nemzetisport.hu 2016.02.29 11:21 Frissítve: 2016.03.03 19:20

Heti program: Tottenham–Arsenal, BVB–Bayern, újra MTK–Újpest

A Liverpool és a Manchester City vasárnap angol Ligakupa-döntőt játszott egymással, szerda este a Premier League-ben csapnak össze. A Juventus és az Inter vasárnap este a Serie A rangadóját játszotta, szerda este az Olasz Kupa elődöntőjében újra találkoznak. Az ismétlések után a hét végén további csemegék várnak ránk. Lesz pénteken Roma–Fiorentina, szombaton Tottenham–Arsenal és Dortmund–Bayern München, vasárnap Hamburg–Hertha és Valencia–Atlético Madrid.

 

Az NB I-ben a két héttel ezelőtt is találkozó (1–1 lett) MTK és Újpest ismét összecsap. Az eddigi 22 fordulóban oda-vissza játszottak egymással a csapatok, a 23. körtől viszont kicsit megkavarták a sorsolást, ezért lehet, hogy ilyen hamar jön a visszavágó, míg a többiek esetében nem ez történik.

KEDD
SZERDA
CSÜTÖRTÖK
PÉNTEK
SZOMBAT
VASÁRNAP

FEBRUÁR 29., HÉTFŐ

OLASZ SERIE A
27. FORDULÓ

19.00: Lazio–Sassuolo (Tv: DIGI Sport2)
21.00: Fiorentina–Napoli (Tv: DIGI Sport1)

MÁRCIUS 1., KEDD

MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

18.00: DVSC–Nyíregyháza (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 2–1

ANGOL PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ

20.45: Norwich City–Chelsea (Tv: DIGI Sport1)
20.45: Sunderland–Crystal Palace
20.45: Aston Villa–Everton
20.45: AFC Bournemouth–Southampton
20.45: Leicester City–West Bromwich (Tv: DIGI Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ

20.00: Hannover–Wolfsburg (Tv: Eurosport2)
20.00: Ingolstadt–Köln

SPANYOL LA LIGA
27. FORDULÓ

21.00: Atlético Madrid–Real Sociedad (Tv: Sport1)
22.00: Las Palmas–Getafe

OLASZ KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

21.00: Milan–Alessandria (III.) (Tv: DIGI Sport3)
Az első mérkőzésen: 1–0

MÁRCIUS 2., SZERDA

MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

13.30: Kozármisleny–Békéscsaba
Az első mérkőzésen: 1–2
13.30: Tiszaújváros–Újpest
Az első mérkőzésen: 1–8
18.00: Videoton–Ferencváros (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 1–0

ANGOL PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ

20.45: Arsenal–Swansea City (Tv: DIGI Sport3)
20.45: West Ham United–Tottenham Hotspur
20.45: Stoke City–Newcastle United
21.00: Liverpool–Manchester City (Tv: DIGI Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00: Manchester United–Watford – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
24. FORDULÓ

20.00: Bayern München–Mainz (Tv: Eurosport2)
20.00: Schalke–Hamburg
20.00: Bayer Leverkusen–Werder Bremen
20.00: Mönchengladbach–Stuttgart
20.00: Hertha–Eintracht Frankfurt – élőben az NSO-n!
20.00: Hoffenheim–Augsburg
20.00: Darmstadt–Borussia Dortmund

SPANYOL LA LIGA
27. FORDULÓ

20.00: Sevilla–Eibar
20.00: Celta Vigo–Villarreal
20.00: Málaga–Valencia
20.00: Athletic Bilbao–Deportivo La Coruna
21.00: Levante–Real Madrid (Tv: Sport1)

OLASZ KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

20.45: Internazionale–Juventus (Tv: DIGI Sport2)
Az első mérkőzésen: 0–3

MÁRCIUS 3., CSÜTÖRTÖK

SPANYOL LA LIGA
27. FORDULÓ

20.00: Granada–Sporting Gijón
20.30: Espanyol–Betis
21.00: Rayo Vallecano–Barcelona (Tv: Sport1)

MÁRCIUS 4., PÉNTEK

NB II
18. FORDULÓ

17.00: Dunaújváros–Balmazújváros

OLASZ SERIE A
28. FORDULÓ

20.45: Roma–Fiorentina (Tv: DIGI Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ

20.30: Caen–Monaco (Tv: DIGI Sport3)

MÁRCIUS 5., SZOMBAT

NB I
23. FORDULÓ

15.30: MTK–Újpest (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Videoton–Haladás – élőben az NSO-n!
18.00: Paks–Békéscsaba – élőben az NSO-n!
18.00: DVSC–Puskás Akadémia – élőben az NSO-n!
18.00: Honvéd–Vasas – élőben az NSO-n!
18.00: Ferencváros–DVTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
18. FORDULÓ

14.30: Szolnok–Szigetszentmiklós
14.30: Szeged 2011-Grosics Akadémia–Kisvárda
14.30: Vác–Siófok
17.00: Sopron–Budaörs
17.00: Csákvár–Ajka
17.00: Gyirmót–Soroksár

NB III
21. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

14.30: Ceglédi VSE–Hatvan
14.30: Felsőtárkány–Kazincbarcika
14.30: Putnok–Rákosmente KSK
14.30: Jászberény–Nyíregyháza Spartacus
14.30: Somos SE–REAC
KÖZÉPCSOPORT
14.30: Szekszárdi UFC–SZEOL
14.30: Kozármisleny–Pénzügyőr
NYUGATI CSOPORT
14.30: Mosonmagyaróvár–Érd
14.30: Sárvár–Balatonfüred
14.30: Diósd–Andráshida

ANGOL PREMIER LEAGUE
29. FORDULÓ

13.45: Tottenham Hotspur–Arsenal (Tv: DIGI Sport1) – élőben az NSO-n!
16.00: Manchester City–Aston Villa
16.00: Newcastle United–AFC Bournemouth
16.00: Swansea City–Norwich City
16.00: Chelsea–Stoke City (Tv: DIGI Sport1)
16.00: Southampton–Sunderland
16.00: Everton–West Ham United
18.30: Watford–Leicester City (Tv: DIGI Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
25. FORDULÓ

15.30: Wolfsburg–Mönchengladbach (Tv: Eurosport2)
15.30: Stuttgart–Hoffenheim
15.30: Augsburg–Bayer Leverkusen
15.30: Werder Bremen–Hannover
15.30: Eintracht Frankfurt–Ingolstadt
15.30: Köln–Schalke
18.30: Borussia Dortmund–Bayern München (Tv: Eurosport2)

OLASZ SERIE A
28. FORDULÓ

18.00: Verona–Sampdoria (Tv: DIGI Sport3)
20.45: Napoli–Chievo (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOL LA LIGA
28. FORDULÓ

16.00: Real Madrid–Celta Vigo (Tv: Sport2)
18.15: Villarreal–Las Palmas
20.30: Getafe–Sevilla
22.05: Deportivo La Coruna–Málaga (Tv: Sport2)

FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ

17.00: PSG–Montpellier (Tv: DIGI Sport2)
20.00: Angers–Saint-Étienne (Tv: DIGI Sport2)
20.00: Bordeaux–Gazélec Ajaccio
20.00: Lille–Reims
20.00: Nice–Troyes
20.00: Bastia–Lorient

MÁRCIUS 6., VASÁRNAP

NB II
18. FORDULÓ

18.00: ZTE–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport)

NB III
21. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

11.00: Újpest II–Nyírbátor
14.30: Tiszaújváros–DVSC-DEAC
14.30: Tállya–DVTK II
KÖZÉPCSOPORT
14.30: Békéscsaba II–Gyulai Termál
14.30: FC Dabas–Bp. Honvéd-MFA
14.30: Dunaharaszti MTK–Bölcske
14.30: ESMTK–Komlói Bányász
14.30: Hódmezővásárhely–Budafoki MTE-Újbuda
14.30: Paks II–Monor
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Dorog
14.30: Videoton II–Csepel
14.30: Ferencváros II–Tatabánya
14.30: BKV Előre–Csorna
16.00: ETO FC Győr–MTK II

ANGOL PREMIER LEAGUE
29. FORDULÓ

14.30: Crystal Palace–Liverpool (Tv: DIGI Sport1)
17.00: West Bromwich–Manchester United (Tv: DIGI Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
25. FORDULÓ

15.30: Mainz–Darmstadt (Tv: Eurosport2)
17.30: Hamburg–Hertha (Tv: Eurosport2) – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
28. FORDULÓ

12.30: Torino–Lazio (Tv: DIGI Sport1)
15.00: Bologna–Carpi
15.00: Genoa–Empoli
15.00: Atalanta–Juventus (Tv: DIGI Sport2)
15.00: Sassuolo–Milan (Tv: DIGI Sport3)
15.00: Frosinone–Udinese
20.45: Internazionale–Palermo (Tv: DIGI Sport1)

SPANYOL LA LIGA
28. FORDULÓ

12.00: Betis–Granada (Tv: Sport1)
16.00: Eibar–Barcelona (Tv: Sport2)
18.15: Real Sociedad–Levante
18.15: Sporting Gijón–Athletic Bilbao (Tv: Sport2)
20.30: Valencia–Atlético Madrid (Tv: Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ

14.00: Marseille–Toulouse
17.00: Rennes–Nantes (Tv: DIGI Sport2)
21.00: Lyon–Guingamp (Tv: DIGI Sport2)

MÁRCIUS 7., HÉTFŐ

SPANYOL LA LIGA
28. FORDULÓ

20.30: Espanyol–Rayo Vallecano

 

 

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2016.09.15 15:12:30

Minden más foci nemzetisport.hu

„Cristiano Ronaldo a kedvenc játékosom, de nem ő a példaképem" – Csoboth Kevin.

2016.08.29 16:24:34

Minden más foci nemzetisport.hu

Kövesse az átigazolási piac záró napját folyamatosan frissülő cikkünk segítségével!

2016.08.13 09:43:17

Minden más foci nemzetisport.hu

NYÁRI ÁTIGAZOLÁSOK, 2016. Na jó, ez tényleg bulváros cím, mert senki. „Kínai OL”, Bordeaux, Monaco, Marseille: azért futnak még.

2016.08.09 19:31:46

Minden más foci nemzetisport.hu

A Sevilla már kezében érezhette az európai Szuperkupát, amikor Ramos egyenlített, majd Carvajal a 119. percben eldöntötte a találkozót.