Ligue 1: nem bírt az OM a volt fradista védő csapatával

2017.08.20. 19:04
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 3. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén begyűjtötte idénybeli első győzelmét a Caen, amely a Lille otthonában mindkét félidőben egy-egy gólt szerezve 2–0-ra nyert. A második találkozón az Angers látogatott az Olympique Marseille-hez és nagy küzdelemben 1–1-es döntetlent játszott.

Az Angers-hez kapcsolódó hír, hogy a héten 2020-ig meghosszabbította szerződését a 27 éves horvát védő, Mateo Pavlovic, aki 2014 februárjától másfél szezonon keresztül a Ferencvárosban szerepelt.

Pavlovic egyébként a Marseille ellen végig pályán volt, egy sárga lappal került be a mérkőzés jegyzőkönyvébe. A találkozót az Angers emberelőnyben fejezte be, miután a játékvezető kiállította Lucas Ocampost a 93. percben.

FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ

Lille–Caen 0–2 (D. Da Silva 5., Santini 69.)
Marseille–Angers SCO 1–1 (N'jie 17., ill. Ekambi 70.)

A FORDULÓ KORÁBBI EREDMÉNYEI
Lyon–Bordeaux 3–3
(Fekir 11., Tete 23., B. Traoré 74., ill. Malcom 41., 91., Lerager 88.)
Metz–Monaco 0–1(Falcao 78.)
Montpellier–Strasbourg 1–1
(Congre 73., ill. Szaadi 24.)
Nice–Guingamp 2–0
(Plea 45., Walter 47.)
Rennes–Dijon 2–2 (Mubele 14., 46., ill. Kvon Csang Hun 51., Tavares 91. – 11-esből)
Saint-Étienne–Amiens 3–0 (Bamba 13. – 11-esből, Dabo 41., 67. – az elsőt 11-esből)
Troyes–Nantes 0–1 (E. Sala 81.)