Sneijder Drogba passzából lőtt győztes gólt, Podolski-bomba - szombati videók

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.04.14. 10:54
Számos mérkőzést rendeztek Európa-szerte, Angliában az Arsenal a hajrában három gólt szerezve 3–1-re nyert a Norwich ellen. Németoszágban a bajnoki címét az előző fordulóban bebiztosító Bayern München tartalékos összeállításban is simán legyőzte a Nürnberget. A spanyol élvonalban az Espanyol 3–3-as döntetlent játszott a Valenciával, a találkozón négy gól is született a hajrában. Tekintse meg video-összeállításunkat!

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában a Norwich hiába vezetett a 85. percig az Arsenal vendégeként, az „ágyúsok” a hajrában három gólt szerezve 3–1-re megnyerték az összecsapást, így megelőzték az egy mérkőzéssel kevesebbet játszó Chelsea-t.

ARSENAL–NORWICH CITY 3–1


Arsenal vs Norwich 3:1 GOALS HIGHLIGHTS by footballdaily1

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 29. fordulójának szombati játéknapján a Stieber Zoltánt sérülés miatt nélkülöző, ám Varga Józsefet egy félidőn át a soraiban tudó Greuther Fürth kiütéses, 6–1-es vereséget szenvedett a Borussia Dortmundtól. A bajnoki címét az előző fordulóban bebiztosító Bayern München tartalékos összeállításban is simán legyőzte a Nürnberget, a Szalai Ádámot végig a soraiban tudó Mainz kikapott a Hamburgtól. A Schalke hazai pályán kétgólos hátrányból felállva 2–2-es döntetlent játszott a meccset tíz emberrel befejező Bayer Leverkusen ellen.

BAYERN MÜNCHEN–NÜRNBERG 4–0

FÜRTH–DORTMUND 1–6

MAINZ–HAMBURG 1–2

SCHALKE–LEVERKUSEN 2–2

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 32. fordulójában a Fiorentina idegenben nyert 2–0-ra a Atalanta ellen.

ATALANTA–FIORENTINA 0–2


Atalanta-Fiorentina 0-2 Highlights All Goals by marcoxxx46

Az Espanyol 3–3-as döntetlent játszott a Valenciával hazai pályán a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában. A találkozón négy gól is született a hajrában.

ESPANYOL–VALENCIA 3–3


Espanyol 3 Valencia 3 by acosart

A Galatasaray 1–0-ra győzött a Karabükspor ellen idegenben a török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában. A találatot Wesley Sneijder szerezte, aki Didier Drogba passza után volt eredményes.

KARABÜKSPOR–GALATASARAY 0–1

Legfrissebb hírek

„Felesleges ajánlatot tenniük” – a Bayern elnöke üzent a Real Madridnak Olise miatt

Német labdarúgás
2026.06.09. 11:05

Máris sorsoltak: a Bayern München a harmadosztály bajnokával kezd a Német Kupában

Német labdarúgás
2026.06.06. 19:32

Szabó Vilmos: Nem számítottunk ekkora sikerre a BL-döntő kapcsán

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 12:04

Budapesti BL-döntő: rekordot döntött a magyar légiközlekedés

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 08:26

A PSG-t öt, az Arsenalt három játékos képviseli a BL-idény álomcsapatában

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 18:34

Nem volt idő keseregni: az Arsenal megünnepelte Londonban a PL-címét – videók

Angol labdarúgás
2026.05.31. 17:04

„Joker” sem hagyhatta ki a budapesti BL-döntőt

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 13:05

BL-döntő: az ünneplés helyett Gabrielt vigasztaló Marquinhos elárulta, mit mondott honfitársának

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 12:08
Ezek is érdekelhetik