nemzetisport.hu 2016.03.28 10:13 Frissítve: 2016.03.29 13:08

Heti program: el Clásico, római derbi, NB I-es bajnokavatás?

Az Eb-felkészülési találkozókkal zsúfolt hosszú hétvége után, a BL-negyeddöntő előtt folytatódnak a topligák küzdelmei, s nem is akármilyen mérkőzésekkel. Spanyolországban szombaton 20.30-tól el Clásico lesz Barcelonában, a Barca az Atlético Madrid, a Real a Wolfsburg elleni BL-párharc előtt vívja meg a rangadót. A német „farkasok” pénteken Leverkusenben hangolnak – s ha már „farkasok”, Olaszországban római derbit rendeznek vasárnap, 15 órától a Roma a Lazióval csap össze. A Ferencváros Debrecenben teheti biztossá bajnoki címét. Heti fociprogram.

 

Az Eb-felkészülési mérkőzéseken az Eb-szereplőket dőlt betűvel írtuk. 

MÁRCIUS 28., HÉTFŐ

U21-ES EB-SELEJTEZŐ
4. CSOPORT

20.00: Albánia–Magyarország

EURÓPA-BAJNOKI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
20.00: Ukrajna–Wales
20.45: Észak-Írország–Szlovénia

TOVÁBBI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
17.00: Andorra–Moldova
19.00: Liechtenstein–Feröer

MÁRCIUS 29., KEDD

EURÓPA-BAJNOKI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
19.30: Görögország–Izland
20.15: Luxemburg–Albánia
20.30: Svájc–Bosznia-Hercegovina
20.30: Svédország–Csehország
20.30: Ausztria–Törökország (Tv: DIGI Sport3)
20.45: Németország–Olaszország (Tv: Sport1)
20.45: Írország–Szlovákia
20.45: Belgium–Portugália
21.00: Anglia–Hollandia (Tv: Sport2)
21.00: Franciaország–Oroszország

TOVÁBBI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
12.00: Grúzia–Kazahsztán
18.00: Montenegró–Fehéroroszország
18.00: Észtország–Szerbia
20.00: Norvégia–Finnország
21.00: Skócia–Dánia

Vb 2018, SELEJTEZŐ
DÉL-AMERIKAI ZÓNA, 6. FORDULÓ

22.30: Kolumbia–Ecuador
szerda, 1.00: Uruguay–Peru
szerda, 1.30: Argentína–Bolívia
szerda, 1.30: Venezuela–Chile
szerda, 1.45: Paraguay–Brazília

ÁZSIAI ZÓNA, 2. SELEJTEZŐKÖR, 10. (UTOLSÓ) FORDULÓ
A-CSOPORT

16.00: Palesztina–Kelet-Timor
17.00: Arab Emírségek–Szaúd-Arábia
B-CSOPORT
11.00: Ausztrália–Jordánia
15.00: Tádzsikisztán–Kirgizisztán
C-CSOPORT
14.15: Kína–Katar
18.00: Maldív-szigetek–Bhután
D-CSOPORT
14.30: India–Türkmenisztán
16.30: Irán–Omán
E-CSOPORT
12.30: Afganisztán–Szingapúr
12.30: Japán–Szíria
F-CSOPORT
16.00: Irak–Vietnam
G-CSOPORT
14.00: Libanon–Mianmar
H-CSOPORT
14.00: Fülöp-szigetek–Észak-Korea
15.00: Üzbegisztán–Bahrein

CONCACAF-ZÓNA, 4. SELEJTEZŐKÖR, 4. FORDULÓ
A-CSOPORT

szerda, 3.00: Honduras–Salvador
szerda, 4.30: Mexikó–Kanada
B-CSOPORT
szerda, 3.30: Panama–Haiti
szerda, 4.00: Costa Rica–Jamaica
C-CSOPORT
szerda, 1.00: Egyesült Államok–Guatemala
szerda, 1.00: Trinidad és Tobago–Saint Vincent és Grenadine-szigetek

MÁRCIUS 30., SZERDA

NŐI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ

16.30: Honvéd–Győri ETO
16.30: Ferencváros–MTK

ÁPRILIS 1., PÉNTEK

NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ

20.30: Leverkusen–Wolfsburg (Tv: Eurosport2)

FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ

20.30: Monaco–Bordeaux

SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ

20.30: Rayo Vallecano–Getafe

ÁPRILIS 2., SZOMBAT

NB I
28. FORDULÓ

18.30: Paks–MTK
18.30: Honvéd–Videoton
18.30: Békéscsaba–Diósgyőr
18.30: DVSC–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
20.45: Vasas–Újpest (Tv: M4 Sport)
20.45: Puskás AFC–Haladás 

NB II
21. FORDULÓ

16.30: Siófok–Soroksár
16.30: Szigetszentmiklós–Szeged 2011-Grosics Akadémia
19.00: Ajka–Kisvárda
19.00: Gyirmót–Budaörs
19.00: Mezőkövesd–Csákvár
19.00: Dunaújváros–Szolnok
19.00: Balmazújváros–ZTE

NB III
25. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

16.30: Felsőtárkány–Nyírbátor
16.30: Putnok–Nyíregyháza Spartacus
16.30: Somos SE–Hatvan
16.30: Cigánd–Kazincbarcika
16.30: Ceglédi VSE–Jászberény
KÖZÉPCSOPORT
15.00: Budafoki MTE-Újbuda–Komlói Bányász
16.30: Kozármisleny–Szentlőrinc
16.30: Monor–Bölcske
NYUGATI CSOPORT
16.30: Mosonmagyaróvár–Sárvár
16.30: Diósd–Csepel
16.30: Dorog–Csorna
17.00: ETO FC Győr–III. Ker. TVE

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ

13.45: Aston Villa–Chelsea (Tv: DIGI Sport1)
16.00: West Ham United–Crystal Palace
16.00: AFC Bournemouth–Manchester City
16.00: Norwich City–Newcastle United
16.00: Stoke City–Swansea City
16.00: Arsenal–Watford (Tv: DIGI Sport1)
16.00: Sunderland–West Bromwich Albion
18.30: Liverpool–Tottenham Hotspur (Tv: DIGI Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ

15.30: Bayern München–Eintracht Frankfurt (Tv: Eurosport2)
15.30: Hannover–Hamburg
15.30: Mainz–Augsburg
15.30: Ingolstadt–Schalke
15.30: Darmstadt–Stuttgart
18.30: Borussia Dortmund–Werder Bremen (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
31. FORDULÓ

18.00: Carpi–Sassuolo
20.45: Juventus–Empoli (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ

16.00: Atlético Madrid–Betis (Tv: Sport2)
18.15: Las Palmas–Valencia (Tv: Sport2)
20.30: Barcelona–Real Madrid (Tv: Sport1)
22.05: Celta Vigo–Deportivo La Coruna

FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ

17.00: PSG–Nice (Tv: DIGI Sport2)
20.00: Guingamp–Montpellier
20.00: Troyes–Angers
20.00: Gazélec Ajaccio–Saint-Étienne
20.00: Rennes–Reims
20.00: Toulouse–Caen

ÁPRILIS 3., VASÁRNAP

NB II
21. FORDULÓ

15.00: Vác–Sopron (Tv: M4 Sport)

NB III
22. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

11.00: Újpest II–Tiszaújváros
16.30: Tállya–DVSC-DEAC
17.00: REAC–DVTK II
KÖZÉPCSOPORT
16.30: Békéscsaba II–Szekszárdi UFC
16.30: FC Dabas–Gyulai Termál
16.30: ESMTK–SZEOL
16.30: Hódmezővásárhely–Pénzügyőr
16.30: Paks II–Bp. Honvéd-MFA
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–MTK II
16.30: Videoton II–Érd
16.30: BKV Előre–Balatonfüred
16.30: Andráshida–Tatabánya

ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ

14.30: Leicester City–Southampton (Tv: DIGI Sport1)
17.00: Manchester United–Everton (Tv: DIGI Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ

15.30: Mönchengladbach–Hertha (Tv: Eurosport2)
17.30: Hoffenheim–Köln (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
31. FORDULÓ

12.30: Udinese–Napoli (Tv: DIGI Sport1)
15.00: Genoa–Frosinone
15.00: Atalanta–Milan (Tv: DIGI Sport3)
15.00: Chievo–Palermo
15.00: Lazio–Roma (Tv: DIGI Sport2)
15.00: Fiorentina–Sampdoria
20.45: Internazionale–Torino (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ

12.00: Bilbao–Granada (Tv: Sport1)
16.00: Málaga–Espanyol
18.15: Eibar–Villarreal (Tv: Sport1)
20.30: Sevilla–Real Sociedad (Tv: Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
32. FORDULÓ

14.00: Nantes–Lille
17.00: Bastia–Marseille
21.00: Lorient–Lyon

ÁPRILIS 4., HÉTFŐ

OLASZ SERIE A
31. FORDULÓ

20.45: Bologna–Verona (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOL LA LIGA
31. FORDULÓ

20.30: Levante–Sporting Gijón

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2016.08.13 09:43:17

Minden más foci nemzetisport.hu

NYÁRI ÁTIGAZOLÁSOK, 2016. Na jó, ez tényleg bulváros cím, mert senki. „Kínai OL”, Bordeaux, Monaco, Marseille: azért futnak még.

2016.08.09 19:31:46

Minden más foci nemzetisport.hu

A Sevilla már kezében érezhette az európai Szuperkupát, amikor Ramos egyenlített, majd Carvajal a 119. percben eldöntötte a találkozót.