NL: a szerbeknek az emberfór és a büntető is kevés volt Románia ellen

2018.10.14. 16:55
Szerbia gól nélküli döntetlent játszott Romániával a labdarúgó Nemzetek Ligája C-divíziójának 4. csoportjában, a vasárnapi játéknapon.

A szerb csapat több „előnyt” is kapott a románoktól: a hazaiaktól a 44. percben kiállították Gabriel Tamast, a szabálytalanságáért megítélt büntetőt azonban kihagyta Dusan Tadics. Hiába az emberelőny, a szerbek a második félidőben sem tudtak gólt szerezni, így maradt a 0–0.

A csoport másik mérkőzésén Montenegró sima 4–1-es győzelmet aratott Vilniusban. A meccs hőse a kétgólos Sztefan Mugosa, a dél-koreai élvonalban szereplő Incheon United csatára volt.

Az 1. csoportban Izrael visszavágott az albánoknak a szeptemberi 1–0-s vereségért: 2–0-ra nyert, és átvette a vezetést.