Kína: a kispadról beszálló Huszti újabb döntetlenje

2014.07.31. 15:58
Második kínai bajnokiján is a kispadról szállt be a küzdelembe Huszti Szabolcs, a Csangcsun Jataj magyar labdarúgója, akinek csapata a Henan elleni idegenbeli bajnokin gól nélküli döntetlent ért el.

Husztit az előző fordulóban a 60. percben cserélték be, ezúttal azonban már a szünetben beállt. A mérkőzés eredménye, ahogyan akkor (2–2), úgy ezúttal sem változott, amikor a magyar középpályás játszott.Husztit az előző fordulóban a 60. percben cserélték be, ezúttal azonban már a szünetben beállt. A mérkőzés eredménye, ahogyan akkor (2–2), úgy ezúttal sem változott, amikor a magyar középpályás játszott.

A Jataj a 17. fordulót követően 17 ponttal a 12. helyen áll a tizenhat csapatos ligában, míg mai ellenfele ugyanott a 14.