Katar: járványügyben nem tréfálnak, megbüntették Xavit

K. Zs.K. Zs.
2020.08.08. 18:09
null
Xavi az al-Szadd edzőjeként (Fotó: AFP, 2019)
A Katari Labdarúgó-szövetség a napokban 2700 dolláros büntetést szabott ki Xavira, az al-Szadd vezetőedzőjére a koronavírus-járvány miatti egészségügyi előírások megsértése miatt.

 

Helyi sajtóhírek szerint a világbajnok labdarúgó valószínűleg a karanténszabályok be nem tartása miatt kapta a mintegy 800 ezer forintnyi büntetést.

Nemcsak ő, hanem klubja néhány játékosa, sőt más csapatok alkalmazottai is hasonló büntetést és figyelmeztetést kaptak.

Korábban beszámoltunk róla: Xavi júliusban pozitív koronavírustesztet adott, majd néhány nappal a bejelentést követően már arról nyilatkozott, hogy jól van, és visszatért a munkába.

Xavi csapata a harmadik helyen áll a vírusszünet után július végétől folytatódó bajnokságban.

Legfrissebb hírek

„Megnehezítettük a saját dolgunkat” – mondta Murat Yakin, és beszélt arról is, miért cserélt trikót

Foci vb 2026
14 órája

Alajbegovic megdöntötte Mbappé rekordját – statisztikák

Foci vb 2026
15 órája

Svájc győzelemmel csoportelső, Kanada is továbbment, Bosznia-Hercegovina még reménykedhet

Foci vb 2026
16 órája

A bosnyákok legyőzték és kiejtették Katart – továbbjutottak a B-csoportból

Foci vb 2026
16 órája

Nagy góllal szereztek vezetést a bosnyákok – videók

Foci vb 2026
17 órája

Elkezdődött a B-csoport utolsó fordulója

Foci vb 2026
18 órája

Vb 2026: ötmeccses eltiltást kapott a horrorsérülést okozó katari

Foci vb 2026
18 órája

A mindenkinek jó iksz ellen szól, hogy időt és energiát spórol, aki megnyeri a B-csoportot

Foci vb 2026
Tegnap, 12:45
Ezek is érdekelhetik