HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.12.07 22:58 Frissítve: 2018.12.08 23:55

Szombati sportműsor: Újpest–Vidi, Chelsea–Manchester City

Folytatódnak a labdarúgó NB I és a topligák küzdelmei: a hazai bajnokság tévés meccsein a DVSC a Honvédot fogadja, az Újpest pedig a Vidit látja vendégül. Az angol Premier League-ben Chelsea–Manchester City rangadót rendeznek. Közben a női kézilabda Eb mérkőzései az országban kialakult állapotok miatt elmaradnak, vasárnapra kerülnek át. Bőséges a télisport-program. Szombaton a tévében még: K–1, kosárlabda, sznúker és vízilabda.

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

 
Slovan Bratislava–Zilina – légiósprogram

NB I
17. FORDULÓ

17.00: 
Debreceni VSC–Bp. Honvéd (Tv: M4Sport)
17.00: Ferencváros–Mezőkövesd
17.00: Puskás Akadémia–Paks
17.00: Diósgyőri VTK–Kisvárda
17.00: MTK Budapest–Haladás
19.30: Újpest–Mol Vidi FC (Tv: M4Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
16. FORDULÓ
13.30:
AFC Bournemouth–Liverpool (Tv: Spíler1)
16.00: Arsenal–Huddersfield Town
16.00: Burnley–Brighton & Hove Albion
16.00: Cardiff City–Southampton
16.00: Manchester United–Fulham (Tv: Spíler1)
16.00: West Ham United–Crystal Palace
18.30: Chelsea–Manchester City (Tv: Spíler1)
20.45: Leicester City–Tottenham Hotspur (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ

20.00: Guingamp–Amiens
20.00: Rennes–Dijon (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
15.30:
Bayern München–Nürnberg (Tv: Sport2)
15.30: Schalke 04–Borussia Dortmund (Tv: Sport1) 
15.30: Bayer Leverkusen–Augsburg
15.30: Freiburg–RB Leipzig
15.30: Wolfsburg–Hoffenheim
18.30: Hertha BSC–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1) 

OLASZ SERIE A
15. FORDULÓ
15.00:
Napoli–Frosinone (Tv: Digi Sport1)
18.00: Cagliari–Roma (Tv: Digi Sport1)
20.30: Lazio–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
13.00:
Atlético Madrid–Deportivo Alavés
16.15: Valencia–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
20.45: Espanyol–Barcelona (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL BAJNOKSÁG
12. FORDULÓ
21.15:
Setúbal–Benfica (Tv: Sport1) 

TÖRÖK BAJNOKSÁG
15. FORDULÓ
17.00:
Galatasaray–Rizespor (Tv: Digi Sport2)

MLS
DÖNTŐ
vasárnap, 2.00:
Atlanta United–Portland Timbers (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
10.00:
világkupaverseny, Val d'Isere, férfiak, óriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
11.00: világkupaverseny, St. Moritz, nők, szuperóriás-műlesiklás, 1. futam (Tv: Eurosport1)
13.00: világkupaverseny, Val d'Isere, férfiak, óriás-műlesiklás, 2. futam (Tv: Eurosport1)

HÓDESZKA
19.00:
világkupaverseny, Copper Mountain, félcső (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
NHL
vasárnap, 4.00:
Calgary Flames–Nashville Predators (Tv: Spíler1)

K–1
18.00:
Glory-sorozat, Rotterdam, Superfight Series (Tv: Digi Sport3)
20.00: Glory-sorozat, Rotterdam (Tv: Digi Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Vecsési SE–Sport36-Komló
18.00: Mezőkövesdi KC–HE-DO B. Braun Gyöngyös

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
16.00:
ELTE BEAC Újbuda–ZTE Női Kosárlabda Klub
18.30: NKE-Csata–PINKK-Pécsi 424
NBA
szombat, 0.00:
Dallas Mavericks–Houston Rockets (Tv: Sport1) 

MŰKORCSOLYA
23.00:
Grand Prix, Vancouver, döntők, női kűr (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA

NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
UTE–Swietelsky-Békéscsabai RSE
18.00: Fatum Nyíregyháza–Jászberény VT
NB I, NŐK
17.00:
Budaörsi DSE–1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem
17.00: MTK Budapest–Szent Benedek-Balatonfüred

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
9.15:
világkupaverseny, Almati (Tv: M4 Sport)

SÍFUTÁS
   9.15:
világkupaverseny, Beitostölen, nők, 15 km, szabadstílus (Tv: Eurosport2)
12.00:
világkupaverseny, Beitostölen, férfiak, 30 km, szabadstílus (Tv: Eurosport2)

SÍLÖVÉSZET
14.00:
világkupaverseny, Pokljuka, nők, 7.5 km sprint (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
15.30:
világkupaverseny, Titisee-Neustadt, vegyes csapat (Tv: Eurosport1)

SZÁNKÓ
18.00:
világkupaverseny, Calgary, nők, 1. futam (Tv: Eurosport1)
19.05:
világkupaverseny, Calgary, nők, 2. futam (Tv: Eurosport1)
21.00:
világkupaverseny, Calgary, csapat, váltó (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
14.00: az Egyesült Királyság bajnoksága, York, elődöntő (Tv: Eurosport2)
20.00:
 az Egyesült Királyság bajnoksága, York, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TEKE
Bajnokok Ligája, férfiak. Nyolcaddöntő, visszavágók

13.00: Szegedi TE–KK Neumarkt (olasz), Szeged
13.00: Répcelaki SE–KK Maribor (szlovén), Répcelak
Nők. Nyolcaddöntő, visszavágó
13.00:
Rákoshegyi VSE–Slovan Rosice (cseh), Kőbányai út (FTC-tekepálya)

UFC
szombat, 4.00:
Max Holloway–Brian Ortega (Tv: Sport1) 

VÍZILABDA
NŐI OB I, ALAPSZAKASZ, 9. FORDULÓ
15.00:
ZF-Eger–BVSC-Zugló (Tv: M4 Sport)
18.00: FTC-Telekom–RB-Tatabánya
19.00: UVSE Hunguest Hotels–Hungerit Szentes

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.12.16 08:34:21

Minden más foci VINCZE SZABOLCS

INTERJÚ. Maradonáról, a magyar válogatottról és a hozzá hasonlónak tartott horvát Luka Modricról.

2018.12.10 11:49:38

Minden más foci nemzetisport.hu

Téli szünetre vonul az NB II • Befejeződik a rövid pályás úszó-világbajnokság.

2018.11.21 22:28:02

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

RETRÓ CSERÉK. Az ék két szélsőt is transzfertáncba vitt, miközben Kertész, Lakinger és Paróka...

2018.12.11 23:49:27

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Doha ugyanis, semmiség, 14 millió eurót kínált csak azért, hogy megrendezhesse a mérkőzést. Bónuszként pedig felajánlotta, hogy állja a két csapat 40-40 tagú küldöttségének utazási és ott-tartózkodási költségeit.

2018.12.10 11:48:24

Minden más foci nemzetisport.hu

Magyarokkal rajtol a hangcsoui rövid pályás úszó-világbajnokság.

HIRDETÉS
HIRDETÉS
HIRDETÉS