.30: Dabas-Gyón–Taksony
14.30: ESMTK–Kozármisleny
14.30: Szekszárd–FTC II
14.30: Körösladány–Kecskemét
14.30: Hódmezővásárhely–Paks II
14.30: Vác–Újpest II
14.30: Iváncsa–Monor
14.30: Rákosmente–FC Dabas
14.30: Szegedi VSE–Dunaújváros
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Gárdony
14.30: Veszprém–Balatonfüred
14.30: Nagyatád–BKV Előre
14.30: III. Kerületi TVE–Komárom
14.30: Lipót–Mosonmagyaróvár
14.30: THSE-Szabadkikötő–Fehérvár II
14.30: Ménfőcsanak–Bicske
15.30: Sopron–ZTE II
17.00: Pápa–Nagykanizsa
Érd–Tatabánya – november 18-ra halasztva

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
13.00:
Sheffield United–Fulham (Tv: Spíler1)
15.00: Crystal Palace–Brighton (Tv: Spíler1)
17.30: Tottenham Hotspur–West Ham United (Tv: Spíler1)
20.15: Leicester City–Aston Villa (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
7. FORDULÓ
13.00:
Strasbourg–Lyon (Tv: Digi Sport2)
15.00: Angers–Metz
15.00: Monaco–Montpellier (Tv: Digi Sport2)
15.00: Nantes–Brest
17.00: Saint-Étienne–Nice (Tv: Digi Sport3)
21.00: Lille–Lens (Tv: Digi Sport2)

HORVÁT 1. HNL
8. FORDULÓ
17.05:
NK Osjiek (Eszék)–Lokomotiva Zagreb elhalasztva

NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ
15.30:
Köln–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport2)
18.00: Schalke–Union Berlin (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
12.30:
Bologna–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Spezia–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: Torino–Cagliari (Tv: Digi Sport3)
18.00: Udinese–Parma (Tv: Digi Sport1)
20.45: Roma–Benevento (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
6. FORDULÓ
12.00:
Eibar–Osasuna (Tv: Spíler2)
14.00: Athletic Bilbao–Levante (Tv: Spíler2)
16.00: Villarreal–Valencia (Tv: Spíler2)
18.30: Alavés–Elche (Tv: Spíler2)
18.30: Huesca–Valladolid
21.00: Betis–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.00:
férfi óriás-műlesiklás, 1. futam, Sölden (Tv: Eurosport2)
13.00: férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Sölden (Tv: Eurosport2)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ

6. FORDULÓ
19.00:
Indianapolis Colts–Cincinnati Bengals
19.00: Jacksonville Jaguars–Detroit Lions
19.00: Minnesota Vikings–Atlanta Falcons
19.00: New York Giants–Washington Football Team
19.00: Philadelphia Eagles–Baltimore Ravens
19.00: Pittsburgh Steelers–Cleveland Browns (Tv: Arena4)
19.00: Tennessee Titans–Houston Texans
19.00: New England Patriots–Denver Broncos
19.00: Carolina Panthers–Chicago Bears
22.05: Miami Dolphins–New York Jets
22.25: Tampa Bay Buccaneers–Green Bay Packers (Tv: Arena4)
Hétfő, 2.20: San Francisco 49ers–Los Angeles Rams (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
SUPER RACING FESTIVAL, HUNGARORING
9.15:
WTCR, 1. verseny (Tv: Eurosport1, Sport1)
10.00:
ETRC, 2. időmérő
12.15:
WTCR, 2. verseny (Tv: Eurosport1, Sport2)
13.05:
ETRC, 3. verseny (Tv: Sport2)
15.05:
ETRC, 4. verseny (Tv: Sport2)
16.15:
WTCR, 3. verseny (Tv: Sport2)

BASEBALL
MLB, FŐCSOPORTDÖNTŐ
Hétfő, 2.15:
Los Angeles Dodgers-Atlanta Braves (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.30: Debreceni EAC–MAC HKB Újbuda
18.30: Újpesti TE–Titánok
OSZTRÁK LIGA (ICE) ALAPSZAKASZ
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–HCB Südtirol Alperia (olasz) (Tv: Digi Sport2)

KERÉKPÁR
GIRO D’ITALIA
9.45: 15. szakasz, Base Area Rivolto–Piancavallo, 185 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.00:
Esbjerg (dán)–Kristiansand (norvég) (Tv: Sport1)
16.00:
CSM Bucuresti (román)–FTC-Rail Cargo Hungaria (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
FRANCIA BAJNOKSÁG
17.45:
Chambery–Nimes (Tv: Arena4)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
14.10:
Egis Körmend–Kaposvári KK (Tv: M4 Sport+)
NŐI NB I
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Aluinvent DVTK (Tv: M4 Sport+)
PEAC-Pécs–TFSE-MTK – elhalasztva

MOTOGP
ARAGÓNIAI NAGYDÍJ, ALCANÍZ
12.00:
Moto3, futam (Tv: Arena4)
13.20: Moto2, futam (Tv: Arena4)
15.00: MotoGP, futam (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–Debreceni EAC (zárt kapus)
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Diósgyőri VTK–1. MCM-Diamant Kaposvár

SZNÚKER
19.45:
English Open, Milton Keynes, döntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-TORNA
14.00: Köln, 7. nap
15.30: Szentpétervár, döntő, Rubljov–Coric (Tv: Eurosport2)
Szardínia

ÚSZÁS
18.00: Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna

2020.10.20 23:30:51

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Legalább ilyenkor nincs igaza egy fiatal német játékvezetőnek, Simon Henningernek, aki szerint a futball legnagyobb baja, hogy a szekerét a játékosok, az edzők és a bírók nem ugyanabba az irányba tolják.