Eurofutball: Di Natale négyet, a Lazio hetet vágott a kupában

2014.08.24. 23:55
Az Olasz Kupa 3. fordulójában az élvonalbeli Lazio gól nélküli első játékrész után hetet vágott a harmadosztályú Bassano Virtusnak, az Udinese Antonio Di Natale négy góljával ütötte ki a Ternanát, Sampdoria pedig Eder triplájával verte a Comót.

Udinese–Ternana (II.) 5–1

A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Pro League) 5. fordulójában a címvédő Anderlecht 1–0-ra legyőzte a sereghajtó Waasland-Beverent, így a Gent vereségét kihasználva meglépett az üldözőktől.

BELGIUM, PRO LEAGUE
5. FORDULÓ

Anderlecht–Waasland-Beveren 1–0
Mechelen–FC Bruges 3–1
Cercle Bruges–Lokeren 1–0

Az élmezőny állása:
1. Anderlecht 13 pont, 2. Gent 10, 3. Westerlo 9 (9–7)

A portugál címvédő, a Benfica sem brillírozott, de szintén nyert 1–0-ra, a Boavista otthonában, így két fordulót követően még hibátlan.

PORTUGÁLIA, PRIMEIRA LIGA
2. FORDULÓ

Belenenses–Nacional 3–1
Estoril–Rio Ave 1–5
Vitória Setúbal–Gil Vicente 2–0
Boavista–Benfica 0–1

Az élmezőny állása: 1. Rio Ave 6 (7–1), 2. Vitória Guimaraes 6 (6–1), 3. Belenenses 6 (6–2), 4. Benfica 6 (3–0), 4. Porto 6 (3–0)

A Panathinaikosz szezonja nem indult parádésan, a Levadiakosz otthonában egy 84. percben, büntetőből szerzett góllal mentett csak pontot.