nemzetisport.hu 2019.07.21 23:10 Frissítve: 2019.07.22 22:00

Hétfői sportműsor: sorsolnak a BL-ben és az El-ben

A Bajnokok Ligájában és az Európa-ligában is hétfőn sorsolják a harmadik selejtezőkör párosítását. A Kvangdzsuban zajló vizes világbajnokságon döntőt úszik többek között Hosszú Katinka és Szabó Szebasztián, míg női vízilabdázóink Olaszországgal meccselnek a negyeddöntőben. Folytatódik a budapesti vívó-világbajnokság. Íme, a hétfői sportműsor!

 

FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
12.00:
a selejtező 3. körének sorsolása (Nyon)

EURÓPA-LIGA
13.00: a selejtező 3. körének sorsolása (Nyon)

NB II-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
18.00, Linz:
Haladás–Trabzonspor (török I.)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
   0.00: Liverpool (angol)–Sevilla (spanyol)
14.00: Ajax (holland)–OFI (görög)
18.30: Fenerbahce (török)–Wolfsburg (német)

19.00: Ajax (holland)–Panathinaikosz (görög) 

FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU

MŰUGRÁS
ÓRIÁS-TORONYUGRÁS
4.30:
nők (20 m), selejtező
7.00: férfiak (27 m), selejtező 

ÚSZÁS
03.00:  
előfutamok, selejtezők (Tv: M4 Sport)
Benne:
Női 100 m hát (Burián Katalin, Hosszú Katinka)
Férfi 100 m hát (Bohus Richárd)
Női 100 m mell (Sztankovics Anna)
Férfi 200 m gyors (Kozma Dominik)
Női 1500 m gyors (Késely Ajna)
13.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Benne:
Férfi 100 m mell
Női 100 m pillangó
Férfi 100 m hát (Bohus Richárd)
Női 100 m mell
Férfi 50 m pillangó (Szabó Szebasztián)
Női 100 m hát
Férfi 200 m gyors (Kozma Dominik)
Női 200 m vegyes (Hosszú Katinka)
*A vastag betűvel jelölt versenyszámokban döntőt rendeznek.

NŐI VÍZILABDA
Helyosztók
A 15. helyért
1.00: Dél-Korea–Kuba
A 13. helyért
2.30: Dél-Afrika–Japán
A 9–12. helyért
4.00: Kanada–Kína
5.30: Új-Zéland–Kazahsztán
Negyeddöntő

7.00: Egyesült Államok–Görögország
8.30: Oroszország–Ausztrália
10.00: Spanyolország–Hollandia
11.30: Olaszország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
20.00:
World Matchplay, Blackpool, 3. nap (Tv: Sport1)

KÉZLABDA
FÉRFI JUNIOR-VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
20.30:
MAGYARORSZÁG–Brazília (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
12.15:
A 2021-es férfi és női Európa-bajnokság selejtezőjének sorsolása (München)

TENISZ
11.30–20.30:
 ATP-torna, Hamburg, 1. nap (Tv: Sport2)
13.00 és 17.30: WTA-torna, Jurmala, 1. nap (Tv: Digi Sport1)
16.00 és 20.30: WTA-torna, Palermo, 1. nap (Tv: Digi Sport2)
20.45: WTA-torna, Jurmala, 1. nap (Tv: Digi Sport3)

VÍVÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, BOK CSARNOK  
  8.30: női tőr csapat nyolcas tábla
  9.40: férfi párbajtőr csapat nyolcas tábla
  9.40: férfi tőr csapat selejtező
11.15: női kard csapat selejtező
16.00: női tőr csapat és férfi párbajtőrcsapat, bronzmérkőzés és döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

2019.08.21 17:02:50

Minden más foci CSILLAG PÉTER, SZABÓ MIKLÓS (fotó)

Regionális szuperliga létrehozását vetette fel a pozsonyi klubvezér – exkluzív interjú Ivan Kmotríkkal.

2019.08.20 19:49:39

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. A közép-kelet-európai klubok pénztermelésének alapvetően két lehetősége kínálkozik: játékosnevelés és -értékesítés, illetve csiszolatlan gyémántok felfedezése és piacképes állapotba hozása.

2019.08.20 19:45:53

Minden más foci SZÖLLŐSI GYÖRGY

NS-VÉLEMÉNY. Duplán magyar vonatkozású az idei szavazás.

2019.08.20 16:47:12

Minden más foci ILKU MIKLÓS

A szurkolók lázba jönnek, ha kedvenc csapatuk sarokrúgást végez el. Pedig egyáltalán nem kellene...