Ligue 1: letette franciaországi névjegyét a Loki BL-hóhéra

2014.09.20. 22:06
A fehérorosz Szergej Krivec főszereplésével nyert a Metz 3–1-re a Bastia ellen a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 6. fordulójának szombati játéknapján.

A nyáron a DVSC-t még a BATE játékosaként a visszavágó 94. percében fejelt góljával BL-búcsúra kényszerítő Krivec varrta be az újonc metziek első gólját. a visszavágó 94. percében fejelt góljával BL-búcsúra kényszerítő Krivec varrta be az újonc metziek első gólját.

A korzikaiak egyenlítettek, de a hazai csapat még kétszer betalált – a nemrégiben igazolt fehérorosz légiós azokban a gólokban is benne volt, ő volt a meccs kulcsembere.

FRANCIAORSZÁG, LIGUE 1
6. FORDULÓ, szombati mérkőzések
Lorient–Reims 0–1
(Moukandjo 72.)
Metz–Bastia 3–1 (Krivec 14., Milan 64., Falcon 74., ill. Ayité 42.)
Nantes–Nice 2–1 (Amavi 9. – öngól, Sehter 43., ill. Amavi 70.)
Toulouse–Caen 3–3 (Ben Yedder 21. – 11-esből, Regattin 83. – 11-esből, Ninkov 87., ill. Raspentino 7., Nangis 76., Calvé 86.)