D. Á. 2019.12.11 22:27 Frissítve: 2019.12.12 22:24

Csütörtöki sportműsor: Ludogorec–FTC az El-továbbjutásért

Csütörtök este a Ferencváros előtt óriási lehetőség áll: amennyiben Szerhij Rebrov együttese legyőzi idegenben a Ludogorecet, biztosan ott lesz az Európa-liga egyenes kieséses szakaszában. Pályán továbbá a Manchester United, az Arsenal és az AS Roma is. Éjszaka sem áll meg az élet, ugyanis egy NBA- és egy NFL-mérkőzés lesz látható élőben a televízió képernyőjén.

 

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
H-CSOPORT
21.00:
Ludogorec (bolgár)–FERENCVÁROS (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
21.00: Espanyol (spanyol)–CSZKA Moszkva (orosz)

TOVÁBBI MÉRKŐZÉSEK
A-CSOPORT
18.55:
APOEL (ciprusi)–Sevilla (spanyol)
18.55: Qarabag (azeri)–Dudelange (luxemburgi)
B-CSOPORT
18.55:
FC Köbenhavn (dán)–Malmö (svéd)
18.55: Dinamo Kijev (ukrán)–Lugano (svájci) (Tv: Digi Sport3) – élőben az NSO-n!
C-CSOPORT
18.55:
Basel (svájci)–Trabzonspor (török)
18.55: Getafe (spanyol)–Krasznodar (orosz) (Tv: Digi Sport2)
D-CSOPORT
18.55:
LASK Linz (osztrák)–Sporting CP (portugál)
18.55: PSV Eindhoven (holland)–Rosenborg (norvég)
E-CSOPORT
18.55:
CFR Cluj (román)–Celtic (skót)
18.55: Rennes (francia)–Lazio (olasz)
F-CSOPORT
18.55:
Standard Liege (belga)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport1) – élőben az NSO-n!
18.55: Eintracht Frankfurt (német)–Vitória Guimaraes (portugál)
G-CSOPORT
21.00:
Rangers (skót)–Young Boys (svájci) (Tv: Digi Sport3)
21.00: FC Porto (portugál)–Feyenoord (holland)
I-CSOPORT
21.00:
Wolfsburg (német)–St.-Étienne (francia)
21.00: Gent (belga)–Olekszandrija (ukrán)
J-CSOPORT
21.00:
Borussia Mönchengladbach (német)–Basaksehir (török) (Tv: Digi Sport2)
21.00: Roma (olasz)–Wolfsberg (osztrák)
K-CSOPORT
21.00:
Wolverhampton Wanderers (angol)–Besiktas (török)
21.00: Slovan Bratislava (szlovák)–Braga (portugál)
L-CSOPORT
21.00:
Manchester United (angol)–AZ Alkmaar (holland) (Tv: Digi Sport1)
21.00: Partizan Beograd (szerb)–Asztana (kazah)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ

15. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Baltimore Ravens–New York Jets (Tv: Sport2)

ASZTALITENISZ
WORLD TOUR-DÖNTŐ, CSENGCSOU
6.00 és 6.40:
vegyes páros, negyeddöntő, benne Szudi Ádám, Pergel Szandra–Lin Jün-csü, Cseng I-csing (tajvani)

CSELGÁNCS
10.00:
1. nap, Masters, Csingtao (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
HAT NEMZET FELKÉSZÜLÉSI TORNA, VASAS JÉGCENTRUM
16.00:
Dél-Korea–Fehéroroszország
19.30: MAGYARORSZÁG–Japán
NŐI VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI TORNA, SZOCSI
12.30:
Magyarország–Csehország

KÉZILABDA
BUNDESLIGA
19.00:
Füchse Berlin–THW Kiel (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
7. FORDULÓ, B-CSOPORT
18.00:
Sopron Basket–Schio (olasz)
FÉRFI NB I
18.00:
Naturtex-SZTE-Szedeák–OSE Lions
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 2.00:
Boston Celtics–Philadelphia 76ers (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1161 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
20.00:
Hungast Haladás–Jászberény VT
NŐI NB I
19.30:
Palota RSC–TFSE

SZNÚKER
14.00 és 20.00:
skót bajnokság (Tv: Eurosport1)

TENISZ
14.00:
Dirijah-kupa (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
RÖVID PÁLYÁS OB, KAPOSVÁR

9.00: előfutamok
18.00:
döntők (Tv: M4 Sport)

2020.01.28 22:33:39

Minden más foci SOMOGYI ZSOLT

NS-VÉLEMÉNY. Elgondolkodtató, máshol miért bíznak ennyire a tudásában...

2020.01.28 18:20:40

Minden más foci ANNA BAJDAKOVA, BORBOLA BENCE

Korábbi segítőjével, Ring Györggyel együtt dolgozhat Oroszországban.