nemzetisport.hu 2017.07.20 22:15 Frissítve: 2017.07.22 00:04

Pénteki sportműsor: pályán Dárdai csapata és az Inter is

A hazai rendezésű vizes világbajnokságon pénteken is több magyar sportolónak drukkolhatunk, míg este a férfi vízilabda-válogatott medencébe ugrik Franciaország ellen. Folytatódik a Tour de France, Monacóban atlétika Gyémánt Liga-versenyt rendeznek. A pénteki programban még: nemzetközi labdarúgás, tenisz és vívó vb.

 

 

VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST

MŰUGRÁS (DUNA ARÉNA)    
10.00:
Férfi 10 m torony, selejtező (Somhegyi Krisztián) (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
15.30: Férfi 10 m torony, elődöntő (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
18.30: Női 3 m, döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport2)

MŰÚSZÁS (VÁROSLIGET)    
11.00: Csapat szabadgyakorlat, döntő (Tv: M4 Sport)
19.00: Vegyes páros, szabadgyakorlat, selejtező

NYÍLT VÍZI ÚSZÁS (BALATONFÜRED)    
8.30:
Férfi 25 km (Gyurta Gergely, Rasovszky Kristóf) (Tv: M4 Sport)
8.30: Női 25 km (Olasz Anna, Sömenek Onon Kata) (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA (HAJÓS ALFRÉD NEMZETI SPORTUSZODA)
Férfiak, 3. forduló
A-csoport
17.30:
Brazília–Kanada
18.50: Montenegró–Kazahsztán
B-csoport    
20.10:
MAGYARORSZÁG–Franciaország (Tv: M4 Sport)
21.30: Ausztrália–Olaszország (Tv: M4 Sport)
C-csoport
  9.30:
Spanyolország–Dél-Afrika
10.50: Szerbia–Görögország (Tv: M4 Sport)
D-csoport
12.10:
Egyesült Államok–Oroszország (Tv: M4 Sport)
13.30: Japán–Horvátország

FUTBALLPROGRAM

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI

13.00:
Schalke 04 (német)–Internazionale (olasz) (Tv: Sport2)
17.30: Anker Wismar (német V.)–Hertha BSC (német)

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, HOLLANDIA
Csoportkör, 2. forduló
B-csoport
18.00:
Svédország–Oroszország (Tv: Eurosport1)
20.45: Németország–Olaszország (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Gyémánt Liga-verseny, Monaco (Tv: Digi Sport1)

KERÉKPÁR
12.15: Tour de France, 19. szakasz, Embrun–Salon-de-Provence, 222.5 km (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
11.00: Lóverseny, futam (Tv: Sport1)
17.00: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
19.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)
21.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Minszk
Férfi selejtező

TENISZ
13.00: WTA-torna Bukarest (Tv: Digi Sport2)
17.30: ATP-torna, Umag (Tv: Digi Sport1)
19.30: WTA-torna Bukarest (Tv: Digi Sport3)
20.00: ATP-torna, Umag (Tv: Digi Sport2)
ATP-torna, Newport
ATP-torna, Bastad

VÍVÁS
Világbajnokság, Lipcse
20.00:
Férfi kard, női tőr (Tv: Eurosport2)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.07.27 00:27:34

Minden más foci CSILLAG PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. A felfoghatatlanul túlpörgő játékoskereskedelem pöffeszkedően, a futballbiznisz kapzsi gőgjével tart kacagó tükröt a hétköznapok küzdelmes világában élők elé.

2017.07.24 10:13:38

Minden más foci nemzetisport.hu

Befejeződik a vizes vb női vízilabdatornája • Formula–1 szabadedzés a Hungaroringen.

2017.07.24 10:12:27

Minden más foci nemzetisport.hu

Férfi vízilabdázóink számára is befejeződik a vizes vb • Időmérő a Formula–1 Magyar Nagydíján.

2017.07.24 10:10:25

Minden más foci nemzetisport.hu

Befejeződik a vizes világbajnokság • Formula–1 Magyar Nagydíj.

2017.07.21 09:39:48

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

Bakayoko, Germain és B. Silva után B. Mendy, Fabinho és Lemar is távozhat – de kinek a Mbappé?