I. SZ. 2020.01.20 21:47 Frissítve: 2020.01.22 13:37

Keddi sportműsor: kéziseink a svédek, női pólósaink a franciák ellen

Női vízilabda-válogatottunk az elődöntőért játszik a Duna Arénában zajló Európa-bajnokságon Franciaországgal. A férfi kézilabda Eb-n a magyar csapat a házigazda svédekkel találkozik. Angliában hétközi Premier League-fordulót rendeznek, kedden Chelsea–Arsenal rangadóval, Olaszországban a kupa negyeddöntője kezdődik meg a Napoli–Lazio mérkőzéssel. A melbourne-i tenisz GS-tornán bemutatkozik Babos Tímea a női egyes küzdelmeiben.

 

FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
24. FORDULÓ
20.30:
Aston Villa–Watford
20.30: AFC Bournemouth–Brighton & Hove Albion
20.30: Crystal Palace–Southampton
20.30: Everton–Newcastle United
20.30: Sheffield United–Manchester City (Tv: Spíler1)
21.15: Chelsea–Arsenal (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ
21.10:
Olympique Lyon–Lille OSC

OLASZ KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
20.45:
Napoli–Lazio (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!

SPANYOL KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
19.00:
Recreatívo Huelva (III.)–Osasua
19.00: Real Zaragoza (II.)–Mallorca (Tv: Sport2)
21.00: Sevilla–Levante

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 3. FORDULÓ
2. CSOPORT (MALMÖ)
16.00:
Portugália–Szlovénia (Tv: Sport1)
18.15: Norvégia–Izland (Tv: Sport1)
20.30: MAGYARORSZÁG–Svédország (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
NŐK
A 11. HELYÉRT
11.30:
Szerbia–Németország 
A 9. HELYÉRT
13.00: Horvátország–Izrael  
NEGYEDDÖNTŐ
14.30:
Szlovákia–Hollandia (Tv: M4 Sport)
16.00: Oroszország–Olaszország (Tv: M4 Sport)
17.30: Görögország–Spanyolország (Tv: M4 Sport)
19.00: MAGYARORSZÁG–Franciaország (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
17.30:
SC Csíkszereda (romániai)–Corona Brasov (romániai)
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Debreceni EAC
ALSÓHÁZ
18.10:
Schiller-Vasas HC–Hokiklub Budapest
TIPSPORT LIGA
18.30:
DVTK Jegesmedvék–HK Dukla Michalovce (Nagymihály, szlovák) (Tv: Digi Sport3)
19.00: MAC Újbuda–Dukla Trencín (Trencsén, szlovák)

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
12. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.00:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Besiktas (török)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1021 (Tv: Sport2)

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

RÖPLABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
4. FORDULÓ
D-CSOPORT
19.30:
VB Nantes (francia)–Vasas Óbuda (Tv: Digi Sport2)

TENISZ
0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
Szerda, 0.55: Australian Open, Melbourne (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

2020.10.20 23:30:51

Minden más foci MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Legalább ilyenkor nincs igaza egy fiatal német játékvezetőnek, Simon Henningernek, aki szerint a futball legnagyobb baja, hogy a szekerét a játékosok, az edzők és a bírók nem ugyanabba az irányba tolják.

2020.10.18 22:35:06

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

TRANSZFEREK. Utat mutat a Dinamo, a Zenit, a Benfica, az Ajax is ügyesen tett-vett ősszel, eközben Kínában...