nemzetisport.hu 2019.04.24 23:37 Frissítve: 2019.04.30 10:31

Csütörtöki sportműsor: Vardar–Szeged a férfi kézi BL-ben

Az olasz labdarúgókupában kialakul a döntő párosítása, a spanyol La Ligában bajnoki meccseket rendeznek, a női NB I-ben a Ferencváros és az MTK egymással játszik rangadót. A Szeged férfi kézilabdacsapata is megkezdi a Bajnokok Ligája negyeddöntőjét. Folytatódik a hazai rendezésű asztalitenisz-világbajnokság, a budapesti ATP-tenisztorna és a férfi röplabda Extraliga döntője. Újabb állomásához érkezik a darts Premier League, hetedik napja a sznúker-világbajnokságnak Péntek hajnalban megtartják az NFL draftjának első körét. 

 

FUTBALLPROGRAM

NŐI NB I
19. FORDULÓ
20.00:
MTK–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

OLASZ KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ
20.45
: Atalanta–Fiorentina

SPANYOL LA LIGA
34. FORDULÓ

19.30: Sevilla–Rayo Vallecano (Tv: Spíler2)
20.30: Real Sociedad–Villarreal
21.30: Getafe–Real Madrid (Tv: Spíler2) – élőben az NSO-n!

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL
péntek, 2.00:
Draft (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

ASZTALITENISZ
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST (HUNGEXPO)
10.00:
férfi egyes, nyolcaddöntő (Tv: M4 Sport)
16.00: női egyes, negyeddöntő
18.00: férfi páros, negyeddöntő
19.00: női páros, negyeddöntő
20.00: vegyes páros, elődöntő

CURLING
VEGYESPÁROS-VILÁGBAJNOKSÁG, STAVANGER
9.00:
MAGYARORSZÁG–Guyana 

DARTS
PREMIER LEAGUE
20.00:
13. állomás, Birmingham (Tv: Sport2)
Benne:
Mensur Suljovic (osztrák)–Michael Smith (angol)
Rob Cross (angol)–Gerwyn Price (walesi)
Daryl Gurney (északír)–Peter Wright (skót)
James Wade (angol)–Michael van Gerwen (holland)

JÉGKORONG
NHL
péntek, 1.00:
rájátszás, Boston Bruins–Columbus Blue Jackets (Tv: Spíler1)

KERÉKPÁR
14.00:
Tour of the Alps, 4. szakasz (Tv: Eurosport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
20.00:
Vardar Szkopje (északmacedón)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!

KOSÁRLABDA
FÉRFI EUROLIGA
NEGYEDDÖNTŐ
18.55:
Zalgiris Kaunas (litván)–Fenerbahce (török) (Tv: Digi Sport2)
NBA
RÁJÁTSZÁS
péntek, 2.00:
San Antonio Spurs–Denver Nuggets (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA
DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
19.00:
LV Sport Pénzügyőr SE–Vegyész RC Kazincbarcika
A HARMADIK HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
18.00:
Fino Kaposvár SE–Kecskeméti RC
FÉRFI NB I
A 10. HELYÉRT

20.00: Pécsi TE-PEAC–SZESE-Győr
NŐI EXTRALIGA
OSZTÁLYOZÓ

19.00: Hungast-Haladás Szombathely– Jászberény 

SZNÚKER
14.00 és 19.30: 
világbajnokság, Sheffield, 6. nap (Tv: Eurosport1)

SPORTLÖVÉSZET
Olimpiai kvalifikációs világkupaverseny, Peking, légpuska és légpisztoly vegyes csapat 

TENISZ
11.00:
ATP-torna, Budapest (Tv: Duna World)
11.00–19.00: ATP-torna, Barcelona (Tv: Sport2)
11.30 és 16.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport2) – benne: Babos Tímea–Kugyermetova (orosz); Knoll, Stollár (svájci, magyar)–Guarachi, Santamaria (chilei, amerikai)
11.30 és 18.30: WTA-torna, Stuttgart (Tv: Digi Sport1)
18.00: WTA-torna, Isztambul (Tv: Digi Sport3)

2019.05.21 22:07:11

Minden más foci SMAHULYA ÁDÁM

ALAPVONAL. Félreértés ne essék, ma is akadnak kiváló fiatal kapusok, csak néhány kivételtől eltekintve hiányzik belőlük a már említett flúgosság, a jó értelemben vett csibészség.

2019.05.21 15:14:38

Minden más foci nemzetisport.hu

A 22. alkalommal feszülnek egymásnak az ifjúsági válogatottak, ezúttal Lengyelországban.

2019.05.18 23:53:17

Minden más foci BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. Aki szerint túlzó az összehasonlítás, idézze fel magában – ha nem megy, keressen rá a neten – a Horatiusok esküje című neoklasszicista festményt, és ismerős lesz neki a fogadkozás; effélét láthat tizenegyesrúgások előtt is.

2019.05.18 08:42:23

Minden más foci nemzetisport.hu

NŐI BL-DÖNTŐ: 18.00 • A Lyon sorozatban negyedszer ülhet fel a trónra.