D. Á. 2019.11.13 23:18 Frissítve: 2019.11.14 23:46

Csütörtöki sportműsor: Anglia kijuthat az Eb-re, Djokovics Federer ellen

Ismét visszatérnek az Eb-selejtezők, és három nagy múltú válogatott is hazai pályán játszik: Anglia Montenegrót, Franciaország Moldovát, Portugália pedig Litvániát fogadja. Az U17-es világbajnokságon már az elődöntők következnek – Hollandia–Mexikó és Brazília–Franciaország. Az amerikai sportok szerelmesei nem fogják kipihenni magukat csütörtökön: éjszaka Cleveland Browns–Pittsburgh Steelers NFL-mérkőzés és New York Knicks–Dallas Mavericks NBA-találkozó a televízió képernyőjén!

FUTBALLPROGRAM

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.00:
Észak-Írország U21–MAGYARORSZÁG U21 

EB-SELEJTEZŐK
9. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.45:
Anglia–Montenegró (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45: Csehország–Koszovó
B-CSOPORT
20.45:
Portugália–Litvánia (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
20.45: Szerbia–Luxemburg
H-CSOPORT
18.00:
Törökország–Izland (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
20.45: Albánia–Andorra
20.45: Franciaország–Moldova

ÁZSIAI VB-SELEJTEZŐK
5. FORDULÓ

A-CSOPORT
12.00:
Maldív-szigetek–Fülöp-szigetek
15.00: Szíria–Kína
B-CSOPORT
12.00:
Jordánia–Ausztrália
12.00: Kuvait–Tajvan
C-CSOPORT
13.00:
Hongkong–Bahrein
16.00: Irak–Irán
D-CSOPORT
12.00:
Jemen–Palesztina
14.00: Üzbegisztán–Szaúd-Arábia
E-CSOPORT
15.00:
Afganisztán–India
16.00: Omán–Banglades
F-CSOPORT
11.30:
Mianmar–Tádzsikisztán
16.00: Kirgizisztán–Japán
G-CSOPORT
13.45:
Malajzia–Thaiföld
14.00: Vietnám–Arab Emírségek
H-CSOPORT
12.00:
Türkmenisztán–Észak-Korea
14.00: Libanon–Dél-Korea

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, BRAZÍLIA
ELŐDÖNTŐ

20.30:
Hollandia–Mexikó (Tv: M4 Sport)
Péntek, 0.00:
Brazília–Franciaország (Tv: M4 Sport)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
Péntek, 2.15:
Cleveland Browns–Pittsburgh Steelers (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
Péntek, 2.00:
New York Knicks–Dallas Mavericks (Tv: Sport1)
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
H-CSOPORT
1. FORDULÓ
19.30:
Hollandia–MAGYARORSZÁG

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1135 (Tv: Sport2) 

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00:
Fatum Nyíregyháza–UTE 

SZNÚKER
HOME NATIONS SERIES, ÉSZAK-ÍRORSZÁG
13.45 és 19.45:
4. nap (Tv: Eurosport1)  

TENISZ
ATP-VILÁGBAJNOKSÁG, LONDON
3. FORDULÓ
15.00:
Dominic Thiem (osztrák, 5.)–Matteo Berrettini (olasz, 8.) (Tv: Digi Sport1)
21.00:
Novak Djokovics (szerb, 2.)–Roger Federer (svájci, 3.) (Tv: Digi Sport1)
NŐI CHALLENGERTORNA, TAJPEJ
11.00: nyolcaddöntő, Babos Tímea–Storm Sanders (ausztrál)

VÍZILABDA
NŐI OB I

20.00: Ferencváros–UVSE (Tv: M4 Sport)

2019.12.07 14:47:57

Minden más foci CSILLAG PÉTER (POZSONY, összefoglaló), DÖMÖTÖR CSABA (fotó) RUSZNÁK GYÖRGY (percről percre)

A pozsonyiak nagyszerű formában futballozó magyar középpályása gólpasszt adott, csapata feledtette dunaszerdahelyi kudarcát.

2019.12.05 22:13:36

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Sok egyéb hasonló útvesztő teszi a közember számára átláthatatlanná a világ leg­egyszerűbb, ezért legszeretettebb játéka, a labdarúgás világát. Amely éppen ezen jellege révén válik vonzóvá.

2019.12.02 23:44:28

Minden más foci VINCZE ANDRÁS

NS-VÉLEMÉNY. Szívfájdalmamra nem találtam az idén alapított Jasin-díjra jelöltek között az RB Leipzignél légióskodó Gulácsi Péter nevét...

2019.12.02 17:14:40

Minden más foci HATÁR DÁVID

A legjobb női játékos Rapinoe lett, Matthijs de Ligté a Kopa-díj, Alissoné az első Lev Jasin-trófea.

2019.11.27 09:37:23

Minden más foci GELEI JÓZSEF

„Az afrikai gyerekek nem is álmodhatnak olyan körülményekről, amilyenek Győrben vagy Kispesten vannak.”