D. Á. 2020.01.14 00:26 Frissítve: 2020.01.14 23:33

Keddi sportműsor: férfi válogatottunk Törökországgal játszik a vízi Eb-n

Kedden tovább folytatják a felkészülést a labdarúgó NB I-ben szereplő csapatok – pályán a Kaposvár, a Paks, a Puskás Akadémia és az Újpest is. Az angol FA-kupában megismételt mérkőzéseket rendeznek, az élvonalból láthatjuk a Newcastle-t és a Tottenhamet is; az Olasz Kupa a nyolcaddöntőnél tart. Folytatódnak a férfi kézilabda Eb csoportkörös küzdelmei, a budapesti vízilabda Eb-n a magyar férfi válogatott Törökország ellen ugrik medencébe.

 

JANUÁR 14., KEDD

FUTBALLPROGRAM

AZ NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
13.00: Paksi FC–FC Botosani (román I. o.)
13.30:
Kaposvár–Sumqayit FK (azeri I.)
14.00: Újpest FC–Apollon Larisza (görög II. o.)
15.00: Puskás Akadémia–NK Osijek (Eszék, horvát I. o.)

ANGOL FA KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT, MEGISMÉTELT MÉRKŐZÉSEK
20.45:
Newcastle United–Rochdale (III.)
20.45: Shrewsbury Town (III.)–Bristol City (II.)
20.45: Coventry City (III.)–Bristol Rovers (III.)
20.45: Blackpool (III.)–Reading (II.)
20.45: Tranmere Rovers (III.)–Watford
21.05: Tottenham Hotspur–Middlesbrough (II.) (Tv: Spíler1)

OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
15.00:
Napoli–Perugia (Tv: Sport2)
18.00: Lazio–Cremonese (Tv: Sport2)
20.45: Inter–Cagliari (Tv: Sport2)

 

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
B-CSOPORT (BÉCS)
18.15:
Ausztria–Észak-Macedónia
20.30: Ukrajna–Csehország (Tv: Sport1)
D-CSOPORT (TRONDHEIM)
18.15:
Bosznia-Hercegovina–Franciaország
20.30: Portugália–Norvégia
F-CSOPORT (GÖTEBORG)
18.15:
Svájc–Szlovénia (Tv: Sport1)
20.30: Lengyelország–Svédország

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
FÉRFIAK, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
11.30:
Szlovákia–Montenegró
14.30: Németország–Horvátország
B-CSOPORT
10.00:
Románia–Hollandia
17.30: Szerbia–Oroszország (Tv: M4 Sport)
C-CSOPORT
13.00:
Málta–Spanyolország
19.30: MAGYARORSZÁG–Törökország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
D-CSOPORT
16.00:
Franciaország–Grúzia
21.00: Olaszország–Görögország (Tv: M4 Sport)

 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
18.00 és 20.45:
női műlesiklás, Flachau

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Gyergyói HK (romániai)–Debreceni EAC
EBEL
19.15: Hydro Fehérvár AV19–EC-KAC (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
TIPSPORT LIGA
19.00:
MAC Újbuda–HC Nové Zámky (Érsekújvár, szlovák)

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

TENISZ
6.00:
WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport3)
6.30: ATP-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport1)
Szerda, 2.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport1)
Szerda, 3.00: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport2)

TEREPRALI
Dakar rali, 9. gyorsasági szakasz, Vadi ad-Davaszir–Haradh, 415 km

ÚSZÁS
FINA Bajnokok Sorozata, 1. állomás, Sencsen