nemzetisport.hu 2017.07.26 23:59 Frissítve: 2017.07.28 01:10

Csütörtöki sportműsor: Bordeaux–Videoton, Bayern–Inter

Számos magyar sportolónak szurkolhatunk a vizes világbajnokság csütörtöki úszó előfutamain, míg este a női 200 méteres pillangóúszás döntőjében Hosszú Katinka és Szilágyi Liliána is vízbe ugrik. A férfi vízilabda-válogatottunk 20.30-tól a döntőbe jutásért játszik a görögökkel. A labdarúgó Európa-liga 3. selejtezőkörében a Videoton Bordeaux-ban lép pályára, valamint megkezdi szereplését többek között az AC Milan, az Olympique Marseille és az Everton is. Befejeződik a női labdarúgó-Eb csoportköre, felkészülési mérkőzésen találkozik egymással a Bayern München és az Internazionale. A férfi kosárlabda-válogatott Szlovákia ellen készül az Európa-bajnokságra. A csütörtöki programban még: darts és tenisz.

 

 

VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST

ÚSZÁS (DUNA ARÉNA)
9.30: Előfutamok (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
• női 100 m gyors (Gyurinovics Fanni)
• férfi 200 m hát (Bernek Péter, Telegdy Ádám)
• férfi 200 m mell (Gyurta Dániel)
• női 200 m mell (Sebestyén Dalma)
• női 4x200 m gyorsváltó (Magyarország)
17.30: Elődöntők, döntők
(Tv: M4 Sport, Eurosport1)
17.32:
férfi 200 m vegyes, döntő
17.41:
női 100 m gyors, elődöntő
17.51:
férfi 100 m gyors, döntő
18.06:
női 50 m hát, döntő
18.14:
férfi 200 m mell, elődöntő
18.34:
női 200 m pillangó, döntő (Hosszú Katinka, Szilágyi Liliána)
18.50:
női 200 m mell, elődöntő
19.04:
férfi 200 m hát, elődöntő (Bernek Péter, Telegdy Ádám)
19.16:
női 4x200 m gyorsváltó, döntő (Magyarország)

VÍZILABDA (HAJÓS ALFRÉD NEMZETI SPORTUSZODA)
Férfiak
Helyosztók
• A 11. helyért
10.30: Brazília–Kazahsztán
• A 9. helyért
12.00: Japán–Spanyolország
• A 5–8. helyért
13.30: Montenegró–Oroszország (H7) (Tv: M4 Sport)
15.00: Ausztrália–Olaszország (H8) (Tv: M4 Sport)
Elődöntő
20.30: Görögország–MAGYARORSZÁG (Tv: M4 Sport)
22.00: Szerbia–Horvátország (Tv: M4 Sport)

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA
3. SELEJTEZŐKÖR, 1. MÉRKŐZÉS
20.30:
Girondins Bordeaux (francia)–Videoton FC (Tv: Duna World)

18.00: FK Mladá Boleslav (cseh)–Skënderbeu (albán)
18.30: Trakai (litván)–Skendija (macedón)
18.30: Olimpik Doneck (ukrán)–PAOK (görög)
18.45: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Panioniosz (görög)
19.00: PSV (holland)–NK Osijek (horvát)
19.00: FK Krasznodar (orosz)–Lyngby BK (dán)
19.00: Sturm Graz (osztrák)–Fenerbahce (török)
19.00: Östersund (svéd)–Fola Esch (luxemburgi)
19.00: Utrecht (holland)–Lech Poznan (lengyel)
19.00: AEK Larnaca (ciprusi)–Dinamo Minszk (fehérorosz)
19.00: AIK Solna (svéd)–Sporting Braga (portugál)
19.00: Suduva (litván)–FC Sion (svájci)
19.30: Bnei Jehuda Tel-Aviv (izraeli)–Zenit (orosz)
19.30: Astra Giurgiu (román)–FK Olekszandrija (ukrán)
19.30: Dinamo Bucuresti (román)–Athletic Bilbao (spanyol)
19.30: Botev Plovdiv (bolgár)–Marítimo (portugál)
20.00: Arka Gdynia (lengyel)–FC Midtjylland (dán)
20.00: CS Universitatea Craiova (román)–AC Milan (olasz)
20.00: Bröndby (dán)–Hajduk Split (horvát)
20.30: Panathinaikosz (görög)–Gabala (azeri)
20.30: KAA Gent (belga)–Rheindorf Altach (osztrák)
20.30: Crvena zvezda (szerb)–Sparta Praha (cseh)
20.45: Olympique Marseille (francia)–KV Oostende (belga)
20.45: Dinamo Zagreb (horvát)–Odd (norvég)
20.45: Aberdeen (skót)–Apollon Limassol (ciprusi)
21.05: Austria Wien (osztrák)–AEL Limassol (ciprusi)
21.05: Everton (angol)–MFK Ruzomberok (szlovák)
21.05: Freiburg (német)–NK Domzale (szlovén)

ARANY-KUPA
  3.30,
döntő: Egyesült Államok–Jamaica

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
13.30, Bajnokok Kupája, Ázsia:
Bayern München–Internazionale (Tv: Digi Sport1)

NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
Csoportkör, 3. forduló
D-csoport
20.45:
Portugália–Anglia (Tv: Eurosport2)
20.45:
Skócia–Spanyolország (Tv: Eurosport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

EURÓPAI IFJÚSÁGI OLIMPIAI FESZTIVÁL (EYOF), GYŐR

DARTS
20.00:
World Matchplay, 6. nap (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
Férfi válogatott felkészülési mérkőzés, Kecskemét
16.00:
MAGYARORSZÁG–Szlovákia

LÓSPORT
12.00: 
Lóverseny, futam (Tv: Sport1)
15.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)  
17.15: Lóverseny, futam (Tv: SportM)

SPORTLÖVÉSZET
Puska, pisztoly és koronglövő Európa-bajnokság, Baki

Női kisöbű sportpuska összetett, férfi trap

TENISZ
11.00: WTA-torna, Nancsang (Tv: Digi Sport1)
11.00: WTA-torna, Bastad (Tv: Digi Sport2)
11.00: ATP-torna, Hamburg, 4. nap, 1. mérkőzés (Tv: Sport2)
13.00: ATP-torna, Hamburg, 4. nap, 2. mérkőzés (Tv: Sport2)
13.00: WTA-torna, Nancsang (Tv: Digi Sport3)
15.00: ATP-torna, Hamburg, 4. nap, 3. mérkőzés (Tv: Sport2)
17.30: ATP-torna, Hamburg, 4. nap, 4. mérkőzés (Tv: Sport2)
ATP-torna, Atlanta
ATP-torna, Gstaad

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.10.23 11:58:23

Minden más foci nemzetisport.hu

Hat mérkőzéssel megkezdődik a labdarúgó Magyar Kupa 7. fordulója.

2017.10.23 11:57:33

Minden más foci nemzetisport.hu

Kialakul a labdarúgó Magyar Kupa legjobb 32 csapatának a mezőnye.

2017.10.23 11:56:44

Minden más foci nemzetisport.hu

Magyar jégkorong-, kosárlabda-, és röplabdacsapatnak is nemzetközi kupában szurkolhatunk.

2017.10.23 11:55:35

Minden más foci nemzetisport.hu

Paris-Saint Germain–Nice • Alba Fehérvár–Szolnoki Olaj.

2017.10.23 11:54:42

Minden más foci nemzetisport.hu

Man. United–Tottenham; Bayern München–RB Leipzig; Milan–Juventus.