NL: a görögök győzelemmel hangoltak a budapesti meccsre

2018.09.08. 22:41
A dörzsölt Kosztasz Fortunisz elegáns mozdulattal helyezte a labdát az észtek kapujába (Fotó: Reuters)
Görögország válogatottja a papírformának megfelelően győzött (1–0) Észtország vendégeként a labdarúgó Nemzetek Ligája szombati játéknapján, a magyarok csoportjában.

A görögök fölényben játszottak az első félidőben, és Kosztasz Fortunisz gyorsan be is lőtte a vezető góljukat Kosztasz Mitroglu lefejelt labdájából. Fortunisznak volt egy kapufája is ebben a játékrészben, és a másodikban szintén az ő játéka rejtette magában a legtöbb veszélyt – az Olympiakosz futballistája a hajrában ziccert is hibázott.

A szünet után Mitroglu bokasérülést szenvedett, a hatvanszoros válogatott támadót le kellett cserélni – egyelőre nincs információ arról, hogy számíthat-e rá Michael Skibbe kapitány a mieink elleni meccsen.

Merthogy a görögök kedden a magyar válogatott vendégei lesznek a Groupama Aréna zárt kapus mérkőzésén, miközben az észtek Finnországba látogatnak.