nemzetisport.hu 2019.07.25 23:48 Frissítve: 2019.07.26 22:58

Pénteki sportműsor: a vb-bronz a tét női pólósainknak; F1

Zárul a vizes világbajnokság női vízilabdatornája – a mieink Ausztráliával mérkőznek meg a bronzéremért –, és, akárcsak az előző napokban, számos magyar úszónak is szurkolhatunk a kvangdzsui világeseményen. A Formula–1 pilótái a Német Nagydíjra hangolnak. A 19. szakaszához érkezik a Tour de France. A pénteki programban még: darts World Matchplay, cselgáncs, sznúker és tenisz.

 

FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
15.00, Graz:
Puskás Akadémia–Kasimpasa (török I.)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
1. FORDULÓ
20.30: 
VfB Stuttgart–Hannover (Tv: Sport2)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Szombat, 1.30: 
Nemzetközi Bajnokok Kupája, Real Madrid (spanyol)–Atlético Madrid (spanyol)

 

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

ÚSZÁS
3.00: 
előfutamok (Tv: M4 Sport)
Benne: 
Férfi 100 m pillangó (Milák Kristóf, Cseh László)
Női 200 m hát (Burián Katalin, Hosszú Katinka)
Férfi 50 m gyors (Lobanovszkij Maxim, Németh Nándor)
Női 50 m pillangó (Bordás Beatrix)
4x200 m férfi gyorsváltó (Magyarország)
Női 800 m gyors (Késely Ajna, Kapás Boglárka)

13.00: elődöntők, döntők  (Tv: M4 Sport)
Benne: 
13.02: női 100 m gyors DÖNTŐ
13.10: férfi 100 m pillangó, elődöntő (Milák Kristóf, Cseh László)
13.20: női 200 m hát, elődöntő (Hosszú Katinka, Burián Katalin)
13.41: férfi 50 m gyors, elődöntő (Lobanovszkij Maxim)
13.50: női 200 m mell DÖNTŐ
14.00: férfi 200 m hát DÖNTŐ (Telegdy Ádám)
14.09: női 50 m pillangó, elődöntő
14.29: férfi 200 m mell DÖNTŐ
14.42: 4x200 m férfi gyorsváltó DÖNTŐ

    
VÍZILABDA
NŐK
A 7. helyért 
  7.00:
Görögország–Hollandia
Az 5. helyért 
  8.30:
Olaszország–Oroszország
A 3. helyért 
10.00:
Magyarország–Ausztrália (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n
Döntő
11.30:
Egyesült Államok–Spanyolország (Tv: M4 Sport)

A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti  

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CSELGÁNCS
17.00: 
Grand Prix-verseny, Zágráb, 1. nap (Tv: Sport1)

DARTS
20.00: 
World Matchplay, Blackpool, 7. nap (Tv: Sport1)
Rob Cross (angol, 2.)–Stephen Bunting (angol)
Daryl Gurney (északír, 3.)–Peter Wright (skót, 6.)

FORMULA–1
NÉMET NAGYDÍJ, HOCKENHEIM
11.00: 
1. szabadedzés – élőben az NSO-n!
15.00: 2. szabadedzés – élőben az NSO-n!

KAJAK-KENU
10.00:
országos bajnokság, Szolnok

KERÉKPÁR
13.35:
 Tour de France, 19. szakasz, Saint-Jean-de-Maurienne–Tignes, 126.5 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
9.55: 
Riga Masters, 1. nap (Tv: Eurosport2)

TENISZ
10.30 és 12.30: 
ATP-torna, Gstaad, negyeddöntő (Tv: Sport1)
11.30–20.00:
 ATP-torna, Hamburg, negyeddöntő (Tv: Sport2)
14.00: WTA-torna, Jurmala, negyeddöntő (Tv: Digi Sport1)
16.00 és 20.30: WTA-torna, Palermo, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)

2019.09.18 10:15:46

Minden más foci B. Z.

„Addig szó sem lehetett arról, hogy a németek betegyék a lábukat Izraelbe.”

2019.09.16 14:04:05

Minden más foci BORBÉLY LÁSZLÓ

Édesapja karrierjét egy Manchester United-legenda tette tönkre, övét egy másik indította el.

2019.09.13 21:13:28

Minden más foci SZÖLLŐSI GYÖRGY

Mit csinál az UEFA media officere, s ki az a honfitársunk, aki már tíz éve dolgozik ebben a szerepkörben?