D. Á. 2019.10.22 23:10 Frissítve: 2019.10.23 23:48

Szerdai sportműsor: Inter–BVB és Ajax–Chelsea a BL-ben

Szerdán két rangadóval folytatódik a labdarúgó Bajnokok Ligája, az Inter a Borussia Dortmundot, az Ajax a jó formában futballozó Chelsea-t látja vendégül. A magyar játékosok is igazi topklubok ellen léphetnek pályára: Szoboszlai Dominik (Salzburg) a Napolinak is megmutathatja kivételes tehetségét, Gulácsi Péter és Willi Orbán pedig az RB Leipziggel javíthat a Zenit ellen. A kosárlabda kedvelői is örülhetnek, hiszen férfi és női Európa-kupa-meccseket rendeznek!

 

FUTBALLPROGRAM

UEFA IFJÚSÁGI LIGA, BAJNOKI ÁG
1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
16.00:
HSK Zrinjski (bosnyák)–MTK Budapest

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR
, 3. FORDULÓ
E-CSOPORT
21.00:
Salzburg (osztrák)–Napoli (olasz) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Genk (belga)–Liverpool (angol) – élőben az NSO-n!
F-CSOPORT
21.00:
Internazionale (olasz)–Borussia Dortmund (német) (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
21.00: Slavia Praha (cseh)–Barcelona (spanyol) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
G-CSOPORT
18.55:
RB Leipzig (német)–Zenit (orosz) (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!
21.00: Benfica (portugál)–Olympique Lyon (francia)
H-CSOPORT
18.55:
Ajax (holland)–Chelsea (angol) (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!
21.00: Lille (francia)–Valencia (spanyol)

LIBERTADORES-KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
Csütörtök, 2.30:
Flamengo (brazil)–Gremio (brazil) (Tv: Sport1)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
18.30:
Dinamo Riga–Traktor (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
21.00:
hatnapos verseny, London, 2. nap (Tv: Eurosport1)

KOSÁRLABDA
FÉRFI EURÓPA-KUPA
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00:
Inter Bratislava (szlovák)–PVSK-VEOLIA
H-CSOPORT
18.30: Bakken Bears (dán)–Egis Körmend
NŐI EURÓPA-KUPA
2. FORDULÓ
H-CSOPORT
18.00:
PEAC-Pécs–Basket Landes (francia)
20.00: La Seu (spanyol)–Aluinvent DVTK (Tv: Digi Sport2)
F-CSOPORT
20.00:
Gernika Bizkaia (spanyol)–Uni Győr MÉLY-ÚT

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1115 (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, 1 MÉRKŐZÉS
18.00:
Vasas Óbuda–Partizani Tirana (albán) (Tv: Digi Sport1)
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Békéscsabai RSE–Újpesti TE
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
18.00:
Kecskeméti RC–PTE-PEAC

TENISZ
ATP-TORNA
12.00–23.00:
Bécs–Bázel, 3. nap (Tv: Sport2)
Benne: Bécs, nyolcaddöntő
19.00 körül:
Fucsovics Márton–Karen Hacsanov (orosz, 2.) 
WTA-TORNA

Bajnokok Tornája (Csuhaj)

 

2019.11.12 20:16:25

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Azonosulás a régi nagyokkal, nyomaik felkutatása lehet az első olyan gesztus, amely révén újra igazi nagyváradi identitással felvértezett futballcsapata lehet a városnak.

2019.11.12 12:10:57

Minden más foci nemzetisport.hu

Sokan máris úgy gondolják, a spanyol hölgy a PSG-sztár új kedvese.