Ligue 1: elképesztő hiba után mentett pontot a Lyon a rangadón - videó

2010.11.28. 23:08
Négy gólt és pontosztozkodást hozott a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban az Olympique Lyon–Paris Saint-Germain rangadó.

A Lyon az 54. percben egy parádés támadást vezetett végig, a ziccerbe került felfutó balhátvéd, Aly Cissokho higgadtan be is fejezte azt. A 63. percben Hoarau lépett ki a leshatárról (egy védő csúnyán beragadt), az alapvonalig cselezte magát, pontos beadását pedig Nené befejelte. Hoarau ezt követően is főszereplő volt: a 82. percben büntetőből megszerezte a vezetést a párizsiaknak, ráadásul a szabálytalankodó Cissokhót ki is állította Fautrel játékvezető.

Az OL tíz emberrel is pontot tudott menteni: Edel pocsék felszabadító rúgása után Bafétimbi Gomis megköszönte a PSG-kapus ajándékát és kiegyenlített – a vége 2–2. A döntetlennek köszönhetően a címvédő Olympique Marseille megőrizte egypontos előnyét.

EDEL HIBÁJA ÉS A BÜNTETÉS

LIGUE 1
15. FORDULÓ
Lyon–Paris SG 2–2 (A. Cissokho 54., Gomis 87., ill. Nené 63., Hoarau 82. – 11-esből)