HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.02.17 00:06 Frissítve: 2018.02.18 01:02

Szombati sportműsor: topligák, kézilabda BL, téli olimpia

Folytatódnak a labdarúgó topligák küzdelmei – pályán a PSG, a Bayern München, a Roma, az Internazionale és az FC Barcelona –, négy meccset rendeznek az angol FA-kupa nyolcaddöntőjében. Zajlanak a téli olimpia versenyei: ma rendezik a férfi 1000 méter döntő futamait a rövid pályás gyorskorcsolyázóknál, Liu Shaolin Sándor jó esélyekkel lép jégre. Mérkőzést játszik a férfi jégkorong- és a vízilabda-válogatott. A Veszprém a Meskov Bresztet fogadja a férfi kézilabda BL-ben. A férfi kosárlabda Magyar Kupa nyolcas döntőjében az elődöntőket rendezik. Íme, a szombati sportműsor!

HIRDETÉS

 

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
11.00: Balmazújváros–Cigánd
11.00: Soroksár–Vasas FC
11.00:
Újpest FC–Balassagyarmat
11.00: Mezőkövesd–Szolnok
13.00: Mezőkövesd–Cegléd
16.00: Ferencváros–NK Domzale (szlovén) – zárt kapuk mögött

FRANCIA LIGUE 1
26. FORDULÓ
17.00:
Paris Saint-Germain–Strasbourg (Tv: Digi Sport1)
20.00: Amiens–Toulouse
20.00: Angers–Saint-Étienne
20.00: Caen–Rennes (Tv: Digi Sport2)
20.00: Montpellier–Guingamp
20.00: Troyes–Metz

NÉMET BUNDESLIGA
23. FORDULÓ
15.30:
1. FC Köln–Hannover
15.30: Freiburg–Werder Bremen
15.30: Hamburg–Bayer Leverkusen
15.30: Wolfsburg–Bayern München (Tv: Eurosport2)
18.30: Schalke 04–Hoffenheim (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
25. FORDULÓ
15.00:
Udinese–Roma (Tv: Digi Sport1)
18.00: Chievo–Cagliari (Tv: Digi Sport2)
20.45: Genoa–Internazionale (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
24. FORDULÓ
13.00:
Las Palmas–Sevilla (Tv: Sport1)
16.15: Eibar–FC Barcelona (Tv: Sport2)
18.30: Deportivo Alavés–Deportivo La Coruna
20.45: Málaga–Valencia (Tv: Sport1)

SKÓT PREMIERSHIP
13.30:
Ross County–Hearts (Tv: Digi Sport2)

ANGOL FA-KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
13.30:
Sheffield Wednesday (II.)–Swansea City (Tv: Sport2)
16.00: West Bromwich Albion–Southampton
16.00: Brighton & Hove Albion–Coventry City (IV.)
18.30: Huddersfield Town–Manchester United (Tv: Sport2)

 

XXIII. TÉLI OLIMPIAI JÁTÉKOK, PJONGCSANG

ALPESI SÍ
  3.00:
női szuper-G, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

CURLING
  1.05:
nők, alapszakasz
  6.05:
férfiak, alapszakasz
12.05:
nők, alapszakasz

JÉGKORONG
Férfiak
A-csoport
  4.10:
Kanada–Csehország (Tv: Eurosport2)
  8.40:
Dél-Korea–Svájc (Tv: Eurosport1)
B-csoport
13.10:
Orosz csapat–Egyesült Államok
13.10:
Szlovénia–Szlovákia
Nők
  4.10: Orosz csapat–Svájc negyeddöntő
  8.40:
Finnország–Svédország negyeddöntő (Tv: Eurosport2)

MŰKORCSOLYA
  2.00:
férfiak, döntő (Tv: M4 Sport)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
11.00:
női 1500 m, előfutam (Bácskai Sára Luca, Jászapáti Petra) – elődöntő – döntő (Tv: M4 Sport)
11.00:
férfi 1000 m, negyeddöntő (Liu Shaolin Sándor) – elődöntő – döntő (Tv: M4 Sport)

SÍAKROBATIKA
  2.00:
női slopestyle, döntő (Tv: Eurosport1)
12.00:
férfi ugrás, selejtező

SÍFUTÁS
10.30:
női 4x5 km váltó, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
12.15:
női 12.5 km tömegrajtos, döntő  (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
13.30:
férfi nagysánc, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SZKELETON
12.20:
nők, döntő

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
15.00:
fedett pályás országos bajnokság, BOK-csarnok

EXTRÉM GYORSKORCSOLYA
20.30:
Crashed Ice-sorozat, Marseille (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
Négy nemzet tornája, Katowice
16.30:
MAGYARORSZÁG–Olaszország
20.00:
Lengyelország–Kazahsztán
NHL
19.00:
Buffalo Sabres–Los Angeles Kings (Tv: Spíler Tv)
vasárnap, 1.05:
Tampa Bay Lightning–New Jersey Devils (Tv: Spíler Tv)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája
12. forduló, II. csoport
17.30:
Telekom Veszprém–Meskov Breszt (fehérorosz) (Tv: Sport1)
Férfi NB I
18.00:
Csurgói KK–Ceglédi KKSE
18.00: Orosházi FKSE–Balatonfüredi KSE
18.00: B.Braun Gyöngyös–Sport36-Komló
18.00: Grundfos Tatabánya KC–CYEB Budakalász
18.00: Dabas KC–Ferencvárosi TC
Női NB I
17.00:
Békéscsabai ENKSE–Érd HC
18.00: GVM Europe-Vác–Kisvárda Master Good SE
18.00: MTK Budapest–Siófok KC

KOSÁRLABDA
Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa, Debrecen
Elődöntő
15.30:
Falco–Atomerőmű
18.00: Alba Fehérvár–Szolnoki Olaj (Tv: M4 Sport)
Női NB I
16.00:
BEAC Újbuda–PINKK-Pécsi 424
NBA, ALL-STAR GÁLA
vasárnap, 2.00:
Skills Challenge (Tv: Sport1)

ÖKÖLVÍVÁS
23.00:
Vincent Feigenbutz–Ryno Liebenberg (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Női Extraliga
17.00:
1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem–Linamar-Békéscsabai RSE
18.00: UTE–Jászberény VT
Női NB I
17.00:
MTK Budapest–Palota
17.00: Budaörsi DSE–Hungast-Haladás Szombathely

TENISZ
11.00: fedett pályás országos bajnokság, BOK-csarnok
15.00:
ATP-torna, Rotterdam, 1. elődöntő (Tv: Sport1)
15.00: WTA-torna, Doha (Tv: Digi Sport3)
18.00:
ATP-torna, Buenos Aires (Tv: Digi Sport3)
ATP: New York

VÍZILABDA
Férfi Európa-kupa
A-csoport (Kecskemét), 3. játéknap
10.00: Románia–Grúzia
11.30:
Franciaország–Spanyolország
18.30:
Grúzia–Franciaország
20.00:
MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: M4 Sport) 

HIRDETÉS

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

HIRDETÉS
2018.03.25 22:17:24

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

RETRÓ CSERÉK. Mourinho és Wenger biznisze után előbbi kacaghatott, utóbbi a Reallal sem nyert.

2018.05.21 23:24:36

Minden más foci DLUSZTUS IMRE

ALAPVONAL. Nálunk elképzelhetetlen, hogy egy amatőr együttes bejusson a labdarúgó MK-döntőbe.

2018.05.21 15:22:03

Minden más foci nemzetisport.hu

Videoton–Honvéd, FTC–DVTK • Férfi kézi BL-döntő • F1 Monacói Nagydíj • Roland Garros.

2018.05.21 15:23:22

Minden más foci nemzetisport.hu

A Real Madrid és a Liverpool Kijevben csap össze egymással a Bajnokok Ligája döntőjében.

2018.05.21 15:25:27

Minden más foci nemzetisport.hu

MTK–Kisvárda • Folytatódik a Giro d'Italia versenye.

HIRDETÉS
HIRDETÉS