nemzetisport.hu 2017.07.24 23:45 Frissítve: 2017.07.25 22:41

Keddi sportműsor: Chelsea–Bayern München; BL-selejtezők

A vizes világbajnokság délelőtti úszó előfutamain medencébe ugrik többek között Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn, Cseh László és Kenderesi Tamás is, este pedig Kozma Dominik, Kapás Boglárka és Késely Ajna is döntőt úszik. A férfi vízilabda-válogatottunk Oroszországgal küzd meg a négy közé jutásért. A Chelsea a Bayern Münchennel játszik felkészülési labdarúgó-mérkőzést, a Roma pedig a Tottenhammel találkozik. Kedden televízióba kerül még: vívó-vb, darts, tenisz, kerékpár és a női foci Eb meccsei.

 

VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST

ÚSZÁS (DUNA ARÉNA)
9.30: Előfutamok (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
• férfi 800 m gyors (Gyurta Gergely)
• női 200 m gyors (Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn)
• férfi 50 m mell (Financsek Gábor)
• férfi 200 m pillangó (Cseh László, Kenderesi Tamás)
17.30: Elődöntők, döntők
(Tv: M4 Sport, Eurosport1)
17.32: férfi 200 m gyors, döntő (Kozma Dominik)
17.40: női 1500 m gyors, döntő (Kapás Boglárka, Késely Ajna)
18.11: férfi 50 m mell, elődöntő
18.21: női 100 m hát, döntő
18.36: férfi 100 m hát, döntő
18.44: női 200 m gyors, elődöntő
19.04: férfi 200 m pillangó, elődöntő
19.17: női 100 m mell, döntő

VÍZILABDA (HAJÓS ALFRÉD NEMZETI SPORTUSZODA)
Férfiak
• A 15. helyért

9.30:
Kanada–Dél-Afrika
• A 13. helyért

10.50:
Franciaország–Egyesült Államok
A 9–12. helyért
12.10: Brazília–Japán (33.)
13.30: Kazahsztán–Spanyolország (34.) (Tv: M4 Sport)
NEGYEDDÖNTŐ
14.50: Montenegró–Görögország (35.) (Tv: M4 Sport)
16.10:
Szerbia–Ausztrália (36.)
20.30:
MAGYARORSZÁG–Oroszország (37.) (Tv: M4 Sport)
22.00:
Horvátország–Olaszország (38.) (Tv: M4 Sport)

FUTBALLPROGRAM
BAJNOKOK LIGÁJA

3. SELEJTEZŐKÖR, 1. MÉRKŐZÉS

BAJNOKI ÁG
19.00: Slavia Praha (cseh)–BATE Boriszov (fehérorosz)
19.00: Qarabag (azeri)–Sheriff Tiraspol (moldovai)
20.00: Vardar Szkopje (macedón)–FC Köbenhavn (dán)
20.45: Partizan Beograd (szerb)–Olympiakosz (görög)
NEM BAJNOKI ÁG
19.30: FCSB (román)–Viktoria Plzen (cseh)
19.30: AEK Athén (görög)–CSZKA Moszkva (orosz)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
13.30, Bajnokok Kupája, Ázsia:
Chelsea–Bayern München (Tv: Digi Sport1)
17.30:
RB Leipzig–Konyaspor (török)
szerda, 02.00: Bajnokok Kupája, Egyesült Államok: Tottenham–Roma (Tv: Digi Sport1)
szerda, 03.00:
Toluca (mexikói)–Atlético Madrid

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
Csoportkör, 3. forduló
B-csoport
20.45:
Oroszország–Németország (Tv: Eurosport2)
20.45:
Svédország–Olaszország (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

EURÓPAI IFJÚSÁGI OLIMPIAI FESZTIVÁL (EYOF), GYŐR
(éremosztás: atlétika 4, cselgáncs 4, kerékpár 2, torna 1, úszás 7)

DARTS
20.00:
World Matchplay, 4. nap (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
15.30:
Vallon körverseny, 4. szakasz (Tv: Eurosport1)

LÓSPORT
12.00: 
Lóverseny, futam (Tv: Sport1)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

SPORTLÖVÉSZET
Puska, pisztoly és koronglövő Európa-bajnokság, Baki
Férfi gyorstüzelő pisztoly

TENISZ
11.00: WTA-torna, Nancsang (Tv: Digi Sport1)
11.00: WTA-torna, Bastad (Tv: Digi Sport2)
11.00: ATP-torna, Hamburg, 2. nap, 1. mérkőzés (Tv: Sport2)
13.00: ATP-torna, Hamburg, 2. nap, 2. mérkőzés (Tv: Sport2)
13.00: WTA-torna, Nancsang (Tv: Digi Sport3)
15.00: ATP-torna, Hamburg, 2. nap, 3. mérkőzés (Tv: Sport2)
17.30: ATP-torna, Hamburg, 2. nap, 4. mérkőzés (Tv: Sport2)
ATP-torna, Atlanta
ATP-torna, Gstaad

VÍVÁS
Világbajnokság, Lipcse
  8.30:
Férfi párbajtőr csapatverseny
  9.15:
Női kard csapatverseny
17.35:
Női kard csapatverseny, döntő
18.25:
Férfi párbajtőr csapatverseny, döntő
A Eurosport2 14 és 18 órától közvetíti az eseményeket.

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.10.23 11:58:23

Minden más foci nemzetisport.hu

Hat mérkőzéssel megkezdődik a labdarúgó Magyar Kupa 7. fordulója.

2017.10.23 11:57:33

Minden más foci nemzetisport.hu

Kialakul a labdarúgó Magyar Kupa legjobb 32 csapatának a mezőnye.

2017.10.23 11:56:44

Minden más foci nemzetisport.hu

Magyar jégkorong-, kosárlabda-, és röplabdacsapatnak is nemzetközi kupában szurkolhatunk.

2017.10.23 11:55:35

Minden más foci nemzetisport.hu

Paris-Saint Germain–Nice • Alba Fehérvár–Szolnoki Olaj.

2017.10.23 11:54:42

Minden más foci nemzetisport.hu

Man. United–Tottenham; Bayern München–RB Leipzig; Milan–Juventus.