nemzetisport.hu 2016.01.20 00:32 Frissítve: 2016.01.20 14:03

Szerdai sportműsor: magyar–francia után dán–magyar

A női vízilabdázók a negyeddöntőben Franciaországgal, a férfi kézisek a csoportkörben Dániával találkoznak szerdán sportáguk Európa-bajnokságán. Belgrádban nyilvánvaló a tét, Gdanskban viszont azért kellene pontot szerezni, hogy ne nulla ponttal vágjon neki a csapat a középdöntőnek. Az európai topfutballban kupanapot tartanak, Olaszországban Lazio–Juventus rangadó lesz az elődöntőért, Spanyolországban a Barcelona Bilbaóban lép pályára, míg Angliában a Leicester City és a Tottenham 11 napon belül harmadszor találkozik egymással, az FA-kupa-meccs és annak megismétlése között bajnokin is összecsaptak.

 

FUTBALLMŰSOR

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
12.00: Bp. Honvéd–Bp. Honvéd-MFA (NB III) (zárt kapuk mögött)
13.00: Soroksár (NB II)–Paksi FC
14.00: Békéscsaba–Soimii Pancota (román II.)
14.00, Törökország: Újpest–Wil (svájci II.)
14.30: Haladás–Ajka
14.30: Vasas–Vác (NB II)
14.30, Belek: FK Qarabag (azeri)–DVTK

NB II-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
11.00: Videoton II–Aqvital FC Csákvár
13.00: Jászberényi FC–Szolnoki MÁV
14.00: Balmazújváros–Kisvárda
14.30: NK Maribor (szlovén)–ZTE (Moravske Toplice)
17.00: Mezőkövesd–REAC

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ, ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS

20.45: Sassuolo–Torino

OLASZ KUPA
NEGYEDDÖNTŐ

20.45: Lazio–Juventus (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOL KIRÁLY-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉSEK

20.30: Celta Vigo–Atlético Madrid (Tv: DIGI Sport3)
21.00: Athletic Bilbao–Barcelona (Tv: DIGI Sport2)

ANGOL FA-KUPA
3. FORDULÓ, MEGISMÉTELT MÉRKŐZÉSEK

20.45: Leicester City–Tottenham (Tv: Sport1)
21.00: Liverpool–Exeter City (IV.)

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT

18.30: Trélissac (IV.)–Lille
18.30: Concarneau (IV.)–Troyes
18.30: Chambly (III.)–Lyon
18.30: Evian TG (II.)–Monaco
18.30: Mantes (IV.)–Nantes
19.30: Boulogne–Lorient
21.00: Marseille–Montpellier

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS KIEMELT SPORTMŰSOR

VÍZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG, BELGRÁD
FÉRFIAK

9.00: a 13–16. helyért, Málta–Szlovákia
10.30: a 9–12. helyért, Románia–Németország
18.45: az 5–8. helyért, Spanyolország–Oroszország
20.15: elődöntő, Szerbia–Görögország
NŐK, NEGYEDDÖNTŐ
12.00: Olaszország–Görögország
13.30: Hollandia–Németország
15.45: MAGYARORSZÁG–Franciaország (Tv: M4 Sport)
17.15: Spanyolország–Oroszország

FÉRFI KÉZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
C-CSOPORT (WROCLAW)

17.15: Németország–Szlovénia
20.00: Spanyolország–Svédország (Tv: Sport2)
D-CSOPORT (GDANSK)
17.15: Oroszország–Montenegró (Tv: Sport1)
20.00: Dánia–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)

NŐI KÉZILABDA NB I
18.00: Siófok KC–Gyõri Audi ETO KC
18.00: Érd–Eubility Group-Békéscsaba

KOSÁRLABDA
18.00: női Euroliga, Uniqa Sopron-Fenerbahce
18.00: női NB I, Ceglédi EKK–Aluinvent DVTK Miskolc
19.00: Európa-kupa, Galatasaray–Szolnoki Olaj (Tv: Sport1)
19.00: Európa-kupa, Maccabi Tel-Aviv–Uniksz Kazany (Tv: Eurosport2)
21.00: Európa-kupa, Bilbao–Bayern München (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
csütörtök, 2.00: NHL, Detroit Red Wings–St. Louis Blues (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
18.00: női NB I, Pincelakat RÖPKE SE–TEVA Gödöllői RC
18.45: férfi Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, MAFC-BME–Fino Kaposvár

TENISZ
7.00: Australian Open, 3. nap, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
csütörtök, 1.00: Australian Open, 4. nap, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

LÓSPORT
12.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport2)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2016.09.26 15:25:28

Minden más foci nemzetisport.hu

Nem Neymar, nem De Bruyne, de akkor vajon ki lehet az?

2016.09.26 08:46:42

Minden más foci CSILLAG PÉTER

Fülöp István holtversenyben vezeti a román góllövőlistát – kérdés, jön-e a meghívó, és ha igen, hány?

2016.09.15 15:12:30

Minden más foci nemzetisport.hu

„Cristiano Ronaldo a kedvenc játékosom, de nem ő a példaképem" – Csoboth Kevin.

2016.08.29 16:24:34

Minden más foci nemzetisport.hu

Kövesse az átigazolási piac záró napját folyamatosan frissülő cikkünk segítségével!