Katar: járványügyben nem tréfálnak, megbüntették Xavit

Xavi az al-Szadd edzőjeként (Fotó: AFP, 2019)
A Katari Labdarúgó-szövetség a napokban 2700 dolláros büntetést szabott ki Xavira, az al-Szadd vezetőedzőjére a koronavírus-járvány miatti egészségügyi előírások megsértése miatt.
Helyi sajtóhírek szerint a világbajnok labdarúgó valószínűleg a karanténszabályok be nem tartása miatt kapta a mintegy 800 ezer forintnyi büntetést.
Nemcsak ő, hanem klubja néhány játékosa, sőt más csapatok alkalmazottai is hasonló büntetést és figyelmeztetést kaptak.
Korábban beszámoltunk róla: Xavi júliusban pozitív koronavírustesztet adott, majd néhány nappal a bejelentést követően már arról nyilatkozott, hogy jól van, és visszatért a munkába.
Xavi csapata a harmadik helyen áll a vírusszünet után július végétől folytatódó bajnokságban.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik






